Bryan Adams wystąpił we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

Kinga Czernichowska, zdjęcia: Tomasz HołodZaktualizowano 
Bryan Adams Fot. Tomasz Hołod / Polska Press
W sobotę (22 czerwca) we wrocławskiej Hali Orbita przy ul. Wejherowskiej wystąpił Bryan Adams, twórca takich hitów, jak "I do it for you", "Heaven" czy "Please Forgive Me".

Wrocław był jednym z przystanków The Ultimate Tour - trasy koncertowej, w ramach której muzyk promuje swój najnowszy album "The Ultimate Tour".

To był niezwykły koncert. Bryan Adams zaśpiewał prawie wszystkie swoje najbardziej znane utwory, m.in.: "Heaven", "Summer of '69", "I Do It For You", "Please Forgive Me" i wiele, wiele innych. Koncert trwał ponad dwie godziny. Rozpoczął się o godz. 21.00 i trwał do ok. 23.20. Polscy fani też nie zawiedli. Mieli ze sobą gadżety ze świecącym napisem "SHINE" (od tytułu nowego albumu).

Na koniec Bryan Adams zafundował im koncert życzeń. Fani wykrzykiwali tytuły piosenek, a Bryan Adams spełniał prawie ich każde życzenie. No może poza tym, kiedy jedna z fanek poprosiła o wykonanie "Christmas Time" i przytulenie jej tak, by mogła się poczuć jak w Boże Narodzenie.

- Gdybym miał Cię przytulić, musiałbym zejść ze sceny i przytulić każdego z Was - mówił z uśmiechem Bryan Adams, wyraźnie jednak wzruszony reakcjami fanów.

Bryan Adams rozpoczął solową karierę muzyczną, mając 18 lat. Dziś ma lat 60, ale mimo to wciąż niesamowicie dużo energii i widać to zwłaszcza na scenie. To był niezwykły, żywiołowy koncert, a Bryan Adams ma doskonały kontakt z publicznością.

polecane: FLESZ: Chaos podczas rekrutacji. Tysiące uczniów bez miejsc w szkołach

Wideo

Materiał oryginalny: Bryan Adams wystąpił we Wrocławiu [ZDJĘCIA] - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-24T09:21:09 02:00, Przemek:

Fatalny artykuł ehhhh.

To był taki fantastyczny koncert a autorka nie dość, że w ogóle nie zrelacjonowała emocji, to jeszcze pomyliła nazwę trasy koncertowej. Jeżeli tak teraz wyglądają relacje z koncertów, to tylko złamać ręce. Nie lubię krytykować dziennikarzy ale ten artykuł nie powinien być w ogóle dopuszczony.

We Wrocławiu bardzo rzadko mamy koncerty takich gwiazd. Tym bardziej żal, że to wszystko jest opisane jak wizyta w warzywniaku po siatkę kartofli. Szkoda.

Zapraszam tutaj :) https://www.kpruszynski.pl/co-ma-bryan-adams-czego-nie-maja-inni/

f
fan

"Wrocław był jednym z przystanków The Ultimate Tour - trasy koncertowej, w ramach której muzyk promuje swój najnowszy album "The Ultimate Tour"".

Ale bzdury! Dane poprzedniej trasy i poprzedniego albumu, jeszcze z błędnym tytułem.

P
Przemek

Fatalny artykuł ehhhh.

To był taki fantastyczny koncert a autorka nie dość, że w ogóle nie zrelacjonowała emocji, to jeszcze pomyliła nazwę trasy koncertowej. Jeżeli tak teraz wyglądają relacje z koncertów, to tylko złamać ręce. Nie lubię krytykować dziennikarzy ale ten artykuł nie powinien być w ogóle dopuszczony.

We Wrocławiu bardzo rzadko mamy koncerty takich gwiazd. Tym bardziej żal, że to wszystko jest opisane jak wizyta w warzywniaku po siatkę kartofli. Szkoda.

O
Ola
2019-06-23T20:32:13 02:00, Stop DTR:

Siódma woda po kisielu! Kto następny? BoneyM, Afrique Simone czy Druppi ???

2019-06-23T21:34:21 02:00, Monik:

Zatkało cię chu.ju że nie odpisujesz????, nie mam dla ciebie żadnego szacunku. Po twoich wypowiedziach wnioskuję że jesteś kompletnym przygłupem który więcej fantazjuje niż żyje radzę zejść na ziemię. Jesteś z wrocławia a ja gardzę tobą jak i wrocławianami w dodatku szkaradnymi, nie okłamujmy się : daleko ci do przystojnych chłopaków, brzydale nigdy nie będą u mnie mile widziani. Mam nadzieję że ci wyjaśniłam śmieciu w skrócie dlaczego wciąż ci odmawiam spotkania. Spier.dalaj przygłupie.

2019-06-23T22:19:04 02:00, Stop DTR:

Ja niby chciałem się spotkać? Głupich pind unikam jak kleszczy albo karaluchów 🦀🦀🦀

Ale wy macie już już narąbane w tych głowach. To od tych upałów czy tak macie od zawsze? Forum nie służy do wymieniania się uprzejmościami, mośki.

K
Kaśka

Wspaniały koncert ♡ spełniło się moje marzenie.

S
Stop DTR
2019-06-23T20:32:13 02:00, Stop DTR:

Siódma woda po kisielu! Kto następny? BoneyM, Afrique Simone czy Druppi ???

2019-06-23T21:34:21 02:00, Monik:

Zatkało cię chu.ju że nie odpisujesz????, nie mam dla ciebie żadnego szacunku. Po twoich wypowiedziach wnioskuję że jesteś kompletnym przygłupem który więcej fantazjuje niż żyje radzę zejść na ziemię. Jesteś z wrocławia a ja gardzę tobą jak i wrocławianami w dodatku szkaradnymi, nie okłamujmy się : daleko ci do przystojnych chłopaków, brzydale nigdy nie będą u mnie mile widziani. Mam nadzieję że ci wyjaśniłam śmieciu w skrócie dlaczego wciąż ci odmawiam spotkania. Spier.dalaj przygłupie.

Ja niby chciałem się spotkać? Głupich pind unikam jak kleszczy albo karaluchów 🦀🦀🦀

S
Stop DTR
2019-06-23T20:32:13 02:00, Stop DTR:

Siódma woda po kisielu! Kto następny? BoneyM, Afrique Simone czy Druppi ???

2019-06-23T21:34:21 02:00, Monik:

Zatkało cię chu.ju że nie odpisujesz????, nie mam dla ciebie żadnego szacunku. Po twoich wypowiedziach wnioskuję że jesteś kompletnym przygłupem który więcej fantazjuje niż żyje radzę zejść na ziemię. Jesteś z wrocławia a ja gardzę tobą jak i wrocławianami w dodatku szkaradnymi, nie okłamujmy się : daleko ci do przystojnych chłopaków, brzydale nigdy nie będą u mnie mile widziani. Mam nadzieję że ci wyjaśniłam śmieciu w skrócie dlaczego wciąż ci odmawiam spotkania. Spier.dalaj przygłupie.

Paszoł won prowincjonalna dziewko❌❌❌. Z przygłupimi babami się nie zadaję i wyczuwam je na kilometr. A ty bijesz wszelkie rekordy zidiocenia. Adieu szkarado🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️

M
Monik
2019-06-23T20:32:13 02:00, Stop DTR:

Siódma woda po kisielu! Kto następny? BoneyM, Afrique Simone czy Druppi ???

Zatkało cię chu.ju że nie odpisujesz????, nie mam dla ciebie żadnego szacunku. Po twoich wypowiedziach wnioskuję że jesteś kompletnym przygłupem który więcej fantazjuje niż żyje radzę zejść na ziemię. Jesteś z wrocławia a ja gardzę tobą jak i wrocławianami w dodatku szkaradnymi, nie okłamujmy się : daleko ci do przystojnych chłopaków, brzydale nigdy nie będą u mnie mile widziani. Mam nadzieję że ci wyjaśniłam śmieciu w skrócie dlaczego wciąż ci odmawiam spotkania. Spier.dalaj przygłupie.

ż
żinet
2019-06-23T20:32:13 02:00, Stop DTR:

Siódma woda po kisielu! Kto następny? BoneyM, Afrique Simone czy Druppi ???

Gdzie się włuczysz squrwysynie!!!!!!hahahahaha😁😁😁😄😄😄😄😄😄😄😄😂😂😂😂😂😂

M
M
2019-06-23T16:44:12 02:00, Monik:

Gazeto Wrocławska co ty na to????

http://www.patriot24.net/jasnowidz-marek-szwedowski-twierdzi-ze-rozmawial-z-duchem-ewy-tylman-jego-przekaz-jest-zdumiewajaco-precyzyjny,15839

https://newsbook.pl/2016/07/26/ewa-tylman-nie-zostala-zabita/

też coś tak czułam gdy patrzyłam na tego nieszczęśnika Adama:))))))pamiętam że widząc jego zdjęcie pomyślałam sobie że to taki typ pikolaczka hahahah tzn. lalusia kochającego blask fleszy, taka chudzina nie bardzo pasowała mi do roli mordercy:))))).

Mam nadzieję że Tata Ewy Tylman przeczyta sobie te dwa artykuły i choć trochę się uspokoi.

2019-06-23T20:16:25 02:00, Ewangellissta:

Ty też masz kontakt z duchami. Zamiast z normalnymi ludźmi.

Nie bredż patałachu.

S
Stop DTR

Siódma woda po kisielu! Kto następny? BoneyM, Afrique Simone czy Druppi ???

E
Ewangellissta
2019-06-23T16:44:12 02:00, Monik:

Gazeto Wrocławska co ty na to????

http://www.patriot24.net/jasnowidz-marek-szwedowski-twierdzi-ze-rozmawial-z-duchem-ewy-tylman-jego-przekaz-jest-zdumiewajaco-precyzyjny,15839

https://newsbook.pl/2016/07/26/ewa-tylman-nie-zostala-zabita/

też coś tak czułam gdy patrzyłam na tego nieszczęśnika Adama:))))))pamiętam że widząc jego zdjęcie pomyślałam sobie że to taki typ pikolaczka hahahah tzn. lalusia kochającego blask fleszy, taka chudzina nie bardzo pasowała mi do roli mordercy:))))).

Mam nadzieję że Tata Ewy Tylman przeczyta sobie te dwa artykuły i choć trochę się uspokoi.

Ty też masz kontakt z duchami. Zamiast z normalnymi ludźmi.

O
Ojoj

A po uj on przyjechał do tej żydo-banderowskiej dziury?

G
Gość

Ludzie..kto to pisał ? Jestem załamana doborem słów jak i informacjami podanymi w artykule..przecież to była promocja albumu "Shine a light"

M
Monik

Gazeto Wrocławska co ty na to????

http://www.patriot24.net/jasnowidz-marek-szwedowski-twierdzi-ze-rozmawial-z-duchem-ewy-tylman-jego-przekaz-jest-zdumiewajaco-precyzyjny,15839

https://newsbook.pl/2016/07/26/ewa-tylman-nie-zostala-zabita/

też coś tak czułam gdy patrzyłam na tego nieszczęśnika Adama:))))))pamiętam że widząc jego zdjęcie pomyślałam sobie że to taki typ pikolaczka hahahah tzn. lalusia kochającego blask fleszy, taka chudzina nie bardzo pasowała mi do roli mordercy:))))).

Mam nadzieję że Tata Ewy Tylman przeczyta sobie te dwa artykuły i choć trochę się uspokoi.

Dodaj ogłoszenie