Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 ŁKS Łódź

2

ŁKS Łódź

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Natomiast jutro do drugiego ŁKS-u mogą zbliżyć się zespoły z niższych pozycji w lidze. Zwłaszcza ciekawe będzie starcie Radomiaka Radom z Arką Gdynia.

• Dzięki temu zwycięstwu Termalica podwyższa prowadzenie nad ŁKS-em aż do sześciu punktów i na pewno zostanie na pozycji lidera już do końca roku, ponieważ w tym roku zostanie rozegrana jeszcze tylko jedna kolejka.

• Koniec spotkania w Niecieczy. Termalica wygrywa z ŁKS-em 2:0 po dwóch trafieniach Romana Gergela.

• Adrian Klimczak ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Zmiana w zespole Bruk-Betu. Patryk Czarnowski pojawia się w miejsce Romana Gergela.

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Roman Gergel zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu skutecznie wykorzystując rzut karny!

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Przemysław Sajdak.

• Rzut karny dla Bruk-Betu po zagraniu ręką we własnym polu karnym przez Przemysława Sajdaka!

• Mateusz Grzybek faulowany pod polem karnym rywali i Termalica będzie miała szansę na podwyższenie prowadzenia.

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Teraz ukarany Mateusz Grzybek.

• Piotr Wlazło ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Michał Trąbka oddał strzał z dalszej odległości, ale zrobił to niecelnie.

• Ostatnia zmiana w szeregach ŁKS-u. Kelechukwu Ebenezer pojawia się na murawie w miejsce Macieja Dąbrowskiego.

• Znakomita akcja gości, ale po uderzeniu Jonatana de Amo piłka trafiła do Przemysława Sajdaka, który był na pozycji spalonej. Gracz ŁKS-u oddał strzał, który wpadł do bramki Tomasza Loski.

• Piotr Gryszkiewicz melduje się na murawie w miejsce Kamila Dankowskiego.

• Ostatnia zmiana w szeregach Bruk-Betu. Michal Hubinek zastępuje Pawła Żyrę.

• Po długiej akcji gospodarzy Roman Gergel popędził prawą stroną boiska i wstrzelił piłkę w pole karne ŁKS-u. Jednak obrońcy gości zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

• Tomasz Loska zderzył się z Jakubem Tosikiem po dośrodkowaniu ze środka pola.

• Martin Zeman uderzył z rzutu wolnego, ale świetną interwencją popisał się Arkadiusz Malarz!

• Patryk MIsak pojawia się na boisku w miejsce Adama Radwańskiego.

• Michał Trąbka ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Antonio Dominguez zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale pewną interwencją popisał się Tomasz Loska.

• Jakub Tosik wchodzi na murawę w miejsce Dragoljuba Srnića.

• Michał Trąbka zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył wprost w przeciwnika.

• Adrian Klimczak potrzebuje pomocy medycznej po jednym ze starć z przeciwnikiem.

• Spokojnie rozpoczynają drugą połowę oba zespoły. Zarówno Bruk-Bet jak i ŁKS nie kwapią się do ofensywnych ataków.

• Rozpoczynamy drugą część meczu w Niecieczy!

• W przerwie meczu zmiana w szeregach Bruk-Betu. Martin Zeman pojawia się w miejsce Kacpra Śpiewaka.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Niecieczy.

• Po ładnym dośrodkowaniu z prawej strony przez Mateusza Grzybka do strzału głową doszedł Roman Gergel i pewnym uderzeniem zdobył bramkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Roman Gergel otwiera wynik tego meczu w ostatniej akcji pierwszej połowy!

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Dragoljub Srnić ukarany żółtą kartką za bardzo ostry faul w środku pola.

• Po bardzo ładnej akcji gospodarzy z piłką w pole karne ŁKS-u wpadł Kacper Śpiewak, ale w decydującym momencie została mu odebrana piłka.

• Kamil Dankowski ukarany żółtą kartka.

• W ostatnich minutach obserwujemy bardzo dużo ostrej gry w środku pola i bardzo mało płynnego rozgrywania piłki.

• Maciej Wolski ostro sfaulował Pawłą Żyrę w środku pola, ale arbiter tym razem nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

• Paweł Żyra pokusił się o strzał z dalszej odległości, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała daleko od bramki gości.

• Po fatalnym podaniu wszerz boiska piłkę przejął ŁKS, ale Tomasz Nawotka uderzył w przeciwnika.

• Maksymilian Rozwandowicz ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Antonio Dominguez fatalnie dośrodkował i Tomasz Loska rozpocznie od bramki.

• Artem Putiwcew ostro sfaulował przeciwnika pod własnym pole karnym i będzie okazja dla gości na stworzenie zagrożenia.

• Po dośrodkowaniu piłki z lewej strony boiska w pole karne ŁKS-u żaden z graczy gospodarzy nie doszedł do piłki.

• Samuel Stefanik spróbował oddać zaskakujący strzał z dużej odległości, ale piłkę pewnie wyłapał Arkadiusz Malarz.

• Maciej Dąbrowski ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polu karnym.

• W odpowiedzi piłkę w polu karnym ŁKS-u otrzymał Samuel Stefanik i zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Futbolówka zatrzymała się jednak na jednym z przeciwników.

• Po potężnym strzale zza pola karnego przez jednego z graczy gości niepewnie interweniował Tomasz Loska. Do piłki dopadł Antonio Dominguez i wpakował ją do bramki. Jednak gracz ŁKS-u był na pozycji spalonej.

• Przypadkowa akcja gospodarzy po której do piłki dopadł Piotr Wlazło. Zawodnik Bruk-Betu oddał strzał na bramkę rywali, ale został on zablokowany.

• Na razie dużo lepsze wrażenie sprawia zespół ŁKS-u. Gospodarze próbują się odgryzać, ale jak do tej pory nie potrafią zagrozić bramce Arkadiusza Malarza.

• Kolejna ofensywna akcja gości, ale po akcji prawą stroną i dośrodkowaniu w pole karne, żaden z graczy ŁKS-u nie dopadł do piłki.

• Goście przeprowadzili akcję lewą stroną boiska, ale obrońcy Bruk-Betu skutecznie interweniowali.

• ŁKS dobrym pressingiem odebrał piłkę pod bramką rywali, ale Michał Trąbka sfaulował obrońcę gospodarzy.

• Rozpoczynamy pojedynek w Niecieczy!

• Ławka rezerwowych Bruk-Bet Termalici Nieciecza: Kakolewski (Br.), Bezpalec, Czarnowski, Hubinek, Jovanović, Misak, Pek, Wasielewski, Zeman.

• Ławka rezerwowych ŁKS-u Łódź: Arndt (Br.), Bakowski, Ebenezer, Gmosiński, Gryszkiewicz, Radziński, Romanowicz, Tosik.

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się ten pojedynek, a więc najwyższa pora by podać rezerwowych obu drużyn.

• Po raz ostatni oba zespoły mierzyły się dwa lata temu. Wtedy w pojedynkach tych drużyn dwukrotnie padał remis 1:1.

• Jednak w ostatnich tygodniach forma obu drużyn wyraźnie spadła. Termalica tylko zremisowała dwa poprzednie mecze, natomiast ŁKS w czterech ostatnich kolejkach zdobył tylko jeden punkt.

• Jest to absolutny hit tej serii gier ponieważ dzisiejsi przeciwnicy zajmują dwie pierwszej lokaty w ligowej tabeli. Liderem jest Termalica, która ma o trzy punkty więcej i jedno spotkanie rozegrane mniej.

• W meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym stadionie z ŁKS-em Łódź. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.