Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 2 Lechia Gdańsk

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

Lechia Gdańsk

2

• Koniec meczu! Lechia Gdańsk wygrała czwarte spotkanie z rzędu i przynajmniej do niedzieli wskoczyła na pozycję lidera.

• Nieuznana bramka dla Lechii. Diabate wpakował piłkę do siatki, ale był na wyraźnym spalonym.

• Trzy minuty doliczył sędzia Jakubik do drugiej części gry.

• Po rzucie rożnym uderzał Durmus. Strzał bardzo niecelny.

• Egzon Kryeziu wszedł za Macieja Gajosa.

• Flavio Paixao schodzi z boiska. W jego miejsce Diabate.

• Szansa Termaliki! Strzelał Grabowski, ale Kuciak popisał się świetną paradą.

• Marcel Vasil wszedł w miejsce Ernesta Terpiłowskiego.

• Terrazzino próbował uruchomić Flavio, ale Portugalczyk został złapany na ofsjadzie.

• Terrazzino dorzucił z prawej flanki. Budziłek łapie piłkę.

• Kacper Sezonienko opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Omran Haydary.

• Marco Terrazzino wszedł w miejsce Conrado.

• Gospodarze powinni zdobyć kontaktową bramkę! Na drodze piłki stanął jednak Żukowski.

• Terpiłowski bardzo łatwo przedostał się lewą stroną. Z 16. metrów strzelił obok słupka.

• Gajos ostro wstrzelił z rzutu rożnego. Łapie piłkę Budziłek.

• Kacper Sezonienko wbiegł w pole karne i próbował dograć do Durmusa. Będzie korner.

• Świetna okazja Lechii. Conrado minął Wasielewskiego. Uderzył jednak obok bramki.

• Kacper Śpiewak zastąpił Murisa Mesanovicia.

• Jakub Pek wszedł za Samuela Stefanika.

• Roman Gergel wszedł w miejsce Martina Zemana.

• Mariusz Lewandowski próbuje ratować spotkanie, decydując się na potrójną zmianę.

• Piłkarze Termaliki stracili dwie bramki w niespełna 60 sekund i znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji.

• Durmus kapitalnie przerzucił piłkę nad obrońcami gospodarzy, a linię spalonego złamał Wasielewski. Futbolówkę przyjął Conrado i pewnym strzałem pokonał Budziłka.

• GOOOOOOOOL! Lechia prowadzi już 2:0! Conrado!

• Dokładne dośrodkowanie Ilkaya Durmusa. Piłkę z ostrego kąta zgrał Conrado, a Flavio z najbliższej odległości wpakował ją do siatki.

• GOOOOOOOOOL! 1:0 dla Lechii! Flavio Paixao!

• Hubinek zabrał futbolówkę Gajosowi. Wpadł w pole karne, ale trafił tylko w boczną siatkę!

• Lechia rozgrywała piłkę po rzucie rożnym. Na pozycji spalonej Durmus.

• Po kornerze Terpiłowski główkował w kierunku Hubinka. Piłkarz gospodarzy nie sięgnął piłki.

• Początek drugiej połowy!

• Bartłomiej Kukułowicz opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Marcin Grabowski.

• Reaguje trener Tomasz Kaczmarek. Mateusz Żukowski wszedł za Makowskiego.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie 0:0.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy

• Apetyt na gola miał teraz Bruk-Bet, ale Lechia oddaliła zagrożenie po wrzutce z lewej strony.

• Kolejny rzut rożny dla Lechii, ale po dośrodkowaniu Durmusa zabrakło wykończenia

• Budziłek minął się z piłką w starcu z Paixao, ale zaasekurowali go obrońcy.

• Wasielewski oddał strzał sprzed pola karnego, jednak odchodząca piłka minęła prawy słupek o dobrych parę metrów.

• Próbuje odpowiadać Bruk-Bet. Wrzutki, najpierw z prawej, chwilę później z lewej strony w pola karnego, nie przyniosły efektów.

• Rzut rożny dla Lechii, ale nie było zagrożenia. Niecieczanie nie potrafią jednak przerwać oblężenia.

• Interwencja Budziłka po strzale Paixao! Lechia próbowała kontynuować akcje, ale źle przyjął wrzutkę Durmus.

• Z dystansu uderzył Bonecki i piłka minęła poprzeczkę o centymetry!

• Ładna akcja Paixao z Conrado, ale ostatecznie na spalonym zawodnik Lechii.

• Wrzutka z rzutu rożnego, piłka trafiła przed pole karne, a tam jeden z zawodników Lechii oddał niecelny strzał. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

• Wrzutka w pole karne z lewej strony i Bezpalec musi wybijać piłkę na rzut rożny

• W pierwszych 15 minutach lepiej prezentuje się Lechia, która raz już umieściła piłkę w siatce (ze spalonego) i miała kolejne okazje

• Durmus trafił do siatki! Bramki jednak nie ma! Sędzia po weryfikacji VAR anulował gola!