Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 1 Górnik Zabrze

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

Górnik Zabrze

1

• Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica z pierwszym zwycięstwem w sezonie. "Słonie" na własnym terenie ograły Górnika Zabrze 3:1!

• Wiśniewski wyłożył piłkę Podolskiemu, ale tego drugiego uprzedził...Tosevski. Macedończyk kropnął wysoko nad poprzeczką.

• Martin Zeman wszedł w miejsce Mesanovicia.

• Próbuje Górnik. Sprytne podanie, ale Tosevski na minimalnym spalonym.

• Osiem minut doliczył sędzia do drugiej połowy. Górnik ma jeszcze sporo czasu.

• Jean Mvondo zastąpił Manneha.

• Podwójna zmiana w Górniku. David Tosevski wszedł za Nowaka.

• Zza pola karnego uderzał Nowak, ale odjechała mu noga postawna.

• Nerwowa reakcja Gryszkiewicza. Obrońca Górnika zobaczył żółtą kartkę.

• Dadok miał sporo miejsca na lewym skrzydle. Zdecydował się na strzał, bez problemu broni Budziłek.

• Piotr Wlazło tym razem zmylił Sandomierskiego. Golkiper Górnika rzucił się w swoją lewą stronę, a zawodnik gospodarzy uderzył w przeciwnym kierunku.

• GOOOOOOOL! Piotr Wlazło nie myli się z karnego! Bruk-Bet prowadzi 3:1!

• Podolski został jeszcze ukarany żółtą kartką.

• Jeszcze jeden rzut karny dla Bruk-Betu Termaliki! Zdaniem arbitra Podolski faulował Hubinka.

• Adam Hlousek wszedł w miejsce Kukułowicza

• Mateusz Cholewiak wszedł w miejsce Janży.

• Hubinek powstrzymany w polu karnym Górnika przez Podolskiego. Czy wszystko odbyło się zgodnie z przepisami? Łukasz Szczech biegnie do monitora.

• Kukułowicz znakomicie wrzucił piłkę z prawej strony. Wyskoczył do niej Śpiewak i głową skierował futbolówkę tuż przy słupku!

• GOOOOOOOOOL! 2:1 dla Bruk-Betu Termaliki! Kacper Śpiewak!

• Piotr Wlazło uderzył w ten sam róg co poprzednio, ale tym razem mocniej i bardziej precyzyjnie.

• GOOOOOOL! Remis! Wlazło trafia z rzutu karnego!

• Sandomierski odbił piłkę, ale zbyt wcześnie wyszedł z bramki. Rzut karny zostanie powtórzony!

• Arbiter dyktuje rzut karny za zagranie ręką w "szesnastce" przez Manneha.

• Łukasz Szczech sam obejrzy sytuację na monitorze.

• Interwencja VAR. Dotknął piłki ręką w polu karnym Manneh.

• Jakub Pek pojawił się w miejsce Radwańskiego.

• Kacper Śpiewak wszedł za Gergela.

• Gergel opatrywany przez sztab medyczny gospodarzy.

• Rozpędził się Jimenez. Tekijaski w ostatniej chwili wygarnął piłkę wślizgiem.

• Po rzucie rożnym źle wybił piłkę defensor Termaliki. Do piłki dopadł Janicki i niczym rasowy snajper z dość ostrego kąta huknął pod poprzeczkę.

• GOOOOOOOOL! Rafał Janicki! 1:0 dla Górnika!

• Kukułowicz uderzał z rzutu wolnego. Bardzo niecelnie.

• Taktyczny faul Dziedzica na Terpiłowskim. Żółta kartka.

• Radwański znakomicie uruchomił Gergela. Słowak podawał do Terpiłowskiego, ale ten został zablokowany.

• Zareagował także Mariusz Lewandowski. W miejsce Stefanika wszedł Ernest Terpiłowski.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Adrian Dziedzic zastąpił Krzysztofa Kubicę.

• Dwie zmiany w ekipie Górnika. Luks Podolski wszedł za Krawczyka.

• Koniec pierwszej połowy!

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny Górnika udziela pomocy Wiśniewskiemu.

• Janża zagrał z pierwszej piłki w pole karne. Zabrakło trochę precyzji.

• Odważne wejście Radwańskiego. Zagrał na piąty metr, ale tam był dobrze ustawiony Gryszkiewicz.

• Celny strzał Nowaka zza pola karnego, ale w sam środek bramki. Broni Budziłek.

• Nowak obrócił się na bramkę i uderzył sprzed "szesnastki". Wyraźnie obok słupka.

• Mesanović przymierzył zza pola karnego po niedokładnym zgraniu Dadoka. Niecelnie.

• Strzelał zza pola karnego Kubica. Piłka daleko od celu.

• Radwański pocelował po dalszym słupku. Płaski strzał okazał się minimalnie niecelny.

• Dłużej utrzymali się przy piłce gospodarze. Strzelał Wlazło, ale słabo i niecelnie.

• Gryszkiewicz długo leżał na placu gry. Podniósł się w końcu obrońca zabrzan.

• Janża świetnie przymierzył nad murem z wolnego. Paruje na róg Budziłek.

• Wlazło powstrzymał wychodzącego z kontrą Jesusa Jimeneza. Żółta kartka.

• Krótko rozegrany róg. Obronili stały fragment gry zabrzanie.

• Wlazło wrzucał piłkę w pole karne. Będzie korner dla gospodarzy.

• Budziłek wyszedł do piłki po rzucie rożnym i utrudnił strzał Wiśniewskiemu. Przy okazji ucierpiał kapitan zabrzan.

• Budziłek wygarnął piłkę Krawczykowi. Do opuszczonej przez golkipera bramki strzelał Nowak, ale Tekijaski wybił futbolówkę sprzed linii!

• Górnik długo utrzymuje się przy piłce. Zespół gospodarzy słabo wszedł w spotkanie.

• Gryszkiewicz wygrał pojedynek z Mesanoviciem. Napastnik gospodarzy domagał się odgwizdania faulu.

• W natarciu Górnik. Najpierw zablokowany został strzał Krawczyka, a następnie Kubicy.

• Początek spotkania!

• Spotkanie poprowadzi sędzia Łukasz Szczech z Warszawy. W wozie VAR zasiądą Paweł Raczkowski oraz Wojciech Myć.

• Forma Górnika idzie w górę. Zabrzanie w zeszłej kolejce pokonali w lidze Wartę Poznań (1:0). Natomiast w środę w Pucharze Polski ograli u siebie Radomiaka Radom (2:0).

• Drużyna z Niecieczy w czwartek odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie. We Wrocławiu niespodziewanie wyeliminowała z Pucharu Polski Śląsk Wrocław (1:0). Wygrana nie zdjęła jednak presji z trenera Mariusza Lewandowskiego. Zespół "Słoni" zamyka ligową tabelę i coraz głośniej mówi się o możliwej zmianie szkoleniowca.

• Oto wyjściowy skład Górnika Zabrze:

• Bruk-Bet Termalica zagra w następującym składzie:

• W Niecieczy ostatnia w tabeli ekipa "Słoni" postara się o pierwszy komplet punktów. Górnik zanotował zwyżkę formy i nie będzie łatwym celem. Początek meczu o godzinie 12:30. Witamy w relacji LIVE!