Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 1 Arka Gdynia

Arka Gdynia

1

0 1 połowa

• KONIEC SPOTKANIA! Arka bardzo szczęśliwie wywozi z Niecieczy trzy punkty. Koniec serii Termaliki!

• Jak to nie wpadło?! Potężne zamieszanie w polu karnym Arki. Nie ma gola, jest rzut rożny!

• Tu minut doliczono jednak znacznie więcej. Trwa szósta.

• Ależ emocje! Przepychanki pod bramką Arki, w końcu piłkę łapie Kajzer!

• Sędzia doliczył ledwie dwie minuty.

• Mocny strzał z dystansu i mamy 1:0 dla gości! Do siatki trafił wprowadzony Wolsztyński. Ależ radość całej drużyny Arki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ARKA PROWADZI 1:0!

• Źle Termalica. Kajzer wyłapuje piłkę po wrzutce w pole karne.

• Dwóch piłkarzy Arki zderzyło się pod własną bramką. Wyglądało to nieciekawie. Mamy interwencję sztabu medycznego.

• Kajzer ucierpiał i wymaga chwili, by być gotowym do gry.

• Strzał głową Gergela, ale nawet nie na bramkę. Kajzer łapie piłkę.

• Zmiana również w Arce. Wolsztyński za Jankowskiego.

• Za Grzybka wchodzi Wasielewski.

• Mnóstwo wolnych i rożnych z obu stron. Żaden nie przyniósł dotąd zamierzonego efektu. Obserwujemy dość nudne spotkanie.

• Mazek za Letniowskiego.

• Snopczyński w miejsce Orzechowskiego.

• Kartka dla Drewniaka za zatrzymanie kontry (czytaj: za pociąganie za koszulkę rywala).

• Jankowski złapany na ofsajdzie.

• Arka szuka okazji po stałych fragmentach. Po rożnym strzał oddaje Letniowski. Niecelny, bardzo niecelny.

• Loska złapał piłkę po rzucie rożnym Arki.

• Drewniak bezpośredniego z wolnego! Oczywiście nad murem, piłka spada przed bramkarzem, ale Loska zdążył z interwencją. Róg dla Arki.

• Grzybek dostał kartkę.

• I jeszcze Zeman za Misaka.

• Za Żyrę wchodzi Jovanović.

• To chyba Kwiecień opuszcza murawę w towarzystwie masażystów.

• Ucierpiał kolejny gracz Arki.

• Nerwy i przepychanki. Przed rożnym dla Termaliki upada jeden z zawodników tej drużyny. Sędzia zaprasza na rozmowę...

• Ładna akcja Arki. Letniowski podcina w kierunku Młyńskiego (jak Ramirez w meczu Lecha), ale nie ma strzału.

• Piłka minimalnie nad poprzeczką po strzale arkowca! (rzut rożny). Gola jednak i tak by nie było, bo sędzia dopatrzył się faulu "w ofensywie".

• Kwiecień fauluje rywala w polu karnym. Wcześniej chyba nawet opuścił z piłką linię końcową.

• Deja! Mocno, płasko, ale obok prawego słupka.

• Strzał Arki z dystansu - bardzo nieudany. Autor przeprasza kolegów za wykonanie. Od bramki Loska.

• Drewniak wrzucił, ale żaden z jego kolegów nie oddał strzału.

• Faul na Siemaszce. Arka ma rzut wolny. Okazja na wrzutkę.

• Termalica buduje atak pozycyjny. Od początku nie forsuje tempa.

• Druga połowa rozpoczęta. Od środka Arka.

• Koniec pierwszej połowy. Cóż goli brak, emocji też. Wracamy za kwadrans w nadziei na lepsze widowisko, wszak grają dwie czołowe drużyny ligi.

• Źle uderza Stefanik. Sędzia doliczył dwie minuty.

• Siemaszko za kontuzjowanego Żebrowskiego.

• Żebrowski ma jakiś problem. Zwolnił akcję i stracił piłkę.

• I w odpowiedzi Młyński fauluje Grzybka pod jego bramką. Sporo tu przerw w grze.

• Drewniak sfaulowany przed własną bramką.

• Kajzer wybija w aut, zamiast podać do Kasperkiewicza.

• "Nieciecza czeka, my czekamy, na zdobycie pierwszej bramy"

• Żadna z drużyn chyba nie realizuje żadnego planu. Mamy sporo chaotycznych zachowań.

• Z dystansu jeden z gospodarzy. Kajzer tylko podniósł rękę, bo strzal nawet nie był celny.

• Na razie mecz zawodzi. Jest sporo walki, za to mało jakości.

• Drewniak wrzuca, ale niedokładnie. Od bramki rozpocznie Loska wraz z jednym ze stoperów.

• Okazja dla Arki z rzutu wolnego. Odległość dość spora, więc możemy spodziewać się centry, a nie strzału.

• Żebrowski gubi futbolówkę pod polem karnym. Termalica kryje dziś krótko.

• Ze strony Termaliki mnóstwo dośrodkowań. Arka na razie wychodzi obronną ręką.

• Sędzia często przerywa akcje gwizdkiem. Tym razem faulowała Arka na prawym boku.

• Kartka dla Letniowskiego.

• Szybka akcja Termaliki kończy się interwencją Kajzera. To nie był jednak strzał, to było przechwycenie piłki.

• Arka nie rezygnuje z wysokiego podchodzenia pod bramkę Termaliki. Na razie nie ma jednak z tego specjalnych korzyści.

• Na trybunach przynajmniej kilkuset widzów. Termalica spokojnie rozgrywa piłkę.

• Na spalonym złapany jeden z zawodników Termaliki. Czwartego rożnego zatem nie będzie.

• Seria kornerów dla Słoni. To trzeci w bardzo krótkim czasie.

• Zakotłowało się pod bramką Arki! Termalica jeszcze miała rzut rożny, ale oddała strzał nad bramką.

• Kulejący Młyński na moment opuszcza murawę. Ucierpiała jego prawa noga.

• Teraz mamy przerwę. Kopnięty Młyński wymaga pomocy medycznej.

• Młyński stracił piłkę. Chyba był faul, ale sędzia puścił grę.

• Chyba Wlazło posłał bombę z dystansu. Próba mocna, ale w rywala z pola.

• Gergel na krótki słupek - za krótko. Zdaje się, że Jankowski oddalił glową zagrożenie.

• Arka odkryła się na lewej stronie i to mogło skończyć się źle! Dopiero wślizg zatrzymuje wrzutkę Stefanika. Róg dla gospodarzy.

• Termalica dość sennie wprowadza piłkę do gry. Arka czyni to szybciej.

• Letniowski oddaje pierwszy strzał. Piłka podkręcona, ale sam strzał za słaby. Kultura gry na razie po stronie Arki.

• Arka naciska, ale fauluje na połowie rywala.

• Loska zapoznał się z piłką. Arka od początku ofensywnie.

• Gramy! Od środka Termalica.

• Termalica w strojach pomarańczowych, Arka na niebiesko z żółtymi wstawkami.

• Za chwilę początek meczu w Niecieczy. Jest pochmurnie, opady deszczu zatem niewykluczone.

• W meczowej kadrze Arki brakuje m.in. da Silvy. Nie ma też pozyskanego niedawno Bonieckiego. Termalica bez Budziłka.

• Ławka Termaliki: Kąkolewski, Radwański, Jovanović, Snopczyński, Bezpalec, Zeman, Pek, Spiewak, Wasielewski.

• Ławka Arki: Krzepisz, Marciniak, Marcjanik, Łabojko, Soszyński, Siemaszko, Mazek, Wolsztyński, Soboczyński.

• Arka z powodu koronawirusa rozegrała o jedno spotkanie mniej. Zdobyła dziewięć na dziewięć możliwych punktów. Bramki? Aż 11-2. Ostatnio drużyna z Gdyni rozbiła Miedź Legnica, wygrywając 4:0.

• Termalica zaliczyła komplet punktów w czterech meczach. Co najlepsze, nie straciła bramki, a zdobyła sześć. Ostatnio gładko pokonała Resovię 2:0. Dziś jednak poprzeczka zawieszona najwyżej - Arka to w końcu faworyt ligi.

• Przed nami absolutny hit tej serii gier! Termalica wygrała wszystkie mecze i Arka do tej pory się nie potknęła. Naprzeciw siebie zatem dwie niepokonane drużyny, których cel na ten sezon jest zbieżny - to powrót do ekstraklasy.