Brak prądu w mazowieckim. Sprawdź gdzie 9.05 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

N360
N360
Przerwa w dostawie prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule
Przerwa w dostawie prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/FroggyFrogg
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 9.05? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 9.05 w mazowieckim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat białobrzeski

Zator, nr 1 - 24
10.05 od godz. 8:00 do 16:00


Pokrzywna, Pokrzywna nr 1-26 , Pokrzywna ferma drobiu , Budy Brankowskie 6,8,7,15
24.05 od godz. 12:00 do 15:00


Broniszew, Olszamy
13.05 od godz. 8:00 do 11:00


Broniszew
13.05 od godz. 11:00 do 14:00


Pnie, Biejków, Wojciechówka
20.05 od godz. 8:00 do 11:00


Dąbrówka, 2,1,5,7,28,29,32,13,6,11,9,3,2,5., ul. Tadeusza Kościuszki od 34 do 77., ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grodziski

Międzyborów, ul. gen. Bema, Sade Budy, ul. Długa
10.05 od godz. 10:00 do 14:00


Grzegorzewice
11.05 od godz. 8:00 do 11:00


Lisówek, Maciejowice
14.05 od godz. 11:00 do 14:00


Opypy, ul. Aroniowa, ul. Agrestowa, ul. Cytrynowa, ul. Chabrowa, ul. Daktylowa, ul. Figowa, ul. Gajowa, ul. Gruszowa, ul. gen. Z. Gilewicza, ul. Jabłoniowa, ul. Jałowcowa, ul. Jemiołowa, ul. Jemiołowa, ul. Jesienna, ul. Kokosowa, ul. Letnia, ul. Mazowiecka, ul. Morwowa, ul. Oliwkowa, ul. Paprociowa, ul. Polnych Kwiatów, ul. Polnej Róży, ul. Pałacowa, ul. Peoniowa, ul. Porannej Rosy, ul. Rajskiej Jabłoni, ul. Rajskiej Jabłoni, ul. Szyszkowa, ul. Wiosenna, ul. Ziołowa, Książenice, ul. Azaliowa, al. Jabłoniowa, ul. Mazowiecka, ul. Polskich Kwiatów, ul. Sosnowa
10.05 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Żwirowa 1A do 1P
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat żyrardowski

Budy Mszczonowskie, nr 15 - 33, ul. Żwirowa, Kuranów, nr 16 - 18
11.05 od godz. 8:00 do 15:00


Krze Duże, nr 1 - 26
12.05 od godz. 8:00 do 16:00


Żyrardów, ul. 1 Maja nr 51, 53, 70, 72, ul. Ludwika Waryńskiego nr 46, 48, 50
13.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tartak Brzózki, ul. Jaśminowa, ul. Magnoliowa, ul. Wiejska
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Mszczonów, ul. Generała Grota Roweckiego nr 19 - 33
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat lipski

Kłudzie, od 30 do 60
10.05 od godz. 8:00 do 15:00


Dębowe Pole, od 1 do 17
12.05 od godz. 8:00 do 15:00


Eugeniów, od 3 do 15
13.05 od godz. 8:00 do 15:00


Edwardów, Od nr domu 2 do nr 17a
14.05 od godz. 8:30 do 11:30


Stara Wieś, ul. Mickiewicza 24, 25, 28
10.05 od godz. 9:00 do 12:00


Nowiny, 19, 20C, 20A, 21, 22, 20B, 18A, 17, 17A, 42, 43, 44
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat kozienicki

Kępa Niemojewska, 22-36
11.05 od godz. 8:00 do 11:30


Kępa Niemojewska, Kępa Niemojewska ZŁOTE PIASKI
11.05 od godz. 12:00 do 15:00


Kępice, Kępice od nr 16 do 54
12.05 od godz. 7:30 do 11:30


Kępa Niemojewska, Czerwonka WINIARY, Gajówka Czerwonka 1, Kępa Niemojewska 81 , leśniczówka , wieża obserwacyjna
12.05 od godz. 8:00 do 12:00


Kępice, Kępice 1 – 94 ; Opactwo 74 – 81
12.05 od godz. 10:30 do 14:30


Strzyżyna, Strzyżyna Kolonia
12.05 od godz. 12:00 do 14:30


Sieciechów, ul. Kozienicka od nr 10 do 30 ,Ośrodek Zdrowia, ul. Szkolna , Północna , Paryż , sklep Nowopol , Kościół , Remiza , Poczta , Bank Spółdzielczy w Puławach, ul. Rynek od nr 1 do 42 , ul. Kąt, ul. 11 Listopada od nr 1 do 18 +sklep (Niedolistek)
13.05 od godz. 7:30 do 11:30


Tomczyn, Tomczyn od numeru 11 do 15 h , kompleks działek
13.05 od godz. 8:00 do 11:30


Sieciechów, ul. 11 Listopada od nr 112 do 146
13.05 od godz. 10:30 do 14:30


Tomczyn, Tomczyn od numeru 1 do 24
13.05 od godz. 12:00 do 14:30


Sieciechów, ul. Kozienicka od numeru 53 do numeru 60, ul. Wiślana, ul. Brzozowa działki , ZKP Stadion,PTC maszt
14.05 od godz. 7:30 do 11:30


Sieciechów, ul. 11 Listopada od nr 20 do 106 A, SKR (Auto –Części) , piekarnia
14.05 od godz. 10:30 do 14:30


Dziecinów, nr domu od 8 do 25 i nr 1 Edwardów
14.05 od godz. 12:00 do 14:30


Ryczywół, Ryczywół ulice ; Leśna , Sosnowa , Dobra
17.05 od godz. 12:00 do 14:30


Wola Chodkowska, 55-90 , ul. Leśna
21.05 od godz. 12:00 do 15:00


powiat zwoleński

Łaguszów, ŁAGUSZÓW od nr 48 do nr54
11.05 od godz. 8:00 do 14:00


Dębnica, DĘBNICA NR;1-37
13.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat przysuski

Lipiny, LAS SZLACHECKI NR;1-2 , RUDKI NR;1-8-112
12.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lipiny, od nr 51 do 58A;
12.05 od godz. 8:00 do 14:30


Lipiny, od nr 46 do 49;
13.05 od godz. 8:00 do 14:30


powiat węgrowski

Adamów, nr 29, Dąbrówka, nr 60 Tartak Kurnik
14.05 od godz. 8:00 do 15:00


Cierpięta, nr od 119 do 129, od 112 do 118
11.05 od godz. 9:00 do 13:00


Cierpięta, od 119 do 129, od 112 do 118
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wierzbno, od 1 do 43,, Świdno, 1, 1 A,
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grójecki

Rososzka
10.05 od godz. 8:00 do 11:00


Grójec, ul. Juliana Tuwima, ul. Sienkiewicza na wysokości ulicy Tuwima i Granicznej, ul. Graniczna na wysokości ulicy Tuwima
10.05 od godz. 8:00 do 11:00


Grudzkowola, Piekiełko
10.05 od godz. 11:00 do 14:00


Widów, Oczesały
11.05 od godz. 8:00 do 11:00


Wilczy Targ
11.05 od godz. 11:00 do 14:00


Pawłówka, Wola Kukalska
13.05 od godz. 8:00 do 13:00


Grójec, ul. Zastacyjna, ul. Zatorska, ul. Jasna, ul. Zdrojowa za FSO
13.05 od godz. 8:00 do 11:00


Czachów, Krobów, ul. Chabrowa, ul. Niezapominajki, ul. Rumiankowa, ul. Stokrotki, Pabierowice, Wólka Turowska, Jasieniec, ul. Czerska, ul. Edukacyjna, ul. Kanadyjska, ul. Jasieniecka, ul. Kasztanowa, ul. Łabędzia, ul. Parkowa, ul. Słoneczna, ul. Topolowa, ul. Warecka, Warpęsy, Grójec, ul. Zbyszewska
13.05 od godz. 9:00 do 14:00


Czachów, Pabierowice, Jasieniec, ul. Jasieniecka, ul. Warecka
13.05 od godz. 11:00 do 14:00


Żdżary
14.05 od godz. 8:00 do 18:00


Ignaców
14.05 od godz. 8:00 do 11:00


Duży Dół
14.05 od godz. 8:00 do 11:00


Branków
17.05 od godz. 8:00 do 11:00


Warka, ul. Kazimierza Pułaskiego
18.05 od godz. 8:00 do 11:00


Warka, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Polna, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Aleksandra Zawadzkiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Zygmunta Krasińskiego
21.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kruszew
12.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat radomski

Laski, Warka, ul. Fabryczna, ul. Gośniewska, ul. Osiedlowa
12.05 od godz. 8:00 do 11:00


Janów, Piekut, Krężel
19.05 od godz. 8:00 do 11:00


Skaryszew, ul. Dzierzkowska od nr 52 do 54;, Huta Skaryszewska, od nr 46 do 55, dz. 86/4, 86/5;
10.05 od godz. 8:30 do 14:00


Wielogóra, od nr 93 do 100; dz. 463/6; dz. 385/6; dz. 388/2; dz. 583/7; dz. 511/4; dz. 511/5;, ul. Ceglana od nr 2 do nr.35, ul. Piaskowa od nr 2 do 9; dz. 463/1; dz. 511/2; dz. 463/10; dz. 463/15; dz. 462/3;, ul. Rataja dz. 39;9;, ul. Północna 1; 1D;, ul. Miła 75;
11.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wielogóra, ul. Długa od nr 35 do nr 86;, ul. Wycecha od nr 10 do 19;, ul. Solorza dz. 81; dz. 82;
11.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wielogóra, dz. 475/3 ; 521/9 ; 624/3;, ul. Relaksowa nr 5 ;8 ;9 ; 10 ; dz. 624/3 ; dz. 738/12;, ul. Długa nr 25; 27 ; 27B ; 31 ; 48 ; 54 ; 56;
11.05 od godz. 8:00 do 12:00


Skaryszew, ul. Dzierzkowska od nr 35 do 42;, Huta Skaryszewska, od nr 5 do 14;
11.05 od godz. 8:30 do 14:00


Przytyk, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Przytyk 3;, Oblas, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Kol. Oblas, Oblas, Oblas Działki, Gajewski, Oblas Cieplarnia, Leśniczówka;, Stefanów, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Stefanów 1 i 2;
12.05 od godz. 8:00 do 14:00


Dęba, od nr 12 do 26B;
12.05 od godz. 8:00 do 11:00


Seredzice, od nr 1 do 36 i 183, 184 do 511;, Kolonia Seredzice, od nr 1 do 22B, 23, 25 do 31B, 33 do 36, 40, 42, 44, 44A, 48, 50 do 50G,70,71;, Michałów, Pakosławski od nr 13 do 29;
12.05 od godz. 8:30 do 14:00


Dęba, od nr 27 do 63;
12.05 od godz. 11:00 do 14:30


Marianowice, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Marianowice Górne;, Zakrzew, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Zakrzew Las;, Jaszowice-Kolonia, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Kolonia Jaszowice 1 i 2;, Jaszowice, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Jaszowice;
13.05 od godz. 8:00 do 14:00


Gulinek, od nr 41 do 47;
13.05 od godz. 8:00 do 11:00


Skaryszew, ul. Gajowa od nr 16 i 18;, Huta Skaryszewska, od nr 2 do 32;
13.05 od godz. 8:30 do 14:00


Marianowice, od nr 1 do 72;, Zakrzew-Kolonia, od nr 126 do 132;
13.05 od godz. 11:00 do 14:30


Gulinek, od nr 58 do 63; 40 B;C;D;
13.05 od godz. 11:00 do 14:30


Krzyszkowice, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Krzyszkowice 3 i 4;
14.05 od godz. 9:00 do 12:00


Janów, Magazyn Paliw.
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Jabłonna, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1, 7
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat szydłowiecki

Bąków, od nr 43 do 46;
10.05 od godz. 8:00 do 11:00


Bąków, od nr 2 do 8A; 47 i 50;
10.05 od godz. 8:00 do 11:00


Bąków, od nr 25 do 42;
10.05 od godz. 11:00 do 14:30


Bąków, od nr 9 do 23;
10.05 od godz. 11:00 do 14:30


Chronów, od nr 1 do 10A;, Chronówek, od nr 1 do 11A;
11.05 od godz. 8:00 do 11:00


Chronów-Kolonia, od nr 1 do 37;
11.05 od godz. 8:00 do 11:00


Chronów-Kolonia, od nr 56 do 79;
11.05 od godz. 11:00 do 14:30


Chronów-Kolonia, od nr 41 do 55;, Chronów, od nr 43 do 48;
11.05 od godz. 11:00 do 14:30


Orońsko, od nr 1 do 47; Dino; Stacja demontażu samoch;
14.05 od godz. 8:00 do 11:00


Orońsko, ul. Szkolna od nr 1 do 6;, ul. Radomska od nr 13 do 33;, ul. Starowiejska od nr 1 do 12;
14.05 od godz. 11:00 do 14:30


Radom

Radom, ul. Karola Potkańskiego nr 12 i 12 A;
10.05 od godz. 10:00 do 13:00


Radom, ul. Godowska od nr 28 do 50; i od 29 d0 35c;47;49;51 c,d,e,g;, ul. Góralska od nr 17 do 25 i dz. 35/2;, ul. Sierpniowa nr 33;35;36;42;44;50;52;
11.05 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Wiejska od nr 88 do 116 i 87 do 117;, ul. Łanowa od nr 3 do 9 i 2 do 10B;, ul. Gruntowa od nr 5 do 9A i od 2 do 10;
13.05 od godz. 8:00 do 14:30


powiat ostrołęcki

Olszewo-Borki, ul. Jacka Malczewskiego, ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza, ul. Rzemieślnicza numery parzyste od 28 do 44 i numery nieparzyste od 19 do 29
10.05 od godz. 8:00 do 12:00


Dawia, Złota Góra, Baba, od 27 do 32 od 47 do 55 od 62 do 71
10.05 od godz. 9:00 do 13:00


Żebry-Perosy, od 4 do 26 oraz ZK 1922, ZK 10zE3733, ZK 10zE8224, ZK 10zE7816, ZK 10zE5456, ZK 10zE6999, ZK 10zE7430
11.05 od godz. 8:00 do 12:00


Ramiona
11.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ramiona
12.05 od godz. 9:00 do 11:00


Stepna-Michałki, od 2 do 17
13.05 od godz. 8:00 do 12:00


Białusny Lasek, od 34 do 36, od 72 do 85
13.05 od godz. 8:30 do 12:30


Przystań, od 24 do 33 oraz numery działek 68, 302, 303.
14.05 od godz. 8:00 do 12:00


Białusny Lasek, 6, od 35 do 42
14.05 od godz. 8:30 do 12:30


Rzekuń, ul. Kościuszki 2, 34, 35, 36, 37, 37a, 38, 38a, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48A, sklep spożywczo-przemysłowy
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Rzekuń, ul. Kościuszki 3, Plebania, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70A, 72, 72A, 55 Ubezpieczenia, 57, 80, 82, 84, 86, sklep Promyk
14.05 od godz. 13:00 do 17:00


powiat makowski

Glinki-Rafały
11.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pienice, od 84 do 92, złącza kablowe
11.05 od godz. 9:00 do 13:00


Łęgi, od 19 do 25, 58, 59, złącza kablowe
11.05 od godz. 14:00 do 18:00


Chyliny
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ciepielewo, od 84 do 92, złącza kablowe
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pienice, od 84 do 92, złącza kablowe
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Łęgi, od 19 do 25, 58, 59, złącza kablowe
13.05 od godz. 14:00 do 18:00


Magnuszew Duży
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przasnyski

Rudno Jeziorowe, 22, 23, domek myśliwski; Gmina Czernice Borowe miejscowość Jastrzębiec numery domów 11, 12, 13
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Leszno, ul. Partyzantów 29, 35, ul. Podchorążych od 1 do 13, i od 2 do 24,, ul. Wrzosowa od 1 do 13 i od 2 do 12,, ul. Harcerska od 1 do 13 i od 2 do 18
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Zażelazna
10.05 od godz. 9:00 do 13:00


Suchodół Wielki
11.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wodynie, ul. Polna ZK 06z07831
11.05 od godz. 9:00 do 13:00


Błogoszcz, ul. Zacisze 34, ZK nr 06z09064, 06z03395, 06z10716
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Łomnica, nr Od nr 1 do nr 38, Seroczyn, ul. Siedlecka 107 ZK nr 06z05147, 06z06783, 06z06784
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Sosenki-Jajki, od nr 1 do nr 18
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Strusy, od nr 45 do 55
14.05 od godz. 8:00 do 9:00


Topórek, ZK 06z10609
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Suchodołek, Rogóziec, nr 1, UMiG Mordy
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Strusy, od nr 45 do 55
14.05 od godz. 14:00 do 15:00


powiat ostrowski

Zawisty Podleśne
10.05 od godz. 8:00 do 9:00


Zawisty Podleśne
10.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zawisty Podleśne
10.05 od godz. 13:00 do 14:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Piaskowa
11.05 od godz. 9:00 do 12:00


Komorowo, ul. Kortowa
11.05 od godz. 10:00 do 12:00


Nieskórz
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Majdan Suski
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Budziska, od numeru 30 do numeru 48.
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Budziska, od numeru 11 do numeru 29 i Zlewnia Mleka.
20.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat wyszkowski

Henrysin
10.05 od godz. 8:00 do 11:00


Choszczowe, kierunek Kiciny nr 11., kierunek Adelin - cały obwód.
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wyszków, ul. Leśna
14.05 od godz. 8:00 do 12:00


Basinów
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Olszew
10.05 od godz. 11:00 do 14:00


Jakubiki, Kolonia.
11.05 od godz. 8:00 do 11:00


Jabłonna Lacka, ul. Kubusia Puchatka 3 i 3A, Hydrofornia, plac budowy Urzędu Gminy.
11.05 od godz. 10:00 do 14:00


Tosie, Kolonia 3.
11.05 od godz. 11:00 do 14:00


Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 9-46.
12.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kosów Lacki, ul. Spokojna, ul. Daleka
12.05 od godz. 11:00 do 14:00


Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 43-77., ul. Podmiejska 23.
13.05 od godz. 8:00 do 11:00


Tosie, Kolonia 3.
13.05 od godz. 11:00 do 14:00


powiat pułtuski

Topolnica, cala., od nr 1 do nr 10, 1b.n nr 11, tartak,młyn, wytwórnia wafli, 3b.n., Pniewo, ul. Szkolna nr 3,nr 5,7,9,11,15,17,nr 1,Szkoła., ul. 18 Maja nr 9,10A,11,nr 1(sklep Spoż.),3,5,7, Kuźnia Kurpiowska., ul. Spokojna nr 3,6,7,10,11,89,91,4b.n., ul. Sosnowa nr 9,11,13,93,95., Kościelne.
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Gródek Rządowy
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zakręt, ul. Dobra nr 36 B,42,40 C-D ,38 A 40 A-B,40,41,43, ul. Miła nr 1,6,8,10, ul. Trakt Brzeski od Szkolnej do nr 77(nie parzyste) + 75 D
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat garwoliński

Korytnica, ul. Zastrużna od nr 8 do nr 22A., ul. Adama Małkowskiego 66.
14.05 od godz. 10:00 do 14:00


Osiedle Wilga, Ul. Żabieniecka, Nowy Żabieniec
10.05 od godz. 8:30 do 12:30


Nowe Podole
11.05 od godz. 8:30 do 12:30


Trąbki, ul. Graniczna numer 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3C oraz Koścół, Sklep, Kwiaciarnia, Blok Graniczna 4., ul. Osadnicza numer 35
12.05 od godz. 8:30 do 12:30


Łaskarzew, ul. Chopina od numeru 1 do numeru 34., ul. Słowackiego od numru 1 do numeru 32., ul. Lipowa, ul. Sportowa od numeru 1 do numeru 21., ul. Kopernika
17.05 od godz. 8:30 do 12:30


Mierżączka, od numeru 40 do numeru 61.
18.05 od godz. 8:30 do 12:30


Łaskarzew, ul. Kilińskiego od numeru 14 do numeru 21., ul. Piękna od numeru 1 do numeru 10., ul. Księżycowa od numeru 1 do numeru 16., ul. Wolska od numeru 59A do numeru 89.
19.05 od godz. 8:30 do 12:30


Wola Rębkowska, ul. Ogrodowa od numeru 1 do numeru 15., ul. Zielona od numeru 1 do numeru 19.
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


powiat miński

Chochół, od 1 do 7, 103, 108, 110, oraz działki letniskowe,, Gliniak, 23, 66, 67, 226, oraz działki letniskowe,, Tartak, od 1 do 10, 27, oraz działki letniskowe
10.05 od godz. 9:00 do 13:00


Chyżyny, Stacja Uzdatniania Wody
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Gołębiówka, od 1 do 6, i od 11 do 21
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Chobot
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Huta Kuflewska, 77, od 89 do 113 nieparzyste, od 121 do 139 nieparzyste, 112,116,124,136,140,142,144, od 173 do 185 nieparzyste, 191, 204, 210, 212, 216, 217, 222, 228, 239 działka 529, Podciernie, 130, 132 b, e, f, i działki 39, 56, 61,, Podskwarne, 120
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Szymankowszczyzna, od 13 do 15b, oraz działka 13 i 18
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Okuniew, rynek Rynek od nr 42 do 76
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Mlęcka, od 1 do 31 oraz działki 59, 62,114
14.05 od godz. 11:30 do 14:00


Sulejówek, ul. Szkolna od Dworcowej do 11-go Listopada, ul. 11 Listopada od nr 76/79 do Żeromskiego, ul. Dworcowa nr 67
17.05 od godz. 9:00 do 12:00


Szymony, od nr 3 do 9 i od nr 15 do 23 oraz działki nr 93, 44
18.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kiczki Pierwsze, d 188 do 196 parzyste, 185, 189, 200, 201
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Kiczki Pierwsze, 181, 183
20.05 od godz. 12:00 do 14:00


Osęczyzna, od 21a do 23c oraz działki rekreacyjne,, Rakówiec, 154, 154a, 202, 205 oraz działki rekreacyjne,
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Reymonta od Niemcewicza do Gdańskiej, ul. Brzozowa, ul. Zawiszy, ul. Ludowa
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dębe Wielkie, ul. Armii Krajowej od 12 do 44,, ul. Marii Konopnickiej od 3 do 9,, ul. Polna od 3 do 54, 182,, ul. Wiśniowa, ul. Wiosenna od 1 do 39,, ul. Nadrzeczna 3, 11, 13, 19, 23, 32, działka 268,, Ruda, ul. Ogrodowa 126,, ul. Nadrzeczna działki 1/3, 21., Górki, cała miejscowość
21.05 od godz. 10:30 do 13:00


powiat otwocki

Emów, ul. Wiązowska od nr 12 do 40, ul. Sosnowa od nr. 44 ÷ 68 + nr 25, 35
10.05 od godz. 9:00 do 11:00


Duchnów, ul. Szosa Mińska 48, ul. Kresowa 4A, 4D
10.05 od godz. 9:30 do 13:30


Sobiekursk, od Ośrodka Zdrowia do nr 32A + nr 23A,26A,24,
11.05 od godz. 9:00 do 11:00


Karczew, ul. Ślusarska, ul. Stolarska, ul. Złotnicza
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Wiejska od Portowej do Białołęckiej, ul. Gdańska od Wiejskiej do Turystycznej
13.05 od godz. 8:30 do 12:30


Otwock, ul. Gorzowska 4, 6, 8, ul. Szkolna 46 , 58, 58A, ul. Wiejska od nr 72 do nr 84 oraz nr 53, 60, 62, 64, 66, 68, ul. Wrocławska od Wiejskiej do Łukasińskiego
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Augustówka, ul. Kolejowa od numeru 87 do numeru 135, ul. Wrzosowa, ul. Krótka, ul. Olszowa, ul. Młoda
14.05 od godz. 10:00 do 14:00


Karpiska, ul. Lotników od 12 do 20 parzyste, do 31 do 37 nieparzyste,, ul. Słoneczna od 1 do 26,, ul. Różana, ul. Brzozowa, ul. Leśna, ul. Kolejowa od 1 do 20,
17.05 od godz. 8:00 do 11:30


Wiązowna, ul. Sportowa od Lubelskiej do nr 17, ul. Kwiatowa od Sportowej do Stokrotki, ul. Stokrotki, ul. Rezedowa, ul. Chabrowa, ul. Lubelska od Sportowej do mostu
18.05 od godz. 8:00 do 9:00


Wiązowna, ul. Sportowa od Lubelskiej do nr 17, ul. Kwiatowa od Sportowej do Stokrotki, ul. Stokrotki, ul. Rezedowa, ul. Chabrowa, ul. Lubelska od Sportowej do mostu
18.05 od godz. 15:00 do 16:00


Otwock, ul. Stefana Żeromskiego od nr 146 i 229 do Szosy Lubelskiej, ul. Szosa Lubelska od Żeromskiego do nr 12, ul. Laskowa
19.05 od godz. 8:00 do 9:00


Glinianka, ul. Łąkowa, ul. Napoleońska od nr 50 do 80 ,od 29 do 53, ul. Kościelna
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Stefana Żeromskiego od nr 146 i 229 do Szosy Lubelskiej, ul. Szosa Lubelska od Żeromskiego do nr 12, ul. Laskowa
19.05 od godz. 15:00 do 16:00


Wiązowna, ul. Parkingowa nr 8,10,12,14,16,18,22, ul. Ogrodowa nr 1,2 A,3,4,5,6,8,9,11,15, Emów, ul. Sosnowa nr 8, ul. Gołębia
20.05 od godz. 8:00 do 9:00


Gadka, GDKiA Gadka MOP
20.05 od godz. 9:00 do 12:00


Wiązowna, ul. Parkingowa nr 8,10,12,14,16,18,22, ul. Ogrodowa nr 1,2 A,3,4,5,6,8,9,11,15, Emów, ul. Sosnowa nr 8, ul. Gołębia
20.05 od godz. 15:00 do 16:00


Całowanie, 111 A,111 B,111 G,111 E
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sochaczewski

Sokóle, od 1 do 25, oraz działki 117, 123, 133, 175, 298, 303,, Kolonie Stanisławów, od 10 do 22 działki 372, 685, 686, 757
11.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wesoła, ul. Fabryczna 2,2a,4,4a
11.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wesoła, inne Trakt Brzeski nr 101,103,103 A,111,111 A,111 B ,115, ul. Mazowiecka nr 88,95,97,98,99-99 D/3, ul. Wiejska, ul. Łąkowa od Traktu Brzeskiego do nr 8
17.05 od godz. 11:00 do 15:00


Wesoła, ul. Podleśna od Brata Alberta kierunek Wesoła, ul. Jana Kasprowicza od Podleśnej do Wschodniej, ul. Urocza od nr 55/80 do Kasprowicza, ul. Aleksandra Fredry, ul. Tadeusza Rejtana, ul. Zaułek, ul. Dzielna, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Jana Andrzeja Morsztyna
18.05 od godz. 8:00 do 10:00


Wesoła, ul. Podleśna od Brata Alberta kierunek Wesoła, ul. Jana Kasprowicza od Podleśnej do Wschodniej, ul. Urocza od nr 55/80 do Kasprowicza, ul. Aleksandra Fredry, ul. Tadeusza Rejtana, ul. Zaułek, ul. Dzielna, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Jana Andrzeja Morsztyna
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Kromnów, 55 , 59 , Leśniczówka
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kromnów, 7 , 7a, 8, 10
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat gostyniński

Ruda, ul. Hrabiego Mariana Starzeńskiego 11,12,13, 17,20,21,22,26,29,29,30,32,33,34,36,40,40A,41,42,42A,43,46, 47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,61, 65, 67, 73, ul. Wspólna 56,58,62,, ul. Nadrzeczna 1, 4,, ul. Leśna 6, 9,
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ruda, ul. Hrabiego Mariana Starzeńskiego od 10 do 68 parzyste od 9 do 75 nieparzyste,, ul. Wspólna 56, 58, 62, ul. Nadrzeczna od 1 do 20,, ul. Leśna od 2 do 17,
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Sokołów, ul. Rodzinna, ul. Sokołowska, ul. Wąska, ul. Gromadzka ( COFFE SERVICE ) , (Drewno-bud), ul. Gromadzka Pruszyński)Stacja PGNiG, ul. Wacława, Pęcice, ul. Parkowa, ul. Zaułek, ul. Piachy, ul. Wąska, ul. Sokołowska, Hydrofornia, Maszt PTC, Suchy Las, Sąsiedzka
13.05 od godz. 8:00 do 10:00


Sokołów, ul. Rodzinna, ul. Sokołowska, ul. Wąska, ul. Gromadzka ( COFFE SERVICE ) , (Drewno-bud), ul. Gromadzka (Pruszyński)Stacja PGNiG, ul. Wacława, Pęcice, ul. Parkowa, ul. Zaułek, ul. Piachy, ul. Wąska, ul. Sokołowska, Hydrofornia, Maszt PTC, Suchy Las, Sąsiedzka
13.05 od godz. 14:00 do 16:00


powiat sierpecki

Grabniak, od 12 do 16
14.05 od godz. 8:00 do 11:00


powiat wołomiński

Zabraniec, ul. Długa od 1 do 71,, ul. Okuniewska 4, ul. ks. Wł. Skonieckiego od 1 do 10,, ul. Szkolna od 1 do 21,, ul. Wspólna 1, Trzcinka, 30, 30a, b, c, d, e,
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ząbki, ul. Władysława Reymonta 29, 29A, 29B, 29C
10.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wołomin, ul. Królowej Jadwigi 13, ul. Chrobrego 3, 8, ul. Kościelna 69, ul. Mieszka I 5
11.05 od godz. 8:00 do 12:00


Marki, ul. Chemików 1, 2, 3, 4, 5, 7, ul. Geodetów 10, 15, 12, 17, 19, 14, 21, 16, 13, 8, 11, 6, 4, 2, 9, 7, 5, 3, 1, ul. Architektów 29, 22, 20, 27, 25, 23, 18, 21, 16, 14, 19, 17, 12, 15, 10, 8, 13, 11, 6, 4, 9, 7, 5, 3, 1, 24, 31, 32, 26, 28, 30, 35, 37
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Klaudyn, ul. płk. Aleksandra Krzyżanowskiego 17,21C,28,34
10.05 od godz. 8:00 do 11:00


Stare Babice, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego od nr 4 do 36 i od nr 7 do 13, ul. Warszawska od nr 171 do 278 ,, ul. Rynek 14 Straż, ul. Rynek 15 Fryzjer, ul. Rynek 16 budynek gospodarczy, ul. Kresowa 23 , Policja , Klinika Hotel, Wieruchów, ul. Wieruchowska, Babice Nowe, ul. Warszawska 197 E Hotel Splendor, ul. Ogrodnicza od nr 16 do nr 54,, ul. Dolna, ul. Ożarowska
11.05 od godz. 7:00 do 21:00


Stare Babice, ul. Henryka Sienkiewicza 43A, od 49B do 55D,
11.05 od godz. 12:00 do 16:00


Błonie, ul. Plantowa, ul. Bieniewicka od nr 1 do nr 71, ul. Aksamitna od nr 3 do nr 16
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Hornówek, ul. Urocza 6
13.05 od godz. 13:00 do 16:00


Strojec, Strojec 1
17.05 od godz. 11:00 do 15:00


Hornówek, ul. Polna 21a
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, ul. Łąki 23,27,33
18.05 od godz. 11:00 do 13:00


Zielonki-Parcela, ul. Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel), ul. Białej Góry, ul. Spokojna, ul. Kręta, ul. Piaskowa 3, ul. Okrężna, ul. Południowa 1, ul. Parkowa 3, 5
22.05 od godz. 8:00 do 10:00


Zielonki-Parcela, ul. Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel),, ul. Białej Góry, ul. Spokojna, ul. Kręta, ul. Piaskowa 3, ul. Okrężna, ul. Południowa 1, ul. Parkowa 3, 5
22.05 od godz. 16:00 do 18:00


Łomianki, ul. adm. Krzysztofa Arciszewskiego 13, ul. Fabryczna 7, 11, 15, 17- 17i
10.05 od godz. 11:00 do 15:00


powiat pruszkowski

Pruszków, ul. Parzniewska 6 Polbruk
11.05 od godz. 10:00 do 14:00


Pęcice Małe, ul. Przepiórki 15,17,18,20,22,24,26
12.05 od godz. 8:00 do 12:00


Komorów, ul. Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 10, ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego od nr 1 do nr 8, ul. 3 Maja 41
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Michałowice, ul. Wesoła 13B , 13C
12.05 od godz. 13:00 do 17:00


Komorów, ul. Nadarzyńska od nr 13 do ulicy Sienkiewicza
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Opacz-Kolonia, ul. Polnej Róży 10
13.05 od godz. 10:00 do 14:00


Pruszków, ul. Zofii Nałkowskiej 29
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat legionowski

Skubianka, ul. Morska, ul. Morska 3, Dosin, ul. Lazurowa
11.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wieliszew, ul. Górki, ul. Jeziorna, ul. ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Magnacka, ul. Marszałkowska, ul. Podgórna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Świętojańska, ul. Miętowa, ul. Wesoła, ul. Willowa, ul. Żytnia, ul. Modlińska 120/3, 129, 131, 131B, 132, 135, 137A-Z, 148, 150;, ul. Niepodległości 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 78/1, 80, 83, 84, 85, 86, 87B, 88, 90, 92, 94, 96, 97A, 98, 100, 101, 102, 103, 103A, 106, 108, 110, 112, 113A, 113B, 113M, 114, 116, 118, 118C, 119, 120, 120A-C, 124B, 124C, ul. Niepodległości 126, 127, 128, 130, 130A, 130B, 132, 136, 136C, 144, 146, 148, 152, 156A, 160
13.05 od godz. 7:30 do 9:30


Wieliszew, ul. Górki, ul. Jeziorna, ul. ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Magnacka, ul. Marszałkowska, ul. Podgórna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Świętojańska, ul. Miętowa, ul. Wesoła, ul. Willowa, ul. Żytnia, ul. Modlińska 120/3, 129, 131, 131B, 132, 135, 137A-Z, 148, 150;, ul. Niepodległości 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 78/1, 80, 83, 84, 85, 86, 87B, 88, 90, 92, 94, 96, 97A, 98, 100, 101, 102, 103, 103A, 106, 108, 110, 112, 113A, 113B, 113M, 114, 116, 118, 118C, 119, 120, 120A-C, 124B, 124C, ul. Niepodległości 126, 127, 128, 130, 130A, 130B, 132, 136, 136C, 144, 146, 148, 152, 156A, 160
13.05 od godz. 16:00 do 18:00


Olszewnica Nowa, ul. Nowodworska 13, 15, 15A, 20, 21, 22, 24A, 24B, 26, 28, 29A, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 36B, 37, 38A, 38B, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 54, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 71, 73, 74B, 74C, 76, 78, 80, 81, 83, 83A, 86, 87, 88, 91, 92, 94, 96, 100, 102, 106;, Olszewnica Stara, ul. Cichy Zakątek, ul. Długa, ul. Jasna, ul. Krajobrazowa, ul. Lawendowa, ul. Lotnicza, ul. Mała, ul. Marysieńki, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Prosta, ul. Rodzinna, ul. Tęczowa, ul. Warszawska 1-62;, ul. Wiejska, ul. Zorzy
14.05 od godz. 8:00 do 10:00


Olszewnica Nowa, ul. Nowodworska 13, 15, 15A, 20, 21, 22, 24A, 24B, 26, 28, 29A, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 36B, 37, 38A, 38B, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 54, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 71, 73, 74B, 74C, 76, 78, 80, 81, 83, 83A, 86, 87, 88, 91, 92, 94, 96, 100, 102, 106;, Olszewnica Stara, ul. Cichy Zakątek, ul. Długa, ul. Jasna, ul. Krajobrazowa, ul. Lawendowa, ul. Lotnicza, ul. Mała, ul. Marysieńki, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Prosta, ul. Rodzinna, ul. Tęczowa, ul. Warszawska 1-62;, ul. Wiejska, ul. Zorzy
14.05 od godz. 16:00 do 18:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Pierwsza Komunia Święta

Kolno wolne od koronawirusa

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie