Brak prądu w mazowieckim. Sprawdź gdzie 24.02 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

N360
N360
Gdzie planowane odłączenia prądu? Zobacz najnowsze informacje w naszym artykule
Gdzie planowane odłączenia prądu? Zobacz najnowsze informacje w naszym artykule istockphoto.com/Tim Allen
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 24.02? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 24.02 w mazowieckim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat żyrardowski

Żyrardów, ul. Jesionowa, ul. Poprzeczna
25.02 od godz. 8:00 do 14:00


Żyrardów, ul. Jesionowa, ul. Poprzeczna
1.03 od godz. 8:00 do 10:00


Żyrardów, ul. Jaśminowa
1.03 od godz. 9:00 do 12:00


Żyrardów, ul. Jaśminowa, ul. Jaśminowa
1.03 od godz. 9:00 do 12:00


Czerwona Niwa, nr 40 - 41
2.03 od godz. 8:00 do 16:00


powiat grodziski

Józefina, ul. Gałązki, ul. Bajkowa
26.02 od godz. 8:00 do 13:00


Grądy, nr 44-50A.
5.03 od godz. 8:00 do 12:00


Grądy, nr 51-53.
5.03 od godz. 10:00 do 14:00


Karolina, ul. Zuzanny Małaszczyckiej 158, 160, 162, Wólka Mińska, ul. Bratnia 3, ul. Cicha 10, 11 działki 41, 42, ul. Koszykowa działka 54, ul. Krótka od 3 do 5, ul. Mazowiecka od 1 do 25, 30, 32, od 37 do 43, 50, 52, 54, od 59 do 66, działka 148, ul. Olszowa 5, ul. Prosta od 3 do 7, 17, 18, ul. Wiosenna, Mińsk Mazowiecki, ul. Zuzanny Małaszczyckiej od 33 do 49 nieparzyste, działki 44, 49
3.03 od godz. 8:00 do 11:00


Chrzanów Duży, Chlebnia
25.02 od godz. 7:00 do 9:00


Chrzanów Mały, Chrzanów Duży, Chlebnia, Natolin
25.02 od godz. 9:00 do 11:00


Kłudno Stare, 1,2A,Kaplica, Tłuste, 15,17,17A,17B,17C,17D19A,19B
25.02 od godz. 9:00 do 13:00


Chrzanów Duży, Chlebnia
25.02 od godz. 17:00 do 19:00


Chrzanów Mały, Chrzanów Duży, Chlebnia, Natolin
25.02 od godz. 17:00 do 19:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Przeskok, Chlebnia
26.02 od godz. 8:00 do 9:00


Kłudno Stare, :5,6,9,10,11,12,14,15,16,16A,18,18B,18D,45,89 A
26.02 od godz. 9:00 do 13:00


Janinów, ul. Szkocka, ul. Francuska, ul. Argentyńska 21,22, 22 a,b,c, 26,26a,, ul. Słowacka 3,4,7,9
26.02 od godz. 9:00 do 10:30


Grodzisk Mazowiecki, ul. Przeskok, Chlebnia
26.02 od godz. 16:00 do 17:00


Milanówek, ul. Wiatraczna dz 51
1.03 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła 1,3, Odrano-Wola, ul. Osowiecka od numeru 81 do 105 i od numeru 146 do 148
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła od numeru 5 do 21 i od numeru 2 do 10 b,, ul. Zaścianek
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Cegielniana 7,8,10,, ul. Modrzewiowa, ul. Świerkowa 5,5A
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat mławski

Długokąty
1.03 od godz. 8:00 do 11:00


powiat miński

Działki, ul. Kalinowa
3.03 od godz. 8:00 do 16:00


Topór, Mrozowa Wola, Księżyzna, Polkowo, Sadowne, PKP.
2.03 od godz. 8:30 do 12:30


Pustelnik, nr 14-30.
3.03 od godz. 8:00 do 12:00


Pustelnik, nr 24-29A.
3.03 od godz. 10:00 do 14:00


Mrozy, ul. Willowa od 1 do 55,, ul. Wspólna 1, ul. 200-lecia Mrozów 5, 7, ul. Jana Kilińskiego od 20 do 50
25.02 od godz. 10:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Armii Krajowej od Klonowej do Wąskiej, ul. Partyzantów od nr 10/11A do nr 16/21, ul. Mazowiecka od Słowackiego do Sejmowej + nr 22
26.02 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Zygmuntowska, ul. Bagnista, ul. Boczna od 27 do 79, ul. Chabrowa, ul. Kołowa od 9 do 29, ul. Jasna od 14 do 19, ul. Dębowa, ul. Grabowa, ul. Leśna, ul. Wspólna, ul. Kresowa 2, 37, ul. gen. Władysława Sikorskiego 1, ul. Świętokrzyska 48, od 57 do 80, ul. Nowy Świat 92, ul. ks. Stanisława Brzóski, ul. Emilii Plater, ul. Bratnia, ul. Cienista, ul. Kwiatowa, ul. Majowa
1.03 od godz. 10:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Tetmajera od Głowackiego do Szekspira, ul. Przybyszewskiego od Solskiego do A.K, ul. Słowackiego od Przybyszewskiego do Kopernika, ul. Solskiego 1
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Drobiarska 50 A,B , 51 , 55 ,55B, al. Aleja Piłsudskiego 59,61,63,65,67,71
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. 3 Maja 73, ul. Miła od Nowej do 3 Maja, ul. Nowa od Miłej do Baryłki, ul. Dąbrowskiego od Szosowej do 3 Maja
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Siennica, ul. Strażacka od 9 do 79B, ul. Wrzosowa działki 58, 60, ul. Ogrodowa działka 1, ul. Kwiatowa 1
3.03 od godz. 11:30 do 14:30


Pogorzel, ul. Mińska 2a, 82, działka 236, 805, Wojciechówka, Dąbrowa, Zalesie, od 33 do 35, działka 161, Kośminy, Podgórzno, Lasomin, Borówek, Głupianka, 1, Nowodwór, Gągolina, Siennica, ul. Ogrodowa od 15 do 31, ul. Starowiejska 2a, 6, ul. Dłużewskich 2, 4, od 12, do 45, działka 235, 198, 221, ul. Piaski od 1 do 47, działka 231, 311, ul. Czarnockiego od 1 do 24, ul. Dworkowa od 1 do 25, działka 122
5.03 od godz. 8:30 do 9:30


Mrozy, ul. Pokoju 85, 113, 117, od 119 do 124, 12, 137, 139, 131, 149, 151, 157a, 157b, 159, ul. Sosnowa 8, 10, 14, 16, 18, 23, 25, 28, 29
5.03 od godz. 12:00 do 14:00


Pogorzel, ul. Mińska 2a, 82, działka 236, 805, Wojciechówka, Dąbrowa, Zalesie, od 33 do 35, działka 161, Kośminy, Podgórzno, Lasomin, Borówek, Głupianka, 1, Nowodwór, Gągolina, Siennica, ul. Ogrodowa od 15 do 31, ul. Starowiejska 2a, 6, ul. Dłużewskich 2, 4, od 12, do 45, działka 235, 198, 221, ul. Piaski od 1 do 47, działka 231, 311, ul. Czarnockiego od 1 do 24, ul. Dworkowa od 1 do 25, działka 122
5.03 od godz. 16:00 do 17:30


powiat kozienicki

Przydworzyce, Kolonia Przydworzyce 43 - 50 , działki
25.02 od godz. 8:00 do 14:00


Cychrowska Wola
25.02 od godz. 11:00 do 14:00


Miejska Dąbrowa, Miejska Dąbrowa 18 - 37 , sklep spożywczy
26.02 od godz. 8:00 do 11:00


Studnie, Studnie 15 - 27
26.02 od godz. 11:00 do 14:00


Adamów, pl. Śniegockich 1.
26.02 od godz. 10:00 do 14:00


Stefanów, od numeru 1 do numeru 10, Piastów, od numeru 17 do numeru 22
2.03 od godz. 10:00 do 14:00


Ruda, od numeru 28B do 36B
25.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat gostyniński

Andrzejów, od 7 do18A
25.02 od godz. 8:00 do 15:00


Andrzejów, ANDRZEJOW nr 1 - 6, Gniazdków, GNIAZDKÓW nr 8 - 8A
4.03 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lipski

Krzyżanówka, od 3 do 6 i od 101A do 112
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Czarnolas, kolonia od 35-51
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Gardzienice-Kolonia, Gardzienice nr 16 - 20 , 26 Kolonia Gardzienice nr 48 - 53
1.03 od godz. 8:00 do 11:00


Czarnolas, KOLONIA CZARNOLAS nr 19 - 32
3.03 od godz. 8:00 do 11:00


Walentynów, od nr 1 do 72;
25.02 od godz. 9:00 do 11:00


powiat przysuski

Gródek, GRÓDEK nr 34 - 58
2.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wandów, od nr 60 do nr 68, działka nr 92, 94, 113/2, Grudź, od nr 86 do nr 89
25.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grójecki

Koziel, Dąbrówka Nowa, Goliany, Rębowola, Skowronki
25.02 od godz. 8:00 do 20:00


Kaplin, Jastrzębia Stara, Jastrzębia, Gracjanów, Borowe, Mała Wieś, Rykały
1.03 od godz. 8:30 do 16:30


Lesznowola, ul. Szkolna, ul. Leśna
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


Lesznowola, ul. Cicha, ul. Grójecka, ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Piaseczyńska, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Szkolna, ul. Zacisze, Mirowice, ul. Piaseczyńska, ul. Polna, ul. Prażmowska, ul. Różana, ul. Sarenki, ul. Słoneczna, ul. Smocza, ul. Sosnowa, ul. Wspólna, ul. Brzozowa, ul. Główna, ul. Kawęczyńska, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa, Chudowola
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Dąbrówka Stara
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


Golianki
8.03 od godz. 13:00 do 16:30


Skowronki
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Skowronki, Łęczeszyce
9.03 od godz. 13:00 do 16:30


Trzylatków Duży, Trzylatków-Parcela, Ziemięcin, Jadwigów
10.03 od godz. 8:30 do 12:30


Mała Wieś, Skowronki
10.03 od godz. 12:30 do 16:30


Anielin
26.02 od godz. 9:00 do 11:00


Jakubów, od nr 1 do 21;
4.03 od godz. 9:00 do 11:00


Olszew, nr 17-32.
4.03 od godz. 8:00 do 12:00


Przykory, od numeru 1 do numeru 40
26.02 od godz. 8:30 do 12:30


Zalesie, od 1 do 32, Nowe Zalesie, od 1 do 6
5.03 od godz. 7:30 do 8:30


Janów, ul. Warszawska 73, 75, 77, 79, 81
5.03 od godz. 8:30 do 10:30


powiat sochaczewski

Polany, od nr 83 do 108;
25.02 od godz. 8:00 do 11:00


Wesoła, ul. Wspólna od 16/16 A do 22 B + od 1 do 5, ul. Błękitna
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wesoła, ul. Zachodu Słońca 2 , 6
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat radomski

Pakosław, nr 66, 79-86, 194-203;
25.02 od godz. 9:00 do 11:00


Wsola, ul. Warszawska nr 37; 39; dz. 280/27;
25.02 od godz. 10:00 do 14:00


Chwałowice, od nr 154 do 203; dz.716;
25.02 od godz. 12:30 do 14:30


Wierzbica-Kolonia, od nr 1 do 3;, Polany-Kolonia, od nr 37 do 42;
25.02 od godz. 12:30 do 14:30


Wielogóra, ul. Ceglana od nr 12 do nr 35;, ul. Północna nr 1; 1D;, ul. Piaskowa od nr 1 do 16; DZ. 462/5; dz. 463/1; dz. 463/10; dz. 463/15; dz. 463/17;dz. 511/2;, ul. Miła nr 75;
26.02 od godz. 8:00 do 14:30


Łączany, nr od 72 do 118;, Zalesice-Kolonia, nr 1 i 2;
26.02 od godz. 9:00 do 11:00


Pomorzany, od nr 7 do 36;
26.02 od godz. 11:00 do 14:00


Alojzów, nr 16-79, dz. 135; 148/1; 152/1;
26.02 od godz. 12:30 do 14:30


Łączany, nr od 1 do 46;
26.02 od godz. 12:30 do 14:30


Jasieniec-Maziarze, nr 88, 94, 97-130, 134, 136, 138;
1.03 od godz. 8:00 do 14:00


Gzowice, od nr 7 do 27;
1.03 od godz. 9:00 do 11:00


Kolonia Lesiów, dz. 321/4;
2.03 od godz. 10:00 do 14:00


Jedlińsk, ul. Polna
3.03 od godz. 12:30 do 14:30


Jeziorno
4.03 od godz. 9:00 do 11:00


Młodocin Mniejszy, od nr 1 do 47; Szkoła;
6.03 od godz. 12:30 do 14:30


Radom

Radom, ul. Ogrodnicza od nr 3 do 27a i od nr 2 do 18a;, ul. Długojowska nr 8; 8a i od 3 do 13;, ul. Ogrodnicza Sklep;
1.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Miedziana od nr 1 do 21;, ul. Odechowska nr 1; 1A; 2;, ul. Długojowska nr 17;
2.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Średnia od nr 3 do 27 i od nr 6 do 30;, ul. Żurawia nr 3;
3.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Zagonowa od nr 2 do 28 i od dz. 71/3 do nr 49;, ul. Tygodniowa od nr 5 do 11 i 4; 8D; 10; dz. 91/12;
3.03 od godz. 8:30 do 13:30


Radom, ul. Ofiar Firleja ZKP Cmentarz ul. Ofiar Firleja 45a dz.50;
3.03 od godz. 9:30 do 11:30


Radom, ul. Kazimierza Promyka od nr 1 do 15 i nr 16; 18;, ul. Żurawia 16; i od nr 5 do 17;
4.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Kielecka nr 90 i 96;
5.03 od godz. 8:00 do 11:30


powiat białobrzeski

Kiedrzyn, od nr 10 do 15B; dz. 145/1;, Klwatka Królewska, od nr 129 do 135;
1.03 od godz. 12:30 do 14:30


Kożuchów, od nr 27 do 49;
1.03 od godz. 13:00 do 15:00


Radzanów, od nr 84 do 111;
3.03 od godz. 9:00 do 11:00


Wojciechów, nr 60 i 61;
3.03 od godz. 12:30 do 14:30


Branica, od nr 1 do 50;
4.03 od godz. 12:30 do 14:30


powiat garwoliński

Górki, Malików;
3.03 od godz. 9:00 do 11:00


Trąbki, Grodzisko
4.03 od godz. 12:30 do 14:30


Skruda, od 1 do 37, działki 91, 117, 163, 442, 609, 610,, Gołębiówka, 44a, od 50 do 53, działka 314,, Choszcze, 75
25.02 od godz. 9:00 do 13:00


Ruda Talubska, ul. Słowikowa, ul. Kolejowa, ul. Akacjowa od numeru 28 do numeru 86
1.03 od godz. 8:30 do 12:30


Garwolin, ul. bp. Ignacego Krasickiego, ul. ks. Hugona Kołłątaja
2.03 od godz. 8:00 do 12:00


Kawęczyn, Padarz, Bramka, od numeru 13 do numeru 89
2.03 od godz. 8:30 do 12:30


Samorządki, od numeru 1 do numeru 22.
3.03 od godz. 10:00 do 14:00


Samorządki, od numeru 1 do numeru 15
3.03 od godz. 10:00 do 14:00


Gościewicz, od numeru 1 do numeru 22
4.03 od godz. 8:30 do 12:30


Sulbiny, ul. Wspólna od numeru 1 do numeru 45, ul. Lipowa numery 3, 5, 6, 9, 11, 14, 16, 17, ul. Jasna numery 24, 26, ul. Warszawska numery 2, 4, 10, 12, 16, 18, 20, 34
5.03 od godz. 8:30 do 12:30


powiat legionowski

Wierzbica, ul. Partyzantów nr 1-27, 29, 31, 33(31A);, pl. Jana Pawła II nr 1 i 3;
4.03 od godz. 8:00 do 14:30


Wieliszew, ul. Górki, ul. Jeziorna, ul. ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Magnacka, ul. Marszałkowska, ul. Modlińska 131, 131B, 135, 137A-Z, 148, 150, ul. Niepodległości 126, 127, 128, 130, 130A, 130B, 132, 136, 136C, 144, 146, 148, 152, ul. Podgórna, ul. Polna 60, 62, ul. Słoneczna 3, 4, 7, 7A, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 24A, 24B, 26, 26A, 28B, 30B, 32C, 56E, 56F, ul. Świętojańska, ul. Niepodległości 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 78/1, 80, 83, 84, 85, 86, 87B, 88, 90, 92, 94, 96, 97A, 98, 100, 101, 102, 103, 103A, 106, 108, 110, 112, 113A, 113B, 113M, 114, 116, 118, 118C, 119, 120, 120A-C, 124B, 124C, Prezydencka, ul. Willowa, ul. Sosnowa, ul. Miętowa, ul. Wesoła
25.02 od godz. 9:00 do 15:00


Nieporęt, ul. Jana Kazimierza 244, 266, 268, 270A, 272, 272A, 272B, 274, 276, 284, 288, 290, 294, 296, ul. Rejtana
26.02 od godz. 8:00 do 12:00


Rynia, ul. Główna 101B, dz. 352
1.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przasnyski

Kaki-Mroczki, 53 do 56
25.02 od godz. 8:00 do 12:00


powiat ostrołęcki

Skarżyn
25.02 od godz. 8:30 do 12:30


Lelis, ul. Szkolna 94 do 112, ul. Platynowa 8, 9, 9A
25.02 od godz. 8:30 do 11:30


Piątkowizna, 68,69,70,81,82,83,84,85
25.02 od godz. 8:30 do 12:30


Czarnowo
1.03 od godz. 8:00 do 12:00


Czerwin, ul. Przemysłowa 2
1.03 od godz. 8:30 do 12:30


Orzołek, od 1 do 13, 17
1.03 od godz. 8:30 do 12:30


Czernie
1.03 od godz. 11:00 do 15:00


Laski Szlacheckie, od 37 do 41
2.03 od godz. 8:30 do 12:30


Cyk, 33,38
2.03 od godz. 8:30 do 12:30


Stepna-Michałki, od 2 do 11
3.03 od godz. 8:00 do 12:00


Jazgarka, 46 do 54
3.03 od godz. 8:30 do 12:30


Rzekuń, ul. Wiolinowa, ul. Kawaleryjska 10, 16, 26, 28, 31,27, ul. Leśna
4.03 od godz. 8:30 do 12:30


Wach, 78 do 81
4.03 od godz. 10:00 do 14:00


Witowy Most, od 11 do 24
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ciechanowski

Nowa Wieś, ul. Szkolna 2 do 16 numery parzyste, 5A i 5B, ul. Cicha 1 do 6, ul. Leśna 2, ul. Ogrodowa 1 do 10
26.02 od godz. 8:00 do 11:30


Nowa Wieś, ul. Parkowa 16 do 30, ul. Kolejowa 1 do 23, Grabnik, 40, 51
26.02 od godz. 11:30 do 13:30


Ciemniewo
4.03 od godz. 8:30 do 12:30


Dąbrowa, od 16 do 91
26.02 od godz. 8:00 do 12:00


Dąbrowa, od 1 do 15 nieparzyste oraz działka 6
26.02 od godz. 12:00 do 14:00


powiat makowski

Chrzczony, Kolonia
1.03 od godz. 8:00 do 12:00


Brzóze Małe
1.03 od godz. 11:00 do 15:00


Grzanka
2.03 od godz. 8:30 do 12:30


Dyszobaba
3.03 od godz. 8:30 do 12:30


Ostrołęka

Ostrołęka, ul. gen. Zygmunta Padlewskiego 64, ul. Gościniec Mazurski 10, 12, 13, 14, 16
3.03 od godz. 8:00 do 10:00


Siedlce

Siedlce, ul. Kruszcowa nr 3, 5, 7,9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29
25.02 od godz. 8:30 do 13:30


Siedlce, ul. Lotników od nr 1 do nr 28+ ZK nr 06z06019, ul. Niklowa 31
25.02 od godz. 9:30 do 10:30


Siedlce, ul. Lotników od nr 1 do nr 28+ ZK nr 06z06019, ul. Niklowa 31
25.02 od godz. 12:30 do 13:30


powiat siedlecki

Żytnia, od nr 1 do nr 23, ZK nr 06z07596, 06z010490, 06z05850
25.02 od godz. 9:00 do 13:00


Głuchówek, nr 1, 2, 3, 5, i 42A, 43, 44, 45, 46, 49
26.02 od godz. 8:00 do 10:00


Głuchówek, nr 1, 2, 3, 5, i 42A, 43, 44, 45, 46, 49
26.02 od godz. 10:00 do 14:00


Golice, nr ZK 06z07411
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat węgrowski

Morzyczyn Włościański, nr 1-40.
25.02 od godz. 8:00 do 12:00


Morzyczyn Włościański, nr 41-56.
25.02 od godz. 10:00 do 14:00


Łochów
25.02 od godz. 10:00 do 14:00


Łochów, ul. Rzeczna, ul. Stawowa
26.02 od godz. 7:30 do 9:30


Zając, Śnice, Witanki, Księżopole-Budki, również Kolonie., Księżopole-Komory, również Kolonie i Księżopole Jałmużny.
26.02 od godz. 9:00 do 13:00


Sadowne
26.02 od godz. 10:00 do 12:00


Nowe Lipki, nr 19-36.
1.03 od godz. 8:00 do 12:00


Witanki, od nr 16 do nr 35.
1.03 od godz. 8:30 do 12:30


Nowe Lipki, nr 29-31., Bojewo, nr 1-31.
1.03 od godz. 10:00 do 14:00


Śnice, 20,21,22.
1.03 od godz. 12:00 do 14:30


Śnice, od nr 31 do nr 36A., Księżopole-Komory, nr 13.
3.03 od godz. 9:30 do 13:30


Grębków, ul. Północna 19, 20, 22, 24, 25, 29, ul. Wspólna od 5 do 22
5.03 od godz. 11:30 do 14:00


powiat ostrowski

Nieskórz
26.02 od godz. 9:00 do 13:00


Stara Grabownica, od numeru 1 od 60.
1.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kańkowo, Hurtownia Paliw, Dom Weselny.
2.03 od godz. 7:30 do 9:00


Kańkowo, Hurtownia Paliw, Dom Weselny.
3.03 od godz. 8:00 do 10:00


Daniłowo-Parcele
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Dybki
3.03 od godz. 9:00 do 12:00


Małkinia Górna, BDART.
3.03 od godz. 10:00 do 11:00


Małkinia Górna, BDART.
4.03 od godz. 13:00 do 15:00


powiat wołomiński

Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, nr 13,6,9A,9,7,5,3., Wola Rasztowska, ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. gazowa.
2.03 od godz. 7:30 do 9:00


Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, nr 13,6,9A,9,7,5,3., Wola Rasztowska, ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. gazowa.
2.03 od godz. 13:00 do 14:00


Krawcowizna, od 39 do 44, 54, od 63 do 85, Grabszczyzna, 28
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wołomin, ul. Kobyłkowska blok numer 17, numer 28, numer 26
25.02 od godz. 8:00 do 12:00


Wołomin, al. Aleja Niepodległości od numeru 21 do numeru 25, ul. Kolonia Gródek od numeru 1 do numeru 8, ul. Dworska od numeru 1 do numeru 20, Osiedle Słoneczna bloki numer 5, 6, 7, 16, ul. Ciasna od numeru 1 do numeru 11, od numeru 2 do numeru 18, zasilenie skrzyżowania i SON, Nowe Lipiny, ul. Rolna od numeru 1 do 32, ul. Szosa Jadowska od numeru 4 do numeru 6, od numeru 2 do numeru 32
1.03 od godz. 8:00 do 12:00


Kobyłka, ul. Niecała 16, 16A, 16B, 16C, 15, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 20, ul. Serwitucka 69A, 69B, 71, 71D, 73, od numeru 75A do numeru 75H.
1.03 od godz. 9:00 do 13:00


Radzymin, ul. Konstytucji 3 Maja 7, 28, 17, 24, 22, 26, 15, ul. Cypriana Kamila Norwida 2B, 2A, 2, 6, ul. Ignacego Daszyńskiego 16, 14, ul. Stefana Żeromskiego 1, ul. kpt. Stefana Pogonowskiego 4
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Maksymiliana Małachowskiego 4, 10, 10A, 12
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Radzymin, ul. Zwycięska od Narutowicza do Dybowa Starego, ul. Husarska, ul. Jana Kilińskiego 21, ul. Ignacego Daszyńskiego od Żeromskiego do Batorego, ul. Stefana Żeromskiego, pl. Wolności 19, ul. Konstytucji 3 Maja numer 7, oraz od Narutowicza do pl. Wolności, ul. mjr. Stefana Waltera od Zwycięskiej do Pogonowskiego, ul. Wąska, pl. Gabriela Narutowicza, ul. Ogrodowa numery 2 i 6B, ul. Wiśniowa 3, ul. Czereśniowa, ul. Piotra Skargi, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od Wyszkowskiej do Dybowa Starego, ul. Cicha, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej od torów PKP do Zawad, ul. Juliusza Kossaka 28, ul. Mokra, ul. Leśna, ul. Miłosna, Emilianów, ul. Objazdowa, ul. Wesoła, Stary Dybów, ul. Napoleońska, ul. Myśliwska, ul. Szwoleżerów
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Księżopole-Komory
2.03 od godz. 8:00 do 10:00


Łazów, 20-57A.
2.03 od godz. 8:00 do 12:00


Księżopole-Budki, Pieńki.
2.03 od godz. 9:30 do 13:30


Łazów, 88 do 164.
2.03 od godz. 10:00 do 14:00


Księżopole-Komory
3.03 od godz. 8:00 do 10:00


Kosów Lacki, ul. Nurska nr 1-50.
4.03 od godz. 10:00 do 14:00


Szkopy
5.03 od godz. 8:30 do 12:30


Szkopy, nr 2,4.
5.03 od godz. 11:30 do 14:30


powiat wyszkowski

Leszczydół-Nowiny, ul. Szkolna nr 52, od nr 55 do nr 92, ZK-1338., ul. Jaśminowa nr 4,12, ZK-3118., ul. Świerkowa od nr 2 do lasu., ul. Błękitna nr 19,25, ZK-1282., ul. Piękna nr 6,7,8,10, ZK-2280,2274., ul. Lazurowa od nr 5 do nr 10., ul. Szkolna od nr 26 do nr 49., ul. Jana Kochanowskiego nr 5,10,18,22,23,2b.n., ZK-2131., ul. Słoneczna nr 3,5,6,8, ZK-2723., ul. Wiosenna nr 1,2, ZK nr 3508.
3.03 od godz. 7:30 do 9:00


Leszczydół-Nowiny, ul. Dębowa ZK nr 11z3350, nr 4, ZK nr 11-2479, 73E1344, ZK1,nr 10, ZK nr 3065,3504., ul. Szlachetna 13 do 42., ul. Sosnowa od nr 1 do nr 4, od nr 7 do nr 17, ZK-11z3068,3090., ul. Środkowa od nr 50 do nr 66, nr 80, ZK nr 3640., ul. Środkowa od nr 1 do nr 48, 49, 50, 51, 52,65 do 78 , ZK nr 3376,1686,3377,2378, 203., Natalin, ul. Wyszkowska 19, 21, Z-3166, 25, 26, 27, 27A, 27B, 28, 29, 30., ul. Szkolna 2, 6, 7, Z-2153., Leśniczówka(Gajówka w lesie)., ul. Polna 3, 4, 5, 6, 7,8, 12, 19, 20, 22., Turzyn, Kolonia 195A Auto Servis, 195B Naprawa Resorów., 195, 195B, 195E, Bar u Janka, Telefonia Komórkowa, Naprawa Plandek, ST. BENZOL., Auto Elektryk KACPURA, 196, 197, 202., 196C PAWEX., ul Białostocka 191, 191C.
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Leszczydół-Nowiny, ul. Szkolna nr 52, od nr 55 do nr 92, ZK-1338., ul. Jaśminowa nr 4,12, ZK-3118., ul. Świerkowa od nr 2 do lasu., ul. Błękitna nr 19,25, ZK-1282., ul. Piękna nr 6,7,8,10, ZK-2280,2274., ul. Lazurowa od nr 5 do nr 10., ul. Szkolna od nr 26 do nr 49., ul. Jana Kochanowskiego nr 5,10,18,22,23,2b.n., ZK-2131., ul. Słoneczna nr 3,5,6,8, ZK-2723., ul. Wiosenna nr 1,2, ZK nr 3508.
3.03 od godz. 13:00 do 14:00


Udrzyn, 3, 4, 5, od 21 do 95, piekarnia.
4.03 od godz. 9:00 do 11:00


Udrzyn, 1 do 25.
4.03 od godz. 11:30 do 13:30


Udrzyn, ul. Leśna od 5 do 34.
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Józefów, ul. Teatralna od Werbeny do nr 20, ul. Wąska od Piłsudskiego do Teatralnej;, ul. Marszałka Piłsudskiego od Werbeny do Granicznej,, ul. Werbeny 1A, ul. Westerplatte od Piłsudskiego do nr 30, ul. 3 Maja od Westerplatte do Werbeny, ul. Urocza od Wąskiej do Armii Krajowej;, ul. Klonowa od Westerplatte do nr 5, ul. Samorządowa 7 Oś Mieszkaniowe
25.02 od godz. 9:00 do 12:00


Otwock, ul. Michała Andriollego od Johna Lennona do ronda, ul. Jana Matejki 2, ul. Johna Lennona 1,4, ul. Karczewska 27a
25.02 od godz. 11:00 do 13:00


Stara Wieś Druga, od 1 do 20, działka 44, 46, Chrząszczówka, 26, Człekówka, od 1 do 12, działki 119, 377, 378
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Stefana Żeromskiego od 73 A do 117 G, ul. Grunwaldzka od 96 do 96 T + 136
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Stare Kościeliska, od numeru 1 do numeru 14
4.03 od godz. 10:00 do 14:00


Otwock, ul. Michała Wołodyjowskiego, ul. ks. Stanisława Brzóski, ul. Żwirki i Wigury, ul. Majowa od Bilewiczówny do Wołodyjowskiego, ul. Stefana Czarnieckiego od Majowej do Baśniowej, ul. Tolińska od Zielonej do Baśniowej, ul. Baśniowa, ul. Teklińska, ul. Zielona, ul. Jana Onufrego Zagłoby 8/10
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pruszkowski

Owczarnia, ul. Konwaliowa, ul. Lawendowa, pochyła, Nadarzyńska 2a i 2b, ul. Żółwińska 60, 49, 54, 37A, 37C, 41, 43, 39, 46A, 48A, 48, 50, 44A
25.02 od godz. 9:00 do 13:00


Żółwin, ul. Leśna 4,6,8,10,11,12,12A,13, 14,14A,16,, ul. Niecała 2,4,6,6A,7,10,11,12,15, ul. Zielna 1,5,7,, ul. Świerkowa 6,8,11,15,17
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kanie, ul. Górna od numeru 3 A do numeru 3 P
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


Żółwin, ul. Wodna 9,9A
2.03 od godz. 9:00 do 13:00


Żółwin, ul. Nadarzyńska 87C, 87D,89,116,124,126,130,132,134,136,144,146,146C,148B, ul. Młochowska 86B
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Żółwin, ul. Nadarzyńska 55,59,61,63,63A,63B,65,67,69,71,75,77,79,80,81,84,85,86,88,88A,92,96,98,100,102,106,108,110,112,112A114A, ul. Słoneczna 1,3,4,6,8, ul. Mokra 5,6,11,18, ul. Niecała 15,15A,17,19,, ul. Łąkowa 40A,42,42A,42B,
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Rusałki, ul. Świtezianki, ul. Przedszkolna
5.03 od godz. 9:00 do 10:00


powiat nowodworski

Nowe Polesie, 30,33,33A,34,34A37,
1.03 od godz. 9:00 do 13:00


Cybulice Duże, ul. Leśna, ul. Kwiatowa, ul. Polna, ul. Wspólna, ul. Spacerowa, ul. Sezamkowa, Ogrodowa, Cybulice Małe, ul. Wiosenna, ul. Kwiatowa, ul. Polna, ul. Makowa, ul. Mazowiecka, ul. Spacerowa 13, 17, 17A, 17C, 19, 74, Leśna 38, Rybitew, Sowia Wola Folwarczna, Sowia Wola, ul. Kampinoska 40, 41A, 60, 63, 76, 83, 85A, 94, 96, 96A, 103, 119, ul. Parkowa, ul. Wojska Polskiego od nr 280 do 284, Polna
26.02 od godz. 8:00 do 12:00


Wólka Kikolska, numery 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, ul. Przyjaźni 2, 4
26.02 od godz. 9:00 do 13:00


Nowy Modlin, 45, 47, 49, 49C
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Izabelin B, ul. 3 Maja Sienkiewicza do Małachowskiego,, ul. Stanisława Małachowskiego, ul. Henryka Sienkiewicza od 3 Maja do nr 65,, ul. Kmicica, ul. Księcia Jeremiego, ul. Podbipięty, ul. Rzędziana, ul. Bohaterów Kampinosu, ul. Adama Mickiewicza, ul. Juliusza Słowackiego, Laski, ul. Klaudyńska, ul. Partyzantów, ul. Brzozowa, ul. Zygmunta Sokołowskiego, ul. Zielona, ul. Poznańska, ul. Akacjowa, ul. Sezamkowa, ul. Jana Wieczorka, ul. Cicha od 1 i 2 do 11 i 14,
2.03 od godz. 8:00 do 12:00


Klaudyn, ul. Witolda Lutosławskiego 31 D
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki Dolne, ul. Wojciecha Bogusławskiego 15A, 15B, 17A, 17B
2.03 od godz. 10:00 do 14:00


Łomianki, ul. Fiołka, ul. Przebiśniega, ul. Sasanki, ul. Zawilca, ul. Francuska, ul. Irysa
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki Dolne, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 67, 69
5.03 od godz. 10:00 do 14:00


powiat płocki

Słupno, ul. Cicha 14, 14A, 15, 15A, 15B, 13A, 12, ul. Klubowa 19, 18, 20, 21, 22, 24, 36B, 36, 15A, 15, 10A, 5, 18A, 16, 13, 11, 9, 10, 9A, 7, ul. Dolna 11, 6, 7, 5, 4, 3, 2, 1, ul. Spacerowa 2C, 2D, ul. Bieszczadzka 5, 6, 3, 4, ul. Śląska 1, al. Aleja Jana Pawła II 16D, 15A, 15B, 15C, ul. Wodna 7, 6, 5, 5B, 5C, 5H, 5D, 4, 3, 2
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Okazje

Trzecia fala - ważne zmiany

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie