Brak prądu w mazowieckim. Sprawdź gdzie 21.06 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będzie przerwa w dostawie prądu? Zobacz szczegółowe informacje w naszym artykule
Gdzie będzie przerwa w dostawie prądu? Zobacz szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/[email protected]
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 21.06? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat żyrardowski

Świnice, ul. Żukowska, Marków-Świnice, ul. Wiejska
23.06 od godz. 8:00 do 17:00


Krze Duże, nr 1 - 26
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat radomski

Suskowola, 44 -59A i 292
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kłonowiec-Koracz, od nr 17 do 26;, Odechowiec, nr 183; 184;
22.06 od godz. 8:00 do 11:30


Natalin, nr 32-59;, Zakrzew, nr 5A-15,8A,10, Sklep;, Zakrzew-Kolonia, nr 13-17;
23.06 od godz. 8:00 do 11:00


Iłża, ul. Wójtowska nr 42-52A, dz. 245 i 51-117,, ul. Podzamcze nr 27, 29, 29A, 32-60;, ul. Staromiejska nr 1-64;, ul. Tatarska, ul. Kampanii Wrześniowej nr 1-20A dz. 5020/5;, ul. Wołyniaków nr 5-11;, stacje: Biedronka i Masarnia;
23.06 od godz. 8:00 do 10:00


Iłża, ul. Wójtowska od nr 58 do 72; od nr 119 do 155;
23.06 od godz. 8:00 do 18:00


Iłża, ul. Wójtowska nr 42-52A, dz. 245 i nr 51-117,, ul. Podzamcze nr 27, 29, 29A, 32-60;, ul. Staromiejska nr 1-64;, ul. Tatarska, ul. Kampanii Wrześniowej nr 1-20A dz. 5020/5;, ul. Wołyniaków nr 5-11;, stacje: Biedronka i Masarnia;
23.06 od godz. 15:30 do 18:00


Zakrzew-Kolonia, nr 43B-52, 60-80, 95-103;
24.06 od godz. 8:00 do 11:00


Odechów, od nr 184 do 196;
24.06 od godz. 8:30 do 14:00


Zakrzew-Kolonia, od nr 5F do 46;
24.06 od godz. 11:00 do 14:30


Krzyżanowice, od nr 121 do 195A; 199;
28.06 od godz. 8:00 do 11:30


Iłża, ul. Danuty Siedzikówny "Inki" nr 53, 55-76;, Krzyżanowice, nr 196,198, 237,237A, 241-250;, Starosiedlice, nr 2-4;
28.06 od godz. 11:00 do 14:30


Choiny
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Godzisz
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Michałów, 113 ,115, Budziska, 61
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jabłonna, ul. Leśna 11, 13, 13 od A do J, 15, 15 od D do Y
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Boża Wola, ul. Dębowa od nr 11 do 51, ul. Świerkowa, ul. Brzozowa nr 30, 31, 32, 35, 39
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jabłonna, ul. Tęczowa
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat lipski

Borowiec, Borowiec od Nr domu 13 do Nr domu 23
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rzeczniów, Rzeczniów od Nr domu 18 do Nr domu 49 oraz Rzeczniów od Nr domu 54 do Nr domu 54A
30.06 od godz. 8:00 do 15:00


Przedmieście Dalsze, Przedmieście Dalsze od Nr domu 68 do Nr domu 121,, Dziurków, Dziurków od Nr domu 212 do Nr domu 215
2.07 od godz. 8:00 do 15:00


powiat miński

Aleksandrówka, Aleksandrówka od nr 1 do nr 18
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Stara Niedziałka, ul. Mazowiecka od 26 do 37, ul. Ogrodowa
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Stara Niedziałka, ul. Miłosza 1a, 1, 3, 8, 9, 10b, 11, 11a, działki 501, 503, 801, ul. Mazowiecka 135, 137, 141, 143, 145, 153, 161, 166, 168, 170, 172, od 178 do 186, działka 497, ul. Jabłoniowa od 1 do 8, ul. Morelowa
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Leśna od 1 do 15, ul. Boczna 45, 47, 50, 51 od 52 do 62a parzyste
23.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wielgolas Brzeziński, ul. Bluszczowa od Piastowskiej do nr 14 + nr 19, EURO-IMAGE
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Boczna od 29 do 37 nieparzyste, od 38 do 48 parzyste, ul. Kresowa 2, 4
23.06 od godz. 12:30 do 14:00


Grębiszew, ul. Rozwojowa 79, 79a, 79b, 85
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Budy Barcząckie, ul. Poziomkowa, ul. Długa od 1 do 38, ul. Mazowiecka 33
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. 1 Maja 1a, 4, 6a, 8, 8a, 12, 14, ul. Mikołaja Kopernika 14, 16, 18,, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 6, 15, 23, 25, ul. Tadeusza Kościuszki 15a, 15b, 16, 20, ul. Piękna 1, 2
29.06 od godz. 8:30 do 10:00


Sulejówek, ul. Szkolna od Dworcowej do 11 Listopada, ul. 11 Listopada od nr 76/79 do Żeromskiego, ul. Dworcowa od 18 do 36 oraz od 33 do 65 + 67 , 67a
29.06 od godz. 9:00 do 15:00


Długa Kościelna, ul. Kochanowskiego 12 od c do e, ul. Powstania Styczniowego 31,31 b-e , 33 a-e
29.06 od godz. 9:00 do 12:00


Sulejówek, ul. 11 Listopada od nr.72/79 do Okulickiego, ul. Mokra, ul. Łączna, ul. Grabskiego od Paderewskiego do Dworcowej, ul. Niepodległości od Okulickiego do Żeromskiego, ul. Szkolna od 11 Listopada do Paderewskiego, ul. Prosta, ul. Jedności, ul. Młodości, ul. Paca, ul. Mysia
29.06 od godz. 9:00 do 11:00


Barcząca, ul. Jaśminowa, ul. Kwiatowa, ul. Mazowiecka 17, 23, 37, ul. Urocza, ul. Willowa, ul. Słoneczna, ul. Wspólna, ul. Zacisze, Budy Barcząckie, ul. Brzozowa 1, 3, 6, 8, 10, 13, 15, 17, 21, 23, Wiciejów, 108, 112, 114, 116, działka 11
29.06 od godz. 12:00 do 15:00


Zglechów, od 1 do 34, działka 116, Nowy Zglechów, działka 77
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mrozy, ul. 3 Maja 71
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Halinów, ul. Pułaskiego od Piłsudskiego do Kochanowskiego 1 C, ul. Zachodnia od Puławskiego do nr 34/41
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gęsianka, od 1 do 8
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


Kiczki Pierwsze, 81, 85, 86, 87, 88 od 150 do 175, Kiczki Drugie, 2, od 29 do 32a, od 200 do 212
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


Żuków, 8,6
1.07 od godz. 10:00 do 14:00


powiat zwoleński

Jasieniec Solecki, JASIENIEC SOLECKI NR od nr 298 -do nr 345 ,, Jasieniec-Kolonia, KOLONIA NR 120 , 335
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Sycyna Północna
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Barycz Stara, Barycz Nowa
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Wysocin, Młyn
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Babin, Odbiorcy zasilani ze stacji Babin 1
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Sycyna Południowa, Sycyna Północna
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


Jasieniec-Kolonia, JASIENIEC KOLONIA od nr 30 -do nr 78 , oraz 407
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jasieniec Solecki
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat gostyniński

Ruda, Młyn
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jastrzębia, Jastrzębia Stara, Gracjanów, Kaplin
29.06 od godz. 8:00 do 12:00


Lipa, numery domów od 118 do 140, leśniczówka; złącza kablowe,
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Moczydła, 5a, 6a, 8a, 10a, od 35 do 39, działki 204, 295, Aleksandrów, 24a, 24b, 25, 49a, 52, od 55 do 58, działki 497, 508
2.07 od godz. 8:30 do 10:30


Nowa Wieś, od numeru 9 A do 17,, Piorunów, od numeru 18 do 24, Żaby, 76, 76 B, 77, Bramki, ul. Malownicza, ul. Łódzka, ul. Milenijna, ul. Calineczki, Dom Pomocy Społecznej, Maszt Telekomunikacyjny,
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mościska, ul. 3 Maja 85 do 89 i nr 76, ul. Żołędziowa
29.06 od godz. 9:00 do 10:00


powiat kozienicki

Kozienice, ul. Dolna 20-44
25.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat garwoliński

Tomaszówka, Tomaszówka od Nr domu 1 do Nr domu 22, Poręba, Poręba od Nr domu 111 do Nr domu 135
1.07 od godz. 8:00 do 15:00


Oronne, od numeru 8 do numeru 52
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wola Rębkowska, ul. Słoneczna od numeru 1 do 22, ul. Długa od numeru 1 do numeru 21, ul. Przemysłowa od bazy GS kierunek Rębków
24.06 od godz. 8:30 do 12:30


Trojanów, od numeru 27 do numeru 42
25.06 od godz. 8:30 do 12:30


Podoblin
29.06 od godz. 8:30 do 12:30


Ostrów, 5, 5a, 7a, 9, 11, 11a, 13;, Jatne, 2 ,2a,2b,4
29.06 od godz. 11:00 do 15:00


Trąbki, ul. Aleja Owocowa od numeru 29 do numeru 49
1.07 od godz. 8:30 do 12:30


Wola Korycka Dolna, od numeru 9 do numeru 39
1.07 od godz. 8:30 do 12:30


powiat grójecki

Goszczyn, ul. Kozietulska, ul. Piekarska, ul. Przybyszewska, ul. Rynek, ul. Strupiechowska, ul. Warszawska
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jakubowizna, Chynów, ul. Spacerowa
22.06 od godz. 8:00 do 16:00


Łychów, Alfonsowo, Michałówka, Justynówka
22.06 od godz. 9:00 do 14:00


Grójec, ul. Jana Pawła II 5
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Goszczyn, ul. Kozietulska, ul. Warszawska
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jakubowizna, Chynów, ul. Spacerowa
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


Łychów, Alfonsowo, Michałówka, Justynówka
23.06 od godz. 9:00 do 14:00


Jurki
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ignaców
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jakubowizna, Machcin, Grobice
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Cesinów-Las
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Turowska
24.06 od godz. 9:00 do 14:00


Ignaców
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Czekaj, Sadków Szlachecki
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Turowska
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


Górki-Izabelin, ul. Grójecka, Jastrzębia, Kaplin, Odcinki Dylewskie
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kruszew
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jakubowizna, Machcin, Grobice
29.06 od godz. 8:00 do 16:00


Nowa Długowola
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kozietuły Nowe
30.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kozietuły
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


Łaszczyn, Tomczyce, Załuski
2.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat pruszkowski

Falęcin
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Piastów, ul. Aleja Krakowska 21,23,25, ul. Pomorska
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Otrębusy, ul. Pszczelińska od ul Warszawskiej do ul Na Skraju, ul. Łąkowa, ul. Klonowiec
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Opacz Mała, ul. Targowa od nr 1 do nr 38
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kanie, ul. Jaskrów, ul. Kolejowa 1B, 1C, 1E, 2G,
2.07 od godz. 0:00 do 0:00


powiat białobrzeski

Kadłubska Wola, od nr 57 do 75;, Stary Kadłub, od nr 44 do 60;
22.06 od godz. 8:00 do 11:00


Kadłubska Wola, od nr 62 do 73;
22.06 od godz. 11:00 do 14:30


Kadłubska Wola, od nr 15 do 40;
23.06 od godz. 8:00 do 11:00


Kadłubska Wola, od nr 41 do 53;
23.06 od godz. 11:00 do 14:30


Młodynie Dolne, od nr 16 do 20 i 50 do 60;
24.06 od godz. 8:00 do 11:00


Młodynie Dolne, od nr 11 do 44;
24.06 od godz. 11:00 do 14:30


Brzeźce, ul. Główna, ul. Potoczek, ul. Ptasia, ul. Piaskowa, ul. Bociania, ul. Żytnia, ul. Piliczna, ul. Flisacka, ul. Jałowcowa, ul. Piękna, ul. Polna, ul. Cicha, ul. Rodzinna, ul. Relaksowa, ul. Spokojna, ul. Dojazdowa, ul. Leśna, ul. Parkowa, ul. Nowa
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Kozłów, od nr 70 do 95A; dz. 666; dz. 667; dz. 616/4; dz. 650/1; Szkoła;
25.06 od godz. 8:00 do 11:30


Kozłów, od nr 40 do 71; dz. 196/194; 66 Usługi tartaczne i 66A;
25.06 od godz. 11:30 do 14:30


Jeruzal, ul. Szkolna od 22 do 38, działka 482
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radom

Radom, ul. Olsztyńska nr 26 D;
23.06 od godz. 8:00 do 17:00


powiat sochaczewski

Zakrzew, nr 18-52, 118-124,54,55;
23.06 od godz. 11:00 do 14:30


Wesoła, ul. Cedrowa od 5 do 13 oraz od 2 do 36
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Glinki, od nr 58 do 66 + nr 55, 56, 57, 57a 81, 82, 83, 83a 136, 136b
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrołęcki

Laskowiec, ul. Mazurska numery domów 21,23, ul. Nowa numery domów od 1 do 39, ul. Słoneczna numery domów 70,72, ul. Sosnowa numery domów od1 do 21, ul. Grzybowa numery domów od 1 do 8, ul. Energetyczna numer domu 14
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Żerań Duży, numery domów od 2 do 12
22.06 od godz. 8:00 do 11:30


Pełty, numery domów od 6 do 14, 30
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dobrołęka, numery domów od 41 do 44
22.06 od godz. 11:30 do 15:00


Lipianka, numery domów od 44 do 58
23.06 od godz. 8:00 do 11:30


Susk Stary, numery domów od 31 do 33
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Pełty, numery domów od 6 do 14, 30
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Lipianka, numery domów od 60 do 63, Cisk, numery domów 41, 42
23.06 od godz. 11:30 do 15:00


Przytuły Nowe, numery domów: od 1 do 8A
25.06 od godz. 8:00 do 11:30


Przytuły Nowe, numery domów: od 8 do 19
25.06 od godz. 8:00 do 11:30


Łątczyn, numery domów: od 52 do 58 i 102
25.06 od godz. 12:00 do 14:30


Jastrząbka, numery domów: od 72 do 100
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Milewo Wielkie
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat makowski

Orzyc
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gąsewo Poduchowne
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Smrock-Dwór
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Głódki
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Guty Małe
24.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat płocki

Piotrowo, numery domów od 12 do 21
24.06 od godz. 8:30 do 12:00


Piotrowo, numery domów od 1 do 11
24.06 od godz. 12:00 do 15:00


Grabina, Od nr 40 (ul. Czumy) do Józefina oraz nr 3a÷j;, ul. Czarnuszki, Józefin, ul. Józefa Czumy, ul. Zgody od nr 15 do 37a;, ul. Szlachecka, ul. Pańska, Sulejówek, ul. Grabińska
26.06 od godz. 9:00 do 12:00


Konary, Plecewice
23.06 od godz. 9:00 do 19:00


powiat przasnyski

Parciaki, numery domów: 27, 28, 31, 33, 33a, 34, 35, 35a, 36, 37, 38, 39, 39a, 40, 44a. 45, 46, 47, 48, 50A, 50B, 97, 98, Biblioteka. Kościół.
24.06 od godz. 8:30 do 14:30


Przasnysz, ul. Długa, ul. Dworska, ul. Leszno, ul. Przemysłowa zakład drzewny, Eskulap, firma transportowa, przepompownie, złącza kablowe, ul. Ruda, ul. Rycerska, ul. Wiejska, ul. Zamkowa
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Chorzele, ul. Zarębska numer domu 39, Kościoł, Tartak, Opaleniec, numery domów od 1 do 41
24.06 od godz. 11:00 do 15:00


Przejmy, Obórki, numery domów: 7, 8, 9, 10, Szla, numery domów: 59, 60; złącza kablowe,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Ługi-Rętki, nr 21,22,23
22.06 od godz. 10:00 do 14:00


Gręzów, ul. Warszawska od nr 3 do 179, ul. Piaskowa nr 1, ul. Spacerowa od 9-32, ul. Południowa od nr 4 do 60, ul. Żwirowa od nr 1do 8, ul. Zaciszna od nr 1 do70, ul. Północna nr 7, 8, 11, 26, ul. Widok od 1 do 19, ul. Kolejowa od nr 17 do 43, ul. Polna nr 20,22, ul. Akacjowa od nr 3 do 22, bez ulicod nr 5-23, 60- 78, i od 134-136,, Broszków, ul. Warszawska nr 18, 20, 35, 39, 43, 49, 55, 59, ul. Wiatraczna nr 8, 9, 13, 14, ul. Cicha nr 4, ul. Ogrodowa nr od 3 do 40, ul. Słoneczna nr 97, 107, 111, 113, 117, bez ulic 15, 23, 69, i od 107, 112
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Strzała, ul. Kolonijna od nr 1 do 32 +przepompownia Gazu , przepompownia ścieków, Siedlce, ul. Karowa nr 3, 9, 11A, B, C, D, 22 Cukro-Hurt, 24, 34,36, 38, 38A, 42, 44, 50, AGRO SED, Gabinet Weterynaryjny, Gazy Techniczne , MAXMED, AGRI,KOZAK DRUK,PTH BAR-TRAS, PPUH, ZK nr 4319,4320, 4323, 4324,3792, 3739, 4325, 4326, 4327,4328,PPUH, ul. Strzalińska nr 6, 8,13,15,17A, 19, 23,24, 31, VOLVO, PROTEX, 06z10318, 2923, 06z04686, 3087, 3088
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jagodne, Jagodne od numeru 1 do numeru 14
30.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat przysuski

Lipiny, od nr 84 do 88
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Siedlce

Siedlce, ul. Piaski Zamiejskie nr ZK 06z09395
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Siedlce, ul. Piaskowa nr ZK 06z10486, 06z09552
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


powiat węgrowski

Morzyczyn-Włóki
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Sadoleś
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Morzyczyn-Włóki
22.06 od godz. 10:00 do 14:00


Sadowne, ul. Łochowska, ul. Mazowiecka
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Sokółka
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Nowa Trzcianka, od 10 do 17
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wierzbno, Świdno, Natolin, Adamów
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Krzemień-Zagacie
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Okrąglik, Kolonia.
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Nieciecz Włościańska, od nr 39 do 57, od nr 100 do 124.
23.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wólka Dolna, Kolonia.
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Jabłonna Lacka, ul. Kubusia Puchatka 3, 3A, Hydrofornia, Kościół.
23.06 od godz. 11:00 do 15:00


Skrzeszew, nr 181,183,185,193,195,197,199.
24.06 od godz. 8:30 do 12:30


Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 43-77., ul. Podmiejska 23.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Toczyski Średnie
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tosie, nr 1-61., Albinów, nr 4-12.
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


Jabłonna Lacka, ul. Targowa 4
25.06 od godz. 11:00 do 15:00


powiat ostrowski

Dybki
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Brok, ul. Żurawieniec
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Bolesława Prusa 12-24.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dudy
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Laskowizna, od 3 do 21, od 51 do 56
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kałęczyn, ul. Znajoma
24.06 od godz. 8:00 do 9:00


Kałęczyn, ul. Znajoma
24.06 od godz. 18:00 do 20:00


Kałęczyn, ul. Radziejowicka, ul. Osiedlowa, ul. Przesmyk, Grodzisk Mazowiecki, ul. A. Grottgera, ul. T. Makowskiego, ul. J. Chełmońskiego, ul. J. Fałata
25.06 od godz. 8:00 do 9:30


Kałęczyn, ul. Radziejowicka, ul. Osiedlowa, ul. Przesmyk, Grodzisk Mazowiecki, ul. A. Grottgera, ul. T. Makowskiego, ul. J. Chełmońskiego, ul. J. Fałata
25.06 od godz. 18:00 do 20:00


powiat wołomiński

Tłuszcz, ul. Fabryczna od nr 3 do nr 29, od nr 2 do nr 24., ul. Nowa nr 3,6,7,8,9,11., ul. Piastowska od nr 19 do nr 37., ul. Józefa Poniatowskiego od nr 17 do nr 25, od nr 14B do nr 28., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 24, nr 15,17B,17C, 9,13,13A,13B,15B,15C,16,25,27,27A,27B,28,29,31,31A,32,6b.n., ul. Nowa Sklep MAGDALENKA., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 3A,4A,19,19A,19B,42,44., ul. Klonowa nr 2 Kosciół., ul. Stanisława Wyspiańskiego nr 35, 2b.n., ul. Leszczynowa nr 8,10,12,14,16,18,24,26. nr 6., ul. Dębowa nr 34,36,38,40., ul. Modrzewiowa nr 23,28,33,34,36,38,42., ul. Zachodnia nr 32,33,35,37,39., ul. Kalinowa nr 29,32,33,34,35,36,38,40., ul. Klonowa nr 3,5,7,7A,9,11,13,17,20,22., ul. Szmaragdowa nr 3,7,11,13,18., ul. Słowicza nr 2,2A,2B,9,9A,1b.n.nr 24 (ZK2-11z2710),nr 1,3,5,7., ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Piaskowa, Moczydło, od nr 1A do nr 1D. nr 9,11,17,19,29.
22.06 od godz. 9:00 do 9:30


Tłuszcz, ul. Piaskowa, ul. Józefa Poniatowskiego od nr 17 do nr 25, od nr 14B do nr 28., ul. Fabryczna od nr 3 do nr 29, od nr 2 do nr 24., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 24,nr 15,17B,17C,9,13,13A,13B,15B,15C,16,25,27,27A,27B,28,29,31,31A,32,6b.n., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 3A,4A,19,19A,19B,42,44,8b,n,, ul. Klonowa nr 2 Kosciół. nr 3,5,7,7A,9,11,13,17,20,22., ul. Stanisława Wyspiańskiego nr 35, 2b.n., ul. Leszczynowa nr 8,10,12,14,16,18,24,26,nr 6., ul. Dębowa nr 34,36,38,40, ul. Modrzewiowa nr 23,28,33,34,36,38,42., ul. Zachodnia nr 32,33,35,37,39., ul. Kalinowa nr 29,32,33,34,35,36,38,40., ul. Szmaragdowa nr 3,7,11,13,18., ul. Słowicza nr 2,2A,2B,9,9A,1b.n.nr 24 (ZK2-11z2710),nr 1,3,5,7., ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Nowa nr 3,6,7,8,9,11,Sklep MAGDALENKA,, ul. Piastowska od nr 19 do nr 37,, Konary, nr 6,nr 3A,3G,5,7,7C., Moczydło, od nr 1A do nr 1D,nr 9,11,17,19,29.
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tłuszcz, ul. Fabryczna od nr 3 do nr 29, od nr 2 do nr 24., ul. Nowa nr 3,6,7,8,9,11., ul. Piastowska od nr 19 do nr 37., ul. Józefa Poniatowskiego od nr 17 do nr 25, od nr 14B do nr 28., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 24, nr 15,17B,17C, 9,13,13A,13B,15B,15C,16,25,27,27A,27B,28,29,31,31A,32,6b.n., ul. Nowa Sklep MAGDALENKA., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 3A,4A,19,19A,19B,42,44., ul. Klonowa nr 2 Kosciół., ul. Stanisława Wyspiańskiego nr 35, 2b.n., ul. Leszczynowa nr 8,10,12,14,16,18,24,26. nr 6., ul. Dębowa nr 34,36,38,40., ul. Modrzewiowa nr 23,28,33,34,36,38,42., ul. Zachodnia nr 32,33,35,37,39., ul. Kalinowa nr 29,32,33,34,35,36,38,40., ul. Klonowa nr 3,5,7,7A,9,11,13,17,20,22., ul. Szmaragdowa nr 3,7,11,13,18., ul. Słowicza nr 2,2A,2B,9,9A,1b.n.nr 24 (ZK2-11z2710),nr 1,3,5,7., ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Piaskowa, Moczydło, od nr 1A do nr 1D. nr 9,11,17,19,29.
22.06 od godz. 12:30 do 13:00


Tłuszcz, ul. Wierzbowa
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Ząbki, ul. Gabriela Narutowicza od Wigury do Wolności, ul. Stanisława Wigury od Narutowicza do Piotra Skargi, ul. Pogodna, ul. ks. Konstantego Budkiewicza od ulicy Na Bagnie do nr 51, ul. Jana Kochanowskiego od Narutowicza do nr 31A
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Mikołaja Konstantego Ciurlionisa 3, ul. Zakole 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, ul. Marii Walewskiej 2, 6, ul. Pomnikowa 1, 2, 2A, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 10, 10B, 12, 12A, 15, 17, ul. Chocimska 2, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, ul. Grunwaldzka 8, 9, 7, 5, 3, 1, 6, 8, 2, 13, 19, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125, 127, 129, 129A, 129B, 133, 135A, 135B, 137, 139, 141, 158, 146, 154, 152, 152A, 148, 146, 140,140B, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 123B, 121C - Komandor, 121D-Sicpa, ul. Cypriana Norwida 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ul. Duża 2, ul. Juliana Tuwima 2, 4, 6, 5, 8, ul. Partyzantów 12, ul. Stefana Starzyńskiego 2, 1, 3A, 3B, ul. Brzozowa 45, 14, 43, 12, 10, 8, 6, 41, 37, 37A, 37B, 37C, 16, 47, 18, 49, 20A, 51, 20, 53, 22A, 22, 55, 57, 24, ul. Rybna 4, 6, 8, 3, 2, 2A, ul. Matejki 4, 6, 8, 7, 10, 12, 12A, 9, 11, 14, 16, 13, 18, 15, 17, 20, 2, 1
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Maksymiliana Małachowskiego blok nr 1, 2, 2A
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kobyłka, ul. Szeroka od numeru 17 do Zielonki, ul. Jeżynowa, ul. Spacerowa, ul. Ceramiczna od Czereśniowej do Popiełuszki, ul. Czereśniowa, ul. Wesoła, ul. Zaułek, ul. Dereniowa, ul. Truskawkowa, ul. Jagodowa, ul. Serwitucka 69A, 71, 71D, 73, od 75 do 75H, ul. Niecała
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


Ząbki, ul. Tulipanowa 30, ul. Różana numery parzyste, ul. Bratnia, ul. Sasanki od Szwoleżerów do nr 10, ul. Saperów, ul. Czołgistów od Szwoleżerów do nr 4, ul. Władysława Reymonta od Szwoleżerów do Andersena i nr 28, ul. Kwiatowa od nr 5C do Andersena, ul. Szwoleżerów od Ułańskiej do Różanej, ul. Miła, ul. Skrajna 1, 1A, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 24A, 21, Ogródki Działkowe, ul. Ułańska, ul. Powstańców 1, 3, 3A, ul. Józefa Piłsudskiego 93A, 95, 95A, 95B, 95C, 95D, 97, 97A, 97B, 99, 148, 152,154, 156, 176, 176A, 113, 113A-F, ul. Wspólna
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wyszkowski

Blochy
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Popowo-Letnisko, ul. Baby Jagi
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


powiat otwocki

Otwock, ul. Borowa 6/12
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Stefana Okrzei od nr 1 do Jodłowej;, ul. Jodłowa od Okrzei do nr 14/19;, ul. Waleriana Łukasińskiego od nr 2 do 26;, ul. Braniewska 2, 4, ul. Bracka od Okrzei do nr 12, ul. Chełmska 1, 3, 4, 5, 13a, ul. Białołęcka 12,13, ul. Turystyczna 38, ul. Kąpielowa od nr 1 do 7, ul. Rysia, Łokietka, ul. Wiślana
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Glinianka, ul. Łąkowa 2,4 bloki po PGR
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Emów, ul. Wiązowska od 2 do 40, ul. Sosnowa od 44 do 68 +25 , 35
28.06 od godz. 9:00 do 11:00


Wiązowna, ul. Parkingowa 8, 10, 12, 14, 16;18, ul. Ogrodowa 1, 2a, 3, 3a, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 15, 22, Emów, ul. Sosnowa 8, ul. Gołębia
30.06 od godz. 8:00 do 9:00


Otwock, ul. Władysława Czaplickiego od Warszawskiej do Kościuszki+ nr 7, ul. Tadeusza Kościuszki od Czaplickiego do Kościelnej + bloki 4 , 4A,6 , 6A
30.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wiązowna, ul. Parkingowa 8, 10, 12, 14, 16;18, ul. Ogrodowa 1, 2a, 3, 3a, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 15, 22, Emów, ul. Sosnowa 8, ul. Gołębia
30.06 od godz. 15:00 do 16:00


Otwock, ul. Legionów, ul. Jarosława Dąbrowskiego 2 , 3 , 3a , 4, ul. Armii Krajowej 20, ul. Romualda Traugutta 7, 9, 9a, 9b, 11a, 11b, ul. Józefa Poniatowskiego od 18 A do Dąbrowskiego
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Glinianka, ul. Napoleońska od Wrzosowej do Czarnówki, Czarnówka, ul. Brzozy
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Izabelin C, ul. Jana Matejki 25
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Białuty, od nr 19 do nr 38
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, Milęcin, 1,1A,3,3A,4,4B,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,19A,21,21A
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Klonowa 7c
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Błonie, ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C,, STACJA PALIW LUKOIL
25.06 od godz. 7:00 do 8:00


Błonie, ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C,, STACJA PALIW LUKOIL
25.06 od godz. 18:00 do 19:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Stanisława Wyspiańskiego 11,13,15,16,17,18,20
30.06 od godz. 8:00 do 12:00


Bramki, ul. Łódzka od nr 8 do nr 22, ul. Calineczki od nr 1 do 3
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, ul. Łąki
1.07 od godz. 10:00 do 14:00


Łomianki, ul. Długa 17, 19, 21, 23, 24, 24A, 25, 25A, 26, 26A, 27, 27A, 28, 28A, 28B, 29A, 30, 30A, 31, ul. Wąska, ul. Aleja Lip, ul. Osikowa
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Łomianki, ul. Normatywna, ul. Szpitalna 37, 37A, 36, 35, 34, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat grodziski

Grodzisk Mazowiecki, ul. Śląska od nr 1 do nr 12, ul. Floriańska od nr 1 do nr 11,, ul. W. Korfantego od nr 2 do nr 18
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Adamowizna, ul. Wilcza od Niedźwiedziej do Skowronkowej, ul. Pawia od numeru 2 do numeru 2D, ul. Dzika 10, 10A
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kraśnicza Wola, od nr 20 do nr 47
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radonie, 01-1414 Radonie Jednostka Wojskowa
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Chrzanów Duży, od numeru 26 do 66, Chlebnia, od numeru 1 do 28 b
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola
29.06 od godz. 8:00 do 9:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola, Wspólna, Główna
29.06 od godz. 8:00 do 9:00


Milanówek, ul. Wojska Polskiego 15,17,19,19A,, ul. Jana Kasprowicza od nr 1 do nr 20, ul. Ludna od nr 1 do nr 21, ul. Krucza 2,4,6,8
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola, Wspólna , Główna
29.06 od godz. 18:00 do 20:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola
29.06 od godz. 18:00 do 20:00


Szczęsne, ul. Gwarkowa
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Książenice, ul. Taneczna
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowodworski

Kikoły, od 10A do 16
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat legionowski

Chotomów, ul. Leszczynowa 3H, 5G
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Chotomów, ul. gen. Lucjana Żeligowskiego od numeru 8 do 51A, ul. Wąska, ul. Krótka od numeru 5 do 17, ul. Czarodzieja, ul. Górzysta, ul. Mała, ul. Wileńska
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Dzień Ojca

Nie lekceważ migreny. To może być niebezpieczne!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie