Brak prądu w mazowieckim. Sprawdź gdzie 15.06 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Planowane odłączenie prądu - gdzie? Sprawdź te informacje w naszym artykule
Planowane odłączenie prądu - gdzie? Sprawdź te informacje w naszym artykule istockphoto.com/Natt Boonyatecha
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w mazowieckim 15.06? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w mazowieckim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (15.06 8:08) nie ma prądu w mazowieckim?

powiat żyrardowski

Zimnice, ul. Piekarska nr 52, ul. Wiosenna nr 8 , 14
15.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat białobrzeski

Olszowa Dąbrowa, 16-32
15.06 od godz. 7:30 do 11:30


powiat grójecki

Dębnowola
15.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat gostyniński

Jastrzębia, bloki 118 i 118 a;b;c;d; Masarnia Sygocki; Rempil; Landoja;
15.06 od godz. 8:00 do 11:30


powiat radomski

Jedlnia-Letnisko, ul. Słupicka od nr 18 do 51;, ul. Osiedlowa, ul. Różana, ul. Wiśniowa, ul. Wjazdowa, ul. Kilińskiego, ul. Średnia, ul. Kwiatowa, ul. Sobieskiego
15.06 od godz. 8:00 do 11:30


Drożanki, od nr 25 do 81; Kościół; Sklep;
15.06 od godz. 8:00 do 12:00


Strzałków, od nr 32 do 96;
15.06 od godz. 8:00 do 11:00


Wygnanów, nr 15-23A;, Grabowa nr 87-90;
15.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat ostrołęcki

Myszyniec, ul. Targowa sklep Mrówka numery od 20 do 23,48 , targowisko miejskie, Mega Krusz, Stacja Paliw Efekt ,wieża GSM
15.06 od godz. 8:00 do 12:00


Szafarczyska, numery domów od 29 do 38, złącza kablowe numer 4334 i 4382, Tartak"
15.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat miński

Redzyńskie, od 2 do 10 parzyste, od 1 do 17 nieparzyste
15.06 od godz. 8:00 do 11:00


Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat żyrardowski

Mszczonów, ul. Tysiąclecia nr 2, 4, ul. Dworcowa nr 1, 3, 7, ul. Tarczyńska nr 18 - 103, ul. Henryka Sienkiewicza 49,, ul. ks. Józefa Wierzejskiego nr 3, 6 - 30, ul. Spółdzielcza nr 7 - 83, ul. Storczyków nr 3, 32, ul. Targowa nr 29 - 68, ul. Wrzosowa nr 4 - 24, ul. Morelowa, ul. Wschodnia nr 1 7 - 31
16.06 od godz. 8:00 do 15:00


Żyrardów, ul. Spółdzielcza nr 27 - 40, ul. Jana Skrowaczewskiego nr 8 , 10
16.06 od godz. 9:00 do 16:00


powiat grodziski

Henryszew, ul. Topolowa nr 140 - 145
17.06 od godz. 10:00 do 14:00


Lisówek, Maciejowice
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Milanówek, ul. Wojska Polskiego 15,17,19,19A,, ul. Jana Kasprowicza od nr 1 do nr 20, ul. Ludna od nr 1 do nr 21, ul. Krucza 2,4,6,8
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Chlebnia, od numeru 1 do 28b
16.06 od godz. 8:00 do 12:00


Milanówek, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Wojska Polskiego, ul. Pusta, ul. Leonida Teligi, ul. Ciasna, ul. Żukowska, ul. Kwiatowa, ul. Wąska, ul. Ignacego Kraszewskiego, ul. Macierzanki, ul. Klonowa, ul. Skromna, ul. Daleka, ul. Pewna, ul. Północna, Żuków
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radonie, ul. Centralna 10b
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola
22.06 od godz. 8:00 do 9:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Śląska od nr 1 do nr 12, ul. Floriańska od nr 1 do nr 11,, ul. W. Korfantego od nr 2 do nr 18
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola
22.06 od godz. 18:00 do 20:00


powiat białobrzeski

Olszowa Dąbrowa, 1-8 oraz 33-44, Sułków, 24-28 Kruszyna 14 i 22, Krasna Dąbrowa
15.06 od godz. 10:30 do 14:30


Dąbrówka, Dąbrówka k Sarnówka Nr domu 60, Adamów, Adamów Nr domu 29
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrówka
18.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat radomski

Jedlanka, Jedlanka nr 63 - 94 , Leśniczówka Motorzyny , Niwki 25B - 75
16.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wola Wrzeszczowska, nr 20-21; 27-33;
16.06 od godz. 8:00 do 11:00


Jedlnia-Letnisko, ul. Słupicka od nr 7 do 11 i od nr 4 do 20;, ul. Aleksandrowska od nr 1 do 9 i od nr 2 do 16;, ul. Bracka -cała, ul. Żytnia -cała, ul. Prusa -cała
16.06 od godz. 8:00 do 14:30


Wola Wrzeszczowska, nr 34-64;24A-26A;
16.06 od godz. 8:00 do 11:00


Strzałków, od nr 32 do 96;
16.06 od godz. 11:00 do 14:30


Wola Wrzeszczowska, od nr 2 do 22;
16.06 od godz. 11:00 do 14:30


Makowiec, ul. Radomska nr 152;, ul. Słowackiego od nr 100 do 106;
17.06 od godz. 8:00 do 14:30


Sukowska Wola, od nr 1 do 6; 36;
17.06 od godz. 8:00 do 11:00


Studzienice, od nr 1 do 23;, Dęba, od nr 4 do 11;
17.06 od godz. 8:00 do 11:00


Sukowska Wola, nr 1,2,3,4,5,8,12A;
17.06 od godz. 11:00 do 14:30


Sukowska Wola, od nr 34; 35; od 37 do 45;
17.06 od godz. 11:00 do 14:30


Makowiec, ul. Radomska od nr 164 do 176; Leśniczówka;
18.06 od godz. 8:00 do 14:30


Wrzos, od nr 22 do 37;
18.06 od godz. 8:00 do 11:00


Sukowska Wola, nr 1A ,5-8,14,15;
18.06 od godz. 8:00 do 11:00


Sukowska Wola, od nr 11 do 31;
18.06 od godz. 11:00 do 14:30


Wrzos, od nr 38 do 48;
18.06 od godz. 11:00 do 14:30


Choiny
16.06 od godz. 9:00 do 13:00


Godzisz
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Jabłonna, ul. Łączna nr 11A
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Boża Wola, ul. Dębowa od nr 11 do 51, ul. Świerkowa, ul. Brzozowa nr 30, 31, 32, 35, 39
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Borki, Borki nr 1 - 45 , masarnia Ptaszek
17.06 od godz. 8:00 do 14:00


Olędy, od nr 1 do nr 23 ZK nr 06z10435, 06z07077,06z08497, Czuryły, 1, 2, 06z08428
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Bale, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, ZK nr 06z04578, 2415
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Trębice Górne, 3,5, 7, 9, 10, 12,13,14,15, 16, 17, 18, 22 24, 26,28 30, 32,34
15.06 od godz. 10:00 do 14:00


Głuchów, nr 56, 57, 58, 62, 89
16.06 od godz. 9:00 do 13:00


Nowe Opole, ul. Piękna od nr 1 do nr 78 bez numeru 55 i 71A ,, ul. Słoneczna 38, 46, 48, ul. Cicha od nr 1 do nr 12, ul. Lipowa 6, ul. Warszawska 26, 28, 30, 30B, 32A, 34, 38, 40, 49, 51, 53, Zk nr 06z08688
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat garwoliński

Tomaszówka, Tomaszówka od Nr domu 24 do Nr domu 42
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Filipówka, od numeru 1 do numeru 55, Stara Brzuza, numery 52, 53.
16.06 od godz. 8:30 do 12:30


Garwolin, ul. Cmentarna, ul. Romanówka bloki numer 4, 8, 10, 12, 14, 16, 17.
17.06 od godz. 8:30 do 12:30


Garwolin, ul. Radosna od numeru 1 do numeru 27, ul. Spacerowa od numeru 1 do numeru 62
18.06 od godz. 8:30 do 12:30


Garwolin, ul. Kościuszki od numeru 8 do numeru 31, ul. Polska od numeru 1 do numeru 40, ul. Długa od numeru 1 do numeru 12
20.06 od godz. 7:30 do 11:30


Czyszkówek, od numeru 45 do numeru 65, Górki, ul. ks. Stanisława Pasionka, ul. Nadrzeczna
21.06 od godz. 8:30 do 14:30


Żelechów, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego bloki umery 40, 42, ul. Pałacowa
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Oronne, od numeru 8 do numeru 52
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wola Rębkowska, ul. Słoneczna od numeru 1 do 22, ul. Długa od numeru 1 do numeru 21, ul. Przemysłowa od bazy GS kierunek Rębków
24.06 od godz. 8:30 do 12:30


Trojanów, od numeru 27 do numeru 42
25.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat zwoleński

Szczęście, Szczęście od nr 5 do nr 61 ,, Michalin, Michalin od nr 69 do nr 76
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat grójecki

Gniejewice, Boglewice, Warpęsy
15.06 od godz. 9:00 do 14:00


Jadwigów, Ziemięcin
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dębnowola, Borowe
16.06 od godz. 8:00 do 12:00


Grójec, ul. Poświętne od ul. Sakrgi do ul. Bankowej, ul. Szkolna 2, 4, 6, ul. Zdrojowa przy ul. Bankowej
16.06 od godz. 8:00 do 13:00


Gniejewice, Boglewice, Warpęsy
16.06 od godz. 9:00 do 14:00


Długowola
17.06 od godz. 9:00 do 14:00


Wólka Gołoska, Wólka Kurdybanowska, Śmiechówek
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


Mogielnica, ul. Przylesie
18.06 od godz. 8:00 do 13:00


Bikówek, Dębie
18.06 od godz. 9:00 do 14:00


Jadwigów, Łaszczyn
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Bądków, Kolonia Bądków, Długowola, Goszczyn, ul. Bądkowska
21.06 od godz. 8:00 do 13:00


Gostomia
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Goszczyn, ul. Kozietulska, ul. Piekarska, ul. Przybyszewska, ul. Rynek, ul. Strupiechowska, ul. Warszawska
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Grójec, ul. Jana Pawła II 5
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Goszczyn, ul. Kozietulska, ul. Warszawska
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Ignaców
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Ignaców
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Górki-Izabelin, ul. Grójecka, Jastrzębia, Kaplin, Odcinki Dylewskie
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kozietuły Nowe
30.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kozietuły
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


Łaszczyn, Tomczyce, Załuski
2.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat płocki

Główczyn, Główczyn-Towarzystwo
17.06 od godz. 8:00 do 12:00


Brody, od nr 31 do 39;, Boża Wola, od nr 1 do 8 i od nr 12 do 15;, Wierzchowiny, nr 64;
15.06 od godz. 11:30 do 14:30


Grabina, Od nr 40 (ul. Czumy) do Józefina oraz nr 3a÷j;, ul. Czarnuszki, Józefin, ul. Józefa Czumy, ul. Zgody od nr 15 do 37a;, ul. Szlachecka, ul. Pańska, Sulejówek, ul. Grabińska
26.06 od godz. 9:00 do 12:00


Konary, Plecewice
23.06 od godz. 9:00 do 19:00


Stanisławowo, od numeru 1 do 55
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Zawady
17.06 od godz. 8:00 do 12:00


Wilkowa Wieś, 108A,108B,108C
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Hornówek, ul. XVII Poprzeczna, ul. Lipkowska 1,4,6,8,10,12 14,16,18,, ul. Próżna, ul. Boczna, ul. ks. Wacława Kurowskiego 84,9395,97,101, 103,, ul. Kampinoska, ul. Sosnowa, ul. Skrajna, ul. Szyszkowa, ul. Poziomkowa, ul. Bajkowa, ul. Księdza Aleksandra Fedorowicza
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C, STACJA PALIW LUKOIL
15.06 od godz. 18:00 do 19:00


Stare Faszczyce, 40 M, 40 L
16.06 od godz. 9:00 do 13:00


Korfowe, 1 H
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kręczki, ul. Żyzna od nr 1 do 12B, Koczargi Nowe, ul. Bugaj od nr30 do 48, ul. Różana od nr 2 do 12, ul. Czarnego Bzu od nr 1 do 13, ul. Wiosenna od nr 6 do 22, Kaputy
21.06 od godz. 8:00 do 11:00


Kampinos, ul. Fryderyka Chopina od nr.31 do nr 58, ul. Władysława Reymonta od nr 1 do 15, ul. Macieja Boryny do nr.7.
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Izabelin C, ul. Jana Matejki 25
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5,7,9,11,13,15,16,17,18,20
23.06 od godz. 11:00 do 15:00


Błonie, ul. Klonowa 7c
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Łomianki Dolne, ul. Kościelna Droga 45 od A do C
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki, ul. Warszawska nr 171
16.06 od godz. 9:00 do 11:00


powiat gostyniński

Jastrzębia, Jastrzębia Stara, Gracjanów, Kaplin
29.06 od godz. 8:00 do 12:00


Stefanów, od nr 1 do 30;
15.06 od godz. 11:00 do 14:30


Jastrzębia, od nr 1 do 41; i dz. 765/1; dz. 766/2; dz.769/1; dz. 780; dz. 791/2; dz. 799/6;dz. 801/1; dz. 901/3;
16.06 od godz. 8:00 do 11:30


Jastrzębia, UG i sklepy; Ośrodek Zdrowia; Apteka; Bank Spółdzielczy; Poczta; Gminny Ośrodek Pomocy Społęcznej; Lecznicza dla Zwierząd; Straż Pożarna; Policja i od nr 42 do 59 i od 107 do 115;
16.06 od godz. 11:30 do 14:30


Lipa, numery domów od 118 do 140, leśniczówka; złącza kablowe,
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrołęka

Ostrołęka, od nr 1 do 47;
15.06 od godz. 11:00 do 14:30


Ostrołęka, ul. gen. Władysława Sikorskiego numery domów 21, 23, 25
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radom

Radom, ul. Wincentego Witosa nr 105B;C;D;E;F;G; i dz.3/5;
18.06 od godz. 10:00 do 11:00


Radom, ul. Wincentego Witosa nr 105B;C;D;E;F;G; i dz. 3/5;
18.06 od godz. 10:00 do 11:00


powiat makowski

Drążdżewo, numery domów 136, od 146 do 166
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Maków Mazowiecki, ul. Juliana Tuwima numery domów od 14 do 21
17.06 od godz. 8:30 do 12:30


Grzanka
17.06 od godz. 9:00 do 12:00


Raki, numery domów od 31 do 74, sklep, zlewnia, remiza, szkoła, złącza kablowe
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrołęcki

Lipowy Las, numery domów od 9 do 26
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Szafarnia, numery domów od 30 do 50
16.06 od godz. 8:00 do 12:00


Lipowy Las, numery domów od 9 do 26
16.06 od godz. 9:00 do 13:00


Rżaniec, numery domów od 3 do 26
17.06 od godz. 8:30 do 12:30


Żebry-Ostrowy, numery domów 26C, 27, 28, 28A
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


Piątkowizna, numery domów od 24 do 52
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dylewo
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat węgrowski

Cierpięta, numery domów 3, od 132 do 141, Rycica, numery domów 38, 40
17.06 od godz. 8:30 do 12:30


Cegielnia, al. Aleja Jana Pawła II 201
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat lipski

Obórki, numery domów 7, 8, 9, 10, Szla, numery domów 59, 60; złącza kablowe,
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat łosicki

Ławy, numery domów od 1 do 17
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Siedlce

Siedlce, ul. Składowa (Budynki Jednostki Wojskowej nr 143, 144, budynek nr 2, 7, ( Pol. Bis krewetki) Pralnia , Urząd Celny ,Hydrofornia
16.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wyszkowski

Basinów, od nr 43 do nr 52, 20b.n - działki letniskowe.
15.06 od godz. 9:00 do 12:00


Kiciny, nr 15, 16 2b.n., Anastazew, ZK nr 11z1671 nr 4 nr 61., Płatków, od nr 33 do nr 47, od nr 32 do nr 22, od nr 21 do nr 1, 1b.b.-Królkikarnia., Choszczowe, ul. Wspólna nr 23, 17, 2A, 10, 9, 7, 6, 5, 1b.n;nr 37, 41, 43, 9, 10, 49, 11, 59, 13, 14A, 14, 67, 15, 76, 82, 4b.n., ZRZESZ. DZIAŁEK., ul. Sosnowa nr 23,24., Mostówka, ul. Sosnowa nr 14,15,16,20,6b.n.; nr 4,5,6,8,10,4b.n.; nr 12., ul. Jasna od nr 9 do nr 12A,14,16,4b.n., ul. Leśna nr 3,9,10,14,15,16,21,10b.n., ul. Kolejowa nr 16,18,24,1b.n., ul. Słoneczna nr 1,4,7,8,9,10,11,12,1b.n.; nr 15,16,17,20,23,25,3b.n., ul. Sosnowa nr 12., ul. Nadgórze nr 2,4,17,2b.n., ul. Zjazdowa nr 8,10,11,12,15., Letnisko., ul. Wrzosowa
16.06 od godz. 9:00 do 13:00


Niegów, ul. Kościelna 25, 31, 32, 33 i odb. bez numerów; 21; blok 30., ul. Nadbużańska 1, 2, 7 i odb. bez numerów.
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Przyborowie-Kolonia
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Bolesława Prusa od 57-59 ,70 do 82.
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Rząśnik-Majdan
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Rząśnik-Majdan
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Laskowizna, od 3 do 21, od 51 do 56
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kałęczyn, ul. Znajoma
24.06 od godz. 8:00 do 9:00


Kałęczyn, ul. Znajoma
24.06 od godz. 18:00 do 20:00


Kałęczyn, ul. Radziejowicka, ul. Osiedlowa, ul. Przesmyk, Grodzisk Mazowiecki, ul. A. Grottgera, ul. T. Makowskiego, ul. J. Chełmońskiego, ul. J. Fałata
25.06 od godz. 8:00 do 9:30


Kałęczyn, ul. Radziejowicka, ul. Osiedlowa, ul. Przesmyk, Grodzisk Mazowiecki, ul. A. Grottgera, ul. T. Makowskiego, ul. J. Chełmońskiego, ul. J. Fałata
25.06 od godz. 18:00 do 20:00


powiat wołomiński

Wujówka
16.06 od godz. 8:00 do 12:00


Tłuszcz, ul. Piaskowa, ul. Józefa Poniatowskiego od nr 17 do nr 25, od nr 14B do nr 28., ul. Fabryczna od nr 3 do nr 29, od nr 2 do nr 24., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 24,nr 15,17B,17C,9,13,13A,13B,15B,15C,16,25,27,27A,27B,28,29,31,31A,32,6b.n., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 3A,4A,19,19A,19B,42,44,8b,n,, ul. Klonowa nr 2 Kosciół. nr 3,5,7,7A,9,11,13,17,20,22., ul. Stanisława Wyspiańskiego nr 35, 2b.n., ul. Leszczynowa nr 8,10,12,14,16,18,24,26,nr 6., ul. Dębowa nr 34,36,38,40, ul. Modrzewiowa nr 23,28,33,34,36,38,42., ul. Zachodnia nr 32,33,35,37,39., ul. Kalinowa nr 29,32,33,34,35,36,38,40., ul. Szmaragdowa nr 3,7,11,13,18., ul. Słowicza nr 2,2A,2B,9,9A,1b.n.nr 24 (ZK2-11z2710),nr 1,3,5,7., ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Nowa nr 3,6,7,8,9,11,Sklep MAGDALENKA,, ul. Piastowska od nr 19 do nr 37,, Konary, nr 6,nr 3A,3G,5,7,7C., Moczydło, od nr 1A do nr 1D,nr 9,11,17,19,29.
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Maksymiliana Małachowskiego blok nr 1, 2, 2A
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego od Wspólnej do numeru 128, numery; 115A-D, 117A, 121, ul. Szczęśliwa od numeru 12 do Wspólnej, ul. Wspólna od Piłsudskiego do Brzozowej
16.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Główna 1A, 2, 2A, 4, 7, 9, 12, 11, 11A, 13, 15, 17, 22, 19, 19A, 24, 19B, 30, 19C, 36, 34, 5, 6, 8, 3, ul. Wesoła 2, 13A, 8, 14, 95B, 16, 18, 24, 24A, 26, 6, 4, ul. Strzelecka 18, 17, 15, 16, 14, 15A, 12, 10, 9, 10B, 10A, 6A, 6B, 2, 1A, 1B, ul. Ceglana 24C, 24E, 24D, 14A, 12, 10, ul. Zachodnia 12, 15, 11, 13, 7, 6, 1, 19, 18, ul. Gliniecka 20, 20B, 20C, 10, 10A, 10B
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Zielonka, ul. Wolności numer 2 blok numery: 10A, 11A, 24A, 23A, ul. Przemysłowa numer 2 pawilon, garaże
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ząbki, ul. Gabriela Narutowicza od Wigury do Wolności, ul. Stanisława Wigury od Narutowicza do Piotra Skargi, ul. Pogodna, ul. ks. Konstantego Budkiewicza od ulicy Na Bagnie do nr 51, ul. Jana Kochanowskiego od Narutowicza do nr 31A
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Mikołaja Konstantego Ciurlionisa 3, ul. Zakole 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, ul. Marii Walewskiej 2, 6, ul. Pomnikowa 1, 2, 2A, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 10, 10B, 12, 12A, 15, 17, ul. Chocimska 2, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, ul. Grunwaldzka 8, 9, 7, 5, 3, 1, 6, 8, 2, 13, 19, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125, 127, 129, 129A, 129B, 133, 135A, 135B, 137, 139, 141, 158, 146, 154, 152, 152A, 148, 146, 140,140B, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 123B, 121C - Komandor, 121D-Sicpa, ul. Cypriana Norwida 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ul. Duża 2, ul. Juliana Tuwima 2, 4, 6, 5, 8, ul. Partyzantów 12, ul. Stefana Starzyńskiego 2, 1, 3A, 3B, ul. Brzozowa 45, 14, 43, 12, 10, 8, 6, 41, 37, 37A, 37B, 37C, 16, 47, 18, 49, 20A, 51, 20, 53, 22A, 22, 55, 57, 24, ul. Rybna 4, 6, 8, 3, 2, 2A, ul. Matejki 4, 6, 8, 7, 10, 12, 12A, 9, 11, 14, 16, 13, 18, 15, 17, 20, 2, 1
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Maksymiliana Małachowskiego blok nr 1, 2, 2A
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Jabłonna Lacka, ul. Targowa, ul. Klonowa
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Sobienie Szlacheckie, od numeru 65 do numeru 94
15.06 od godz. 8:30 do 12:30


Sobienie Kiełczewskie Drugie, od numeru 1 do numeru 15.
15.06 od godz. 8:30 do 12:30


Otwock, ul. Wspaniała od Szosy Lubelskiej do Mostu, ul. Sosnowe Wzgórze, ul. Spartańska, ul. Piaskowa 28, ul. Szosa Lubelska 34, ul. Wypoczynkowa od nr 15 i 26 do nr 29 i 38
16.06 od godz. 9:00 do 12:00


Wola Ducka, ul. Marii Dąbrowskiej od Lubelskiej do nr. 3, ul. Trakt Lubelski od nr. 7 do nr.21, ul. Słoneczna od Lubelskiej do nr. 12 i 9
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gadka, GDKiA Gadka MOP
18.06 od godz. 9:00 do 12:00


Kopki, ul. Jeździecka od Nad Świdrem do nr 10;, ul. Trakt Napoleoński od Jeździeckiej do nr 52, ul. Nad Świdrem od 51 do nr 73
18.06 od godz. 10:00 do 11:00


Wiązowna, ul. Boryszewska 6(polmet), 6B, 8, 13, 15;
19.06 od godz. 8:00 do 9:30


Wiązowna, ul. Boryszewska 6(polmet), 6B, 8, 13, 15;
19.06 od godz. 16:30 do 18:00


Otwock, ul. Karczewska Kompleks Boisk Sportowych ORLIK
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Borowa 6/12
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Stefana Okrzei od nr 1 do Jodłowej;, ul. Jodłowa od Okrzei do nr 14/19;, ul. Waleriana Łukasińskiego od nr 2 do 26;, ul. Braniewska 2, 4, ul. Bracka od Okrzei do nr 12, ul. Chełmska 1, 3, 4, 5, 13a, ul. Białołęcka 12,13, ul. Turystyczna 38, ul. Kąpielowa od nr 1 do 7, ul. Rysia, Łokietka, ul. Wiślana
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Glinianka, ul. Łąkowa 2,4 bloki po PGR
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat miński

Okuniew, ul. Akacjowa, ul. Cmentarna, ul. Długa, ul. Krótka, ul. Jabłoniowa, ul. Kościelna, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Mokra, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Pułtuska, ul. Rycerza Okunia, rynek Rynek, ul. Sadowa, ul. Słoneczna, ul. Stanisławowska, ul. Wesoła, ul. Wiosenna, ul. Zabraniecka, ul. Zduńska, ul. Postępu, ul. Prosta, ul. Piwna, ul. Miodowa, ul. Górna, ul. Słowików, ul. Bliska
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Papiernia, od 27 do 30, 66,, Retków, od 60 do 65, działka 879
15.06 od godz. 9:00 do 13:00


Redzyńskie, od 12 do 38 parzyste, od 19 do 47 nieparzyste, 48, działki 344, 423
15.06 od godz. 11:00 do 14:00


Mrozy, ul. Tartaczna 2, 6
16.06 od godz. 8:00 do 11:00


Kiczki Drugie, od 131 do 197 nieparzyste i od 136 do 182 parzyste oraz działki 795, 840, 875,, Waliska, 80, Kamionka, od 53 do 62
16.06 od godz. 8:30 do 12:30


Mrozy, ul. Sportowa 8, 10, od 11 do 21 nieparzyste,, ul. Spółdzielcza od 12 do 25
16.06 od godz. 11:00 do 14:00


Transbór, od 36 do 62
17.06 od godz. 9:00 do 14:00


Dębe Małe, od 38 do 48,, Gołełąki, od 1 do 13 i od 16 do 35, działki 160, 361
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Stara Niedziałka, ul. Miłosza 1a, 1, 3, 8, 9, 10b, 11, 11a, działki 501, 503, 801, ul. Mazowiecka 135, 137, 141, 143, 145, 153, 161, 166, 168, 170, 172, od 178 do 186, działka 497, ul. Jabłoniowa od 1 do 8, ul. Morelowa
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Stara Niedziałka, ul. Mazowiecka od 26 do 37, ul. Ogrodowa
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Leśna od 1 do 15, ul. Boczna 45, 47, 50, 51 od 52 do 62a parzyste
23.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wielgolas Brzeziński, ul. Bluszczowa od Piastowskiej do nr 14 + nr 19, EURO-IMAGE
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Boczna od 29 do 37 nieparzyste, od 38 do 48 parzyste, ul. Kresowa 2, 4
23.06 od godz. 12:30 do 14:00


Grębiszew, ul. Rozwojowa 79, 79a, 79b, 85
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat piaseczyński

Karolina, ul. Owocowa, ul. Słoneczna, ul. Lotników, ul. dr. Jana Huberta od 81 do 100 oraz działki od 931 do 1007 oraz 791,
15.06 od godz. 10:00 do 12:00


powiat sochaczewski

Wesoła, ul. Literacka, ul. Poezji, ul. Marii Rodziewiczówny, ul. Kazimierza Dąbrowskiego, Liryczna
16.06 od godz. 8:30 do 9:30


Wesoła, ul. Szymona Konarskiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Stanisława Wigury 1, ul. 1 Praskiego Pułku WP
18.06 od godz. 9:00 do 10:00


powiat mławski

Brzeziny, od nr 13A do nr 37A;, Duchnów, ul. Dłuska 3
21.06 od godz. 9:30 do 13:30


powiat pruszkowski

Piastów, ul. Powstańców Warszawy od Hallera do Krakowskiej, Krakowska 17, ul. Józefa Hallera od 37 do 45 i numer 34
16.06 od godz. 9:00 do 13:00


Owczarnia, ul. Książenicka dz. 267/32
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowodworski

Pieńków, nr 166
16.06 od godz. 11:00 do 14:00


Śniadówko, 27A, 28, 28 od A do E, działki od 103/4 do 103/9, dz.103/14, dz.103/17, dz.103/21, Błędowo, 24A, 28, 29, 30, 30A, 30B, 30C, 30E, 30F, 30G, 30H, dz.133/18, dz.134/2, dz.142/3
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Dzień Ojca

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie