BOGACTWO ciała, umysłu i duszy

Materiał informacyjny Świat Kosmoenergetyki CK „JolliSviet”
Udostępnij:
Co czujesz, gdy musisz z powodu pandemii zrezygnować ze swoich planów, gdy nie możesz spotkać się ze swoimi bliskimi, gdy musisz zamknąć swoją działalność i szukać nowych rozwiązań w celu ratowania siebie i swojej rodziny?

Czy marzysz o tym, aby doświadczyć upragnionego spokoju, radości, szczęścia i miłości?

Czy czujesz, że życie Ci ucieka, a Ty stoisz w miejscu, a w Twoje serce wlewa się frustracja, żal i smutek?
Czy wiesz, że możesz być zdrowym, bogatym i spełnionym człowiekiem, już teraz?

Czy jesteś gotowy na zmianę swojego życia i przyjęcie cudownego Bogactwa Wszechświata?

Jeżeli odpowiedziałeś sobie twierdząco na postawione powyżej pytania, jesteś gotowy na poznanie czystych, boskich Energii Wszechświata i wejście w cudowny Świat Kosmoenergetyki.

W obecnym świecie, gdy zewsząd spadają na Nas wiadomości, które burzą Nasz spokój energetyczny, wiedz, że możesz żyć pełnią życia i mieć wszystko, czego tylko zapragniesz.

Twoje życie, nie musi być monotonne, nie musisz martwić się o swoje finanse, pracę, zdrowie swoje i Twoich najbliższych, gdyż Kanały Energetyczne ochronią Ciebie, dadzą Ci miłość i bezpieczeństwo.

Gdy wejdziesz w ten cudowny Świat Kosmoenergetyki, poczujesz, że wszystkie Twoje problemy oddalają się bezpowrotnie, jesteś wolny od wszelkich kłopotów, masz siłę i ochotę na życie, a pieniądze zaczynają przychodzić z różnych nieoczekiwanych źródeł.

Wystarczy, że otworzysz się na Siebie, Wszechświat i uświadomisz sobie, że to Ty kształtujesz swoje własne życie myślami, czynami, emocjami i słowami, aby móc w 100% być spełnionym i bogatym człowiekiem.

Abyś mógł w pełni poczuć cudowne energie, zaufaj przede wszystkim sobie i Wszechświatowi. Dzięki nim będziesz mógł oczyścić wszystkie złe momenty z Twojej przeszłości, wysłać dobrą energię swojemu rodowi i zbudować swoją piękną przyszłość w oparciu o nowe zasady Wszechświata. Uświadomisz Sobie, że nie jesteś na Tym świecie Sam. Poczujesz, że są razem z Tobą Siły Energetyczne, które w cudowny sposób przytulają Cię do swojego serca i zaczynają ścielić Twoje życie, tak jak Tego pragniesz. Twoje zdrowie, ciało oraz umysł dzięki Kosmoenergetyce zaczną robić rzeczy, które przez wiele lat wmawiałeś sobie, że nie są dla Ciebie.

Spojrzysz na siebie i swoich bliskich z miłością, czułością oraz empatią, zaczniesz mówić o swoich uczuciach, które są tak ważne w relacjach między najbliższymi.

Dzięki kanałom Energetycznym wyrzucisz z Siebie wszystkie nieszczęścia, ból, smutek, który doświadczyłeś, wybaczysz sobie oraz wszystkim tym, którzy kiedykolwiek Cię skrzywdzili.

Rozpoczniesz określać swoje cele i spełniać swoje marzenia. Już w Twoim życiu nie pojawią się takie słowa jak: „niemożliwe”, „nie mam pieniędzy”, „nie stać mnie”. Zaczniesz czerpać radość i szczęście z tego co robisz, a każda zmiana w Twoim życiu będzie nowym doświadczeniem, z którego będziesz chciał skorzystać.

Dzięki Kanałom Energetycznych, w Twoją duszę zacznie się wlewać ocean miłości, szczęścia i spokoju, rozjaśni się Twoja świadomość, która pokaże Ci drogę do Twojego bogactwa. Zaczniesz spotykać na swojej drodze cudownych ludzi, którzy tak jak Ty będą dążyli do poznania Wszechświata. Bez strachu o swoją przyszłość, będziesz realizować własne marzenia. Poczujesz, że wszelkie Bogactwa tego świata stoją dla Ciebie otworem, a jego kluczem jest otworzenie się na Siebie.

Nie bądź obojętny na Siebie, gdyż Twoje szczęście masz na wyciągnięcie ręki.

Nie pozwól, aby Twoje lęki, strach i brak wiary w Siebie przed nowym lepszym życiem, ograniczały Cię w Twojej drodze bycia bogatym.

Zaufaj sobie oraz Kanałom Energetycznym, a doznasz wszystkich bogactw Wszechświata.

Zacznij działać już dziś, a Twoje życie oraz Twoich bliskich zmieni się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Nie bądź bierny , otwórz się na Siebie, a doznasz tyle uczucia i bogactwa, ile będziesz mógł sobie tylko wyobrazić. Nie ograniczaj się, wlej w Siebie miłość, a Wszechświat otoczy Cię Boskimi Energiami, które dadzą Ci spełnienie wszystkich Twoich pragnień.

Każdy z Nas pragnie doświadczyć bogactwa, które dla każdego z Nas ma inne znaczenie.

Bogactwo w naszym życiu może się objawiać poprzez: zdrowie, szczęście, miłość, pieniądze, rodzinę, dzieci, zadowolenie z siebie, spełnienie marzeń czy realizację postawionych sobie celów.

Pozytywne myślenie o sobie i innych, pokochanie siebie bezwarunkową miłością, wiara we własne możliwości jest drogą do wymarzonego sukcesu.

Aby pomóc swojemu szczęściu w dążeniu do wymarzonego bogactwa, z pomocą przychodzi nam Kosmoenergetyka, cudowne Boskie Energie, które pozwalają nam przejść przez życie w dobrobycie ciała, umysłu i duszy.

„Z własnego doświadczenia powiem Wam, że odkąd zetknęłam się 6 lat temu z Kosmoenergetyką, dzięki mojej Progresorce Jolancie J. Pawelczyk – Zajdenbeutel i Svetlanie Sits, które prowadzą w Warszawie Niezależną Szkołę Kosmoenergetyki „JolliSviet”, moje życie zmieniło się o 360 stopni. Na początku mojej przygody z Kosmoenergetyką, problemy piętrzyły się co niemiara, bez widoku na lepsze jutro. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że w życiu może mnie spotkać samo dobro, że są Siły Energetyczne, które pomagają wyjść z ogromnych kryzysów, chorób, nieszczęść i wystarczy w nie tylko, a może aż uwierzyć.”

„Podczas pierwszego zabiegu, poczułam, jak ogromne ciężary mojego życia, opuściły mnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pamiętam, że nic nie pamiętałam z tamtego wieczoru po powrocie do domu. Wiem, że chciałam skakać ze szczęścia, kochać, być kochaną. Czułam w sobie niewyobrażalną siłę, która weszła we mnie z ogromnym impetem. Siłą tą, oczywiście były te cudowne Kanały Energetyczne dały mi coś, co się nazywa Wiara we własne możliwości, Miłość do siebie. One pozwoliły mi otworzyć się na siebie i uwierzyć w Siebie. Wiedziałam, że na początku mojej przygody z Kosmoenergetyką moim celem było pomóc Sobie, ale również moim najbliższym. A teraz po wielu latach pracy nad sobą, współpracy z Jolą i Svetlaną, pomagam również innym.”

To co się działo przez następnych kilka lat, nie można porównać do żadnych innych wcześniejszych doświadczeń w moim życiu. Wiem, że od momentu, gdy te cudowne kanały przytuliły mnie do siebie, a ja Je, moje życie nabrało rozpędu. Rozwiązałam dzięki Kosmoenergetyce oraz swojemu Progresorowi swoje wszystkie sprawy rodzinne, które ciążyły mi przez wiele lat, moje zdrowie uległo znacznej poprawie, moje sprawy zawodowe-biznesowe mocno ruszyły do przodu, podpisałam nowe kontrakty, zaczęłam wyjeżdżać do miejsc, o których tak marzyłam. Wiele moich marzeń spełniło się, moje cele zaczęły się ziszczać.

To dzięki Kosmoenergetyce, zaczęłam być wdzięczna życiu, ludziom, których napotkałam na swojej drodze, którzy byli dla mnie jak się okazało cudownym drogowskazem, lecz wcześniej nie mogłam tych informacji rozszyfrować.

Dzięki Kosmoenergetyce bardzo zbliżyłam się do Boga, Siły Wyższej, która dała mi życie, moja intuicja i podświadomość zaczęły mi przekazywać ważne dla mnie informacje, które zaczęły być dla mnie jak latarnia morska stojąca nad brzegiem morza życia.

Będąc już Progresorem cudownych Kanałów Sakralnej Kosmologii, jestem wdzięczna swojemu Progresorowi Jolancie J. Pawelczyk – Zajdenbeutel, że uwierzyła we mnie, za jej wiedzę, cenny czas, który poświęciła dla mojego rozwoju dla mnie, za każdy nawet najmniejszy gest, skierowany w moją stronę.

Wiem, że moje Bogactwo rozpoczęło się w dniu, w którym napotkałam na swojej drodze, cudowną Kosmoenergetykę z jej siłą i wszechstronnością, ale również osoby, które uwierzyły tak jak Ja w te cudowne Kanały.

Kosmoenergetyka, to formuła energetyczna oparta na miłości i dobrych myślach, która wplata w nas złote nici, które wypełniają nas i natychmiast, przywracają naszemu życiu sens oraz poszerzają naszą drogę życia. Ich działanie jest wszechstronne i to powoduje, że nasza przeszłość przestaje być wyznacznikiem przyszłości. Idziemy z planem przyszłości, przekształcając to co było nie tak w pozytyw dla naszego życia, rodziny, pracy i co niezmiernie ważne, osiągania swoich celów. Energie operują naszą siatkę energetyczną czyli matrycę i stabilizują nas zapewniając spektakularną poprawę wszystkich aspektów naszego życia. Ale tak jak mówiła Anna trzeba im się poddać bez stawiania warunków i obiecywania zapłaty w postaci swoich przyrzeczeń, a najważniejsze to uwierzyć sobie i wszechświatowi, absolutowi, że wie co robi, po prostu przytulić je oraz dać się przytulać z pokorą do siebie i cierpliwością.

Ja jestem mistrzem i ty także jesteś mistrzem, od chwili gdy zdołasz dotrzeć do Źródła w sobie. Kluczem do wszystkiego jest stała łączność z własnym wewnętrznym ciałem i żeby je w każdej chwili czuć. Wtedy nasze życie nabiera głębi i zaczyna się zmieniać. Im więcej świadomości kierujesz do wewnętrznego ciała do siebie, tym większą częstotliwość osiąga jego wibracja. Dzieje się to tak jak ze światłem, które jaśniej świeci im mocniej podkręcasz regulator z dopływem prądu.

Na wyższym poziomie energii nic negatywnego nie ma już do ciebie dostępu i wtedy zaczynasz ściągać do siebie nowe sytuacje, które odzwierciedlają ową wyższą częstotliwość.

Postaraj się możliwie jak najbardziej zakorzenić głęboko w sobie i zakotwicz się w Teraźniejszości. Sprawdź na czym jesteś teraz skupiony gdy czytasz ten artykuł, poczuj siebie od środka jako jedno pole energii.

Gdy nie umiesz sobie poradzić z ciągle pojawiającymi się złymi myślami, emocjami, lękiem, samotnością, zapraszamy Cię do poznania tajników Kosmoenergetyki, by pomóc sobie w osiąganiu bogactwa ciała, umysłu i duszy. Dołącz do naszej Niezależnej Szkoły Kosmoenergetyki w Warszawie.

W maju ruszamy z nowymi warsztatami „Moje duchowe relacje z pieniędzmi”

Czekamy na ciebie.

Centrum Kosmotransformacji „JolliSviet” Al. St. Zjednoczonych 24, Saska Kępa.
Kontakt: 690 365 837: 507 174 786: 502 497 503
https://www.kosmo-transformacja.pl

JolAnka

Wideo

Dodaj ogłoszenie