Działający od prawie roku sklep Bio Family w Poznaniu stał się bezobsługowy i całodobowy. Można w nim zrobić zakupy codziennie, także w niedziele objęte zakazem handlu.

Sklep Bio Family w Poznaniu działa przy ul. Murawa 2. Specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości produktów ekologicznych, które posiadają europejski certyfikat żywności ekologicznej oraz europejskie certyfikaty ekologicznych kosmetyków i środków czystości.

Sklep w Poznaniu stał się pierwszym bezobsługowym i całodobowym supermarketem w Polsce. Wdrożenie usługi Open 24/7 umożliwia klientom robienie zakupów przez 365 dni w roku – w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu.

Jak robić zakupy w sklepie Bio Family w Poznaniu?

Klient otrzymuje specjalną kartę Open 24/7, dzięki której może samodzielnie wejść do sklepu, przykładając kartę do czytnika. Zakupy robi się bez obecności obsługi, a po wybraniu wszystkich produktów udaje się do kasy samoobsługowej. Za zakupy można zapłacić w terminalu płatniczym kartami Visa, MasterCard oraz Apple Pay lub Google Pay.

Czytaj też: Niemieckie produkty lepsze od polskich? Sprawdzili to!

Po okresie testowym usługa Open 24/7 będzie również dostępna w pozostałych supermarketach Bio Family. W tej chwili oprócz sklepu w Poznaniu sklepy Bio Family działają w Swarzędzu i Wrocławiu.

Właścicielem sieci ekologicznych supermarketów jest spółka Bio Market Polska, kontrolowana przez Mateusza Świtalskiego. Prezesem firmy jest Krystian Czarnota, m.in. były prezes Żabki. Wcześniej rodzina Świtalskich stworzyła m.in. Biedronkę.

Robiąc zakupy, preferujemy produkty polskie - zobacz wideo:

źródło: Agencja Informacyjna Polska Press