Bilety na mecz Polska - Słowenia. Ile kosztują bilety? Od kiedy sprzedaż?

red
Bilety na mecz Polska - Słowenia. Ile kosztują bilety? Od kiedy sprzedaż? fot. szymon starnawski / polska press
El. Euro 2020. Już od czwartku 17 października rusza sprzedaż otwarta biletów na mecz Polska - Słowenia, który odbędzie się 19 listopada na PGE Narodowym w Warszawie. Będzie to ostatnie spotkanie biało-czerwonych w eliminacjach Euro 2020. Po ile dostępne będę bilety na mecz Polska - Słowenia?

Bilety na mecz Polska - Słowenia. Kiedy sprzedaż otwarta? Harmonogram

Sprzedaż otwarta biletów na mecz Polska - Słoweniarozpocznie się w czwartek 17 października. Ważność Kart Kibica wygasła wraz z końcem 2018 roku, dlatego bilety będą od razu dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Bilety na mecz Polska - Słowenia. Po ile bilety?

We wtorek 19 listopada (godz. 20:45) reprezentacja Polski zmierzy się na PGE Narodowym w Warszawie ze Słowenią. Bilety na to spotkanie będą do nabycia w cenie od 80 do 180 złotych w trzech kategoriach cenowych.

Kategoria III, najtańsza, obejmuje sektory tzw. niebieskie: D4, D5, D6, D7, D14, D15, D16 i D17. Bilety na nie kosztują po 80 złotych. Droższe bilety, w kategorii II, znajdziemy na sektorach oznaczonych kolorem żółtym (prawie wszystkie za obiema bramkami). Kosztują one po 120 złotych. Kategoria I, najdroższa, obejmuje miejsca z sektorów tzw. czerwonych: D1, D10, D11, D20, G1, G2, G3, G4, G17, G18, G19, G20, G21, G22, G35, G36, G37 oraz K2 i K11. Za miejsca na tych sektorach trzeba zapłacić po 180 złotych. Tyle samo za

80 zł za bilety zapłacą osoby niepełnosprawne (na wózku inwalidzkim z opiekunem) i osoby ze znaczną niepełnosprawnością (limit miejsc: 176). Bilet rodzinny jest do nabycia w cenie 80 + 40 złotych - na sektory D3, D8, D13 i D18. W cenie jest bilet dla dziecka do lat 12 i jego opiekuna.

Bilety na mecz Polska - Słowenia. Ile kosztują bilety? Od kiedy sprzedaż?

Bilety na mecz Polska - Słowenia. Gdzie kupić bilety?

Sprzedaż biletów na mecze reprezentacji Polski oraz finał Pucharu Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów upoważnionych przez PZPN do sprzedaży i dystrybucji biletów, przede wszystkim poprzez portal www.laczynaspilka.pl. PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem, bądź ich nabywanie z zamiarem dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.

Reprezentanci Polski szukają klubów. TOP 10 polskich piłkarz...

Ile zarabiają reprezentanci Polski ?Najwięcej Szczęsny i Lew

Wideo

Materiał oryginalny: Bilety na mecz Polska - Słowenia. Ile kosztują bilety? Od kiedy sprzedaż? - Gol24

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie