Big Brother 2019 UCZESTNICY Big Brother kto został NOMINOWANY? Big Brother ZASADY

Krzysztof Jędras
Big Brother 2019. Szósta edycja popularnego niegdyś show "Big Brother" wystartowała 17 marca 2019 na antenie TVN 7. Do domu Wielkiego Brata weszło 16 osób, które będą walczyć o sympatię widzów, żeby jak najdłużej pozostać w programie. Czy Big Brother okaże się takim hitem jak w 2001 roku?

BIG BROTHER ZASADY

W programie "Big Brother" bierze udział 16 osób. Są one zupełnie odcięte od świata zewnętrznego. Nie mają dostępu do internetu, telefonów czy telewizji. Dom Wielkiego Brata naszpikowany jest kamerami, dzięki czemu widzowie mogą śledzić niemalże każdy moment pobytu w programie. Nad domownikami czuwa Wielki Brat, który będzie wydawał polecenia uczestnikom show oraz wymyślał do nich zadania. Sprzeciw wobec Wielkiego Brata może skutkować karą dla danego domownika (łącznie z usunięciem z programu) lub dla całej grupy. Osoba, która zwycięży w programie spędzi w domu Wielkiego Brata 90 dni.

Dom Wielkiego Brata mieści się we wsi Gołków niedaleko Warszawy. Poprzednie edycje "Big Brothera" kręcono również w okolicach stolicy, w Sękocinie.

BIG BROTHER NOMINACJE

Co tydzień któryś z domowników będzie musiał opuścić dom Wielkiego Brata. Każdy uczestnik będzie musiał nominować dwie osoby, które jego zdaniem powinny odpaść z programu. Dwie osoby z największą liczbą nominacji zostaną poddane osądowi widzów, którzy za pomocą SMS-ów będą decydować kto zostanie, a kto odpadnie. Pierwsze nominacje już się odbyły. Domownicy wytypowali Macieja i Natalię. Teraz te osoby czekają na werdykt telewidzów. Wyniki głosowania poznamy w niedzielę wieczorem podczas łączenia na żywo z domem Wielkiego Brata.

BIG BROTHER 2019 UCZESTNICY

 • Radosław Palacz
 • Kasia Olek
 • Tomasz Urban
 • Karolina Wnęk
 • Igor Jakubowski
 • Justyna Żak
 • Łukasz Darłak
 • Magda Wójcik
 • Izabela Mączka
 • Oleh Riaszeńczew
 • Natalia Wróbel
 • Klaudia Marchewka
 • Bartłomiej Boruc
 • Marlena Klimczyk
 • Daniel Barłóg
 • Maciej Borowicz

Pierwszy odcinek "Big Brothera" wywołał wiele emocji wśród widzów i niekoniecznie były to emocje pozytywne. Pierwszym zaskoczeniem był fakt, że Wielki Brat okazał się Wielką Siostrą. W rolę gospodarza domu wcieliła się córka Krystyny Czubówny, Agnieszka Czubówna-Barjasz.

Big Brother: Wspominamy najpopularniejszych uczestników prog...

Drugim szokiem był jeden z uczestników. Czujni widzowie wychwycili, że Łukasz Darłak jest... aktorem! Występuje on w paradokumentalnych serialach w stacji TVN.

Życie uczestników domu Wielkiego Brata będzie można także śledzić na żywo w internecie - za pośrednictwem serwisu player.pl

Radosław Palacz

Radosław Palacz ma 41 lat i pochodzi z Piekar Śląskich.

Hanys, zakochany w kulturze i historii Śląska. Szczyci się swoim pochodzeniem i z dumą posługuje się gwarą śląską. Od 15 lat w szczęśliwym związku małżeńskim. Ma dwójkę synów. Prowadzi własną firmę stolarską. Z zamiłowania wędkarz, akwarysta. Radosław ma do siebie duży dystans i budzi sympatię wielu osób. Niektórzy określają go mianem hipstera, głównie dlatego, że nie da się go zaszufladkować. Jest pewny siebie i otwarty na nowości. Dodatkowo, udziela się w klubach brodaczy, z racji okazałego zarostu. Jest lokalnym społecznikiem, organizuje duże akcje charytatywne.

Radosław Palacz mówi o sobie, że jest patriotą, Ślązakiem i Polakiem, rodzinnym, z silnym charakterem, ale jego siłą jest siła spokoju. Podkreśla, że jest człowiekiem pamiętliwym, ale nie jest mściwy. Jego główną motywacją do wzięcia udziału w programie
"Big Brother" jest nagroda pieniężna, a także popularność. Obie te rzeczy mają mu pomóc w działalności charytatywnej.

telemagazyn.pl

Kasia Olek

Kasia ma 23 lat i mieszka Warszawie.

Kasia ma duszę artystyczną - jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. W jej życiu ważną rolę odgrywa mama, której Kasia zawdzięcza poczucie własnej wartości i śmiałość do wyrażania opinii - nawet tych kontrowersyjnych. Przyciąga swoją oryginalną urodą. Lubi prowokować poglądami i wchodzić z innymi w dyskusje. Najbardziej drażni ją brak argumentów, chamstwo i plotkowanie. Sama jest honorowa i szczera. W wolnym czasie uprawia aerobik i pilates.

Przyznaje się, że jest manipulantką i prowokatorką, a w domu Wielkiego Brata może zostać zaszufladkowana jako osoba agresywna. Udział w programie to dla niej "Orwellowskie spełnienie marzeń". Na Instragramie znajdziecie ją pod ksywką Kat Polka.

Tomasz Urban

Tomasz Urban ma 37 lat i pochodzi z Gliwic.

Profesjonalny model, często pracuje za granicą. Pochodzi z lekarskiej rodziny, ma czworo rodzeństwa. Tomek nabrał silnych cech charakteru, które pomagają mu przetrwać w środowisku modelingowym. Jest świadomy swojej atrakcyjności, zawsze ma swoje zdanie i potrafi go bronić. Poprzez udział w programie chce udowodnić, że modele są inteligentni, a ich praca nie jest sielanką. Ma własną firmę, która zajmuje się sprzedażą designerskich zatyczek do uszu.

Tomasz Urban mówi o sobie, że ma ogromną potrzebę akceptacji, a jego praca nie jest trudna. Przed wejściem do domu Wielkiego Brata wyjawił, że ma tendencję do uciekania od problemów i odpowiedzialności. Nie ma dziewczyny i chce zostać wolny.

Karolina Wnęk

Ma 21 lat i mieszka w Lipnicy Wielkiej - niewielkiej miejscowości u podnóża Babiej Góry.

Karolina ma cztery siostry i trzech braci, z którymi jest bardzo silnie związana. Posiadanie licznego rodzeństwa nauczyło ją samodzielności, zaradności i śmiałości w wyrażaniu swoich opinii. Zawsze uśmiechnięta i twardo stąpająca po ziemi. Pracuje w rodzinnej firmie transportowej. Wychowana w sposób tradycyjny, zgodnie z zasadami wiary. Płynie w niej góralska krew. Jest urodzonym liderem, dlatego zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym ludzie wołają do niej „kierowniczko!”.

Karolina studiuje zaocznie dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jej marzeniem jest zobaczyć świat. Panów może zainteresować fakt, że Karolina nie ma chłopaka. Ma swój profil na Instagramie "_kierowniczka" - obecnie obserwuje ją nieco ponad 1500 osób.

Igor Jakubowski

Igor Jakubowski ma 26 lat i pochodzi z Konina.

Zawodowy bokser – brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016. Bardzo zżyty z rodziną, która wiernie kibicuje jego wyczynom sportowym! Igor to sportowiec z zasadami, którymi stara się kierować również w życiu. Razi go pycha, zarozumiałość i brak szacunku. Jest bezkonfliktowy, a w ludziach widzi przede wszystkim dobro. Swoje emocje rozładowuje na sali treningowej. Rodzina opisałaby go jako zwariowanego chłopaka o dobrym sercu.

Jest Wicemistrzem Europy, Mistrzem Unii Europejskiej, olimpijczykiem i dziesięciokrotnym mistrzem Polski. Przed wejściem do domu Wielkiego Brata wyznał, że ma psa. Jego buldog francuski uwielbia się przytulać, a na czas programu został pod opieką mamy. Obecnie ma przerwę w treningach. Dochodzi do formy po kontuzji ręki, dzięki czemu mógł pozwolić sobie na udział w programie.

Justyna Żak

Justyna Żak ma 26 lat i pochodzi z Białegostoku.

Justyna jest świadoma swoich atutów jakimi są uroda, inteligencja, przedsiębiorczość i świadomie wykorzystuje je aby osiągnąć sukces. Jest inżynierem architektury wnętrz oraz YouTuberką. Dodatkowo ma swoją markę odzieżową. Zna trzy języki: angielski, niemiecki i hiszpański. Jest bardzo zaangażowana w promowanie weganizmu. Wchodząc do Domu Wielkiego Brata ma nadzieję, że zainspiruje innych do zmiany swojej diety

Znana jest także pod pseudonimem Juszes. Prowadzi swój kanał na YouTube.com, który ma ponad 220 tys. subskrypcji.

Łukasz Darłak

Łukasz Darłak ma 26 lat i pochodzi z Rzeszowa.

Łukasz jest z wykształcenia psychologiem i pracuje z osobami z autyzmem. Kocha swoją pracę, a możliwość pomagania innym daje mu ogromną satysfakcję. Zdaje sobie sprawę, że w osiągnięciu sukcesu ważny jest rozwój osobisty. Ma pozytywne podejście do życia. Nawet codzienne, rutynowe czynności, sprawiają mu radość. W jego życiu ważną rolę odgrywają przyjaciele. Za swoją najlepszą cechą charakteru uważa spokój. Czuje się atrakcyjny i szczery. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

Łukasz obecnie mieszka i pracuje w Londynie. Udział w programie będzie dla niego ekstremalnym psychologicznym doświadczeniem. Od początku wzbudził wśród widzów mieszane uczucia. Okazało się, że występował w paradokumentalnych produkcjach TVN. Widzowie zaczęli mieć podejrzenia, że wybór uczestników i cały program może okazać się ustawką.

Magda Wójcik

Magda ma 31 lat. Pochodzi z Kielc.

W wieku 19 lat wyjechała na studia do Szkocji, gdzie została magistrem Biotechnologii Żywności. Jej tata jest lekarzem, a mama wykładowcą. Pracuje w Londynie w ekskluzywnym butiku z butami, ale docelowo chciałaby mieć swoją kolekcję ubrań. Marzy o pokoju i miłości na świecie. Przyzwyczaiła się do życia za granicą i raczej nie planuje powrotu do Polski w najbliższym czasie. W Londynie czuje się dobrze, ponieważ jest on miastem tolerancyjnym.

- Nienawidzę samotności i dlatego uważam, że dom Wielkiego Brata to idealne miejsce dla mnie - mówi Magda.

Prowadzi konto na Instagramie "magda.wojcik.bb". Obecnie obserwuje je około 5 tysięcy osób. Liczy, że udział w programie zwiększy jej popularność.

Izabela Mączka

Ma 42 lata i jest z Warszawy.

Iza to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. W czasie wolnym pasjonuje się siatkówką. Sama czynnie gra w drużynie z innymi rodzicami. Jeździ również po Polsce jako kibic reprezentacji. Błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi.

Od 10 lat jest "szczęśliwie rozwiedziona". Bardzo lubi podróżować po Polsce. Jej celem jest pokazanie, że można łączyć w życiu role samotnej matki trójki dzieci z pracą zawodową i być przy tym szczęśliwą osobą.

Oleh Riaszeńczew

Oleh Riaszeńczew ma 20 lat i mieszka w Słubicach.

Oleh ma polskie korzenie, dlatego zdecydował się na przeprowadzkę do Słubic. Od dziecka zakochany w sporcie - był mistrzem Ukrainy w gimnastyce oraz boksie. Sport jest całym jego życiem, dlatego w przyszłości chciałby rozpocząć karierę jako trener personalny. Pokochał Polskę i świetnie się tu czuje. Aktualnie pracuje w firmie budowlanej. Oleh to bardzo ambitny i odpowiedzialny chłopak, który w każdej sytuacji zachowuje spokój ducha. Wychowany zgodnie z określonymi zasadami, którymi stara się kierować w życiu. Największym autorytetem jest jego ojciec i jak mówi, tylko jego się boi.

Podkreśla, że ma polskie korzenie. Jego babcia była Polką. Przyjechał tu szukać lepszego życia. Jest dwukrotnym mistrzem Ukrainy w gimnastyce i w boksie. Jego zdaniem Polacy, Ukraińcy i Rosjanie mają sporo wspólnego. Założył własną firmę budowlaną, ale mimo dobrych zarobków, nie jest zadowolony z tego, co robi. Przed wejściem do domu Wielkiego Brata powiedział, że liczy na dobrą zabawę i chce zostać... aktorem.

Natalia Wróbel

Natalia przez wiele lat mieszkała za granicą, m.in. we Włoszech i Szwajcarii. Mówi biegle w kilku językach. Życie traktuje jak przygodę. Otwarcie mówi o swoich doświadczeniach życiowych. Utożsamia się z Marylin Monroe – uważa, że mają wiele wspólnych cech. Wierzy w reinkarnację. Jej ideałem faceta jest charyzmatyczny prawnik! Poprzez udział w programie „Big Brother”, chciałaby udowodnić na co ją stać, a przede wszystkim wykorzystać swój potencjał.

Podczas prezentacji przyznała, że chciałaby zostać celebrytką. - Uważam, że życie celebryty polega na reklamowaniu różnych ubrań i chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Wiem, że to strasznie puste, ale ja naprawdę chcę być celebrytką - mówi Natalia. Przyznaje, że lubi imprezy, poczucie wolności i nie uznaje żadnych zasad. W stosunkach z mężczyznami lubi być uległa, bo wtedy czuje się prawdziwą kobietą.

Na Instagramie zamieszcza bardzo wiele swoich zdjęć, często dość odważnych, ale jak na razie jej profil obserwuje nieco ponad 1300 osób. Liczy, że dzięki "Big Brotherowi" ta liczba szybko wzrośnie.

Klaudia Marchewka

Klaudia ma 26 lat i mieszka w Nowej Hucie w Krakowie.

Klaudia to wulkan energii, czym natychmiast zjednuje sobie ludzi. Łączy w sobie cechy dość skrajne. Z pozoru delikatna, młoda kobieta, jednak w głębi serca twarda i uparta. Pracuje jako kierowca karetki oraz ochroniarz imprez masowych. W sytuacji zagrożenia z łatwością umiałaby się obronić, gdyż trenowała sztuki walki Muay Thai. Odrzuca słodki, kobiecy wygląd - z wyboru jest typem chłopczycy. Regularnie bierze udział w maratonach, a jej największym osiągnięciem jest maraton w Singapurze. Lubi się otaczać pozytywnymi ludźmi, ponieważ sama jest pełna optymizmu i radości.

W czasie swojej prezentacji opowiedziała, że ma 11-letniego brata, którego wychowuje od śmierci mamy. Dała się też poznać jako raperka.

Bartłomiej Boruc

Bartłomiej Boruc, czyli "Blondyn", ma 37 lat i mieszka w Dublinie.

Współczesny człowiek renesansu, uzdolniony muzycznie i literacko. Sam o sobie mówi: malarz, muzyk, raper, wodzirej. Jego młodość nie była usłana różami. Mama odeszła po długiej walce z rakiem. To właśnie jej choroba sprawiła, że Bartek stał się zwolennikiem medycznej marihuany i nie boi się mówić o tym głośno. Jest żywiołowy, nie znosi nudy, a w towarzystwie zawsze gra pierwsze skrzypce. Nie boi się wyrażać swojego zdania. Wraz z żoną i synem mieszka w Irlandii.

Nie kryje się z tym, że miał problem z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Z nałogu wyciągnęła bo żona. Przed wejściem do domu Wielkiego Brata powiedział, że wszystkich hejterów ma... w głębokim poważaniu, co pokazał na koszulce.

Marlena Klimczyk

Marlena ma 35 lat i mieszka w Puławach.

Ukończyła szkołę psychoterapii, ale pracuje w biurze detektywistycznym. Najtrudniejszą, a zarazem najpiękniejszą rolą, w której się sprawdza jest rola matki. Ma trójkę wspaniałych dzieci, które są dla niej całym światem. Marlena dba o siebie nie tylko pod względem fizycznym, ale również duchowym. Jest oczytana, inteligentna i bardzo atrakcyjna. Życiowe doświadczenia sprawiły, że nabrała dużej pewności siebie. Jeżeli miałaby być zwierzęciem, byłaby kotem, ponieważ zawsze chodzi własnymi ścieżkami. Niczego w swoim życiu nie żałuje i ma apetyt na więcej!

Ma trójkę dzieci, które wychowuje sama. Na czas jej udziału w programie dwójką starszych dzieci zajmą się ich dziadkowie, a najmłodszym ich ojciec. Marlena twierdzi, że zarówno pozostali mieszkańcy domu Wielkiego Brata, jak i widzowie, mogą ją pokochać lub znienawidzić.

Daniel Barłóg

Daniel Barłóg ma 42 lata i pochodzi z Suchej Beskidzkiej.

Daniel łączy w sobie wiele sprzeczności, co może wzbudzać kontrowersje. Na co dzień jest hodowcą owiec. Mieszka ze swoją ukochaną partnerką na ranczu, które jest jego azylem. W czasie wolnym jest zagorzałym morsem, a swoją pasją stara się zarażać innych ludzi. Dodatkowo, stworzył własny system ćwiczeń oparty na różnych dyscyplinach sportowych. Codziennie czyta Pismo Święte i nie boi się stanąć w obronie religii.

Daniel Barłóg mówi o sobie, że jest spokojnym człowiekiem. Uwielbia kontakt z naturą, choć kamery nie są mu straszne. Podkreśla, że udział w programie jest dla niego pewnego rodzaju misją, bo chce głosić naukę Pisma Świętego.

Maciej Borowicz

Maciej Borowicz ma 31 lat i pochodzi z Poznania.

Maciej Borowicz ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Jest DJ-em, event managerem i instruktorem fitnessu. Maciej jest bardzo rodzinny. Silnie związany jest ze swoją siostrą i ojcem. Ma dziewczynę. W środowisku klubowym Maciej znany jest jako DJ Matthew Clarck. Jest świadomy swoich atutów i zdobywa w życiu to na czym mu zależy. Jest bezpośredni, inteligentny i dowcipny. Uwielbia organizować imprezy, zwłaszcza gdy wszyscy świetnie się bawią. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i sportu.

Maciej Borowicz mówi o sobie, że jest pracowity i do domu Wielkiego Brata na pewno zabierze ze sobą sprzęt do ćwiczeń. Powiedział też, że jego bliscy nie wiedzieli o jego zgłoszeniu i byli zaskoczeni, ale w głębi serca na pewno mu kibicują. Twierdzi, że jeżeli w domu Wielkiego Brata będzie muzyka, to na pewno rozkręci imprezę.

POLECAMY:





















Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

antypolskie lewackie sorosowe media głównego scieku dla głupich gojów ćwierćinteligentów...P.S.orlęta lwowskie- heroiczni polscy chlopcy już 9letni!!- gen.Rozwadowski 1920...https://en.wikipedia.org/wiki/Stefan_Banach

G
Gość

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń od 100zł do 25.000zł w 30minut na Twoim koncie, Chwilówki online Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto, Wypełnij bezpłatny wniosek tu http://xchwilowki.pl

Dodaj ogłoszenie