Big Brother 2019 NA ŻYWO 9.06 Kto jest nominowany? Transmisja w player.pl i TVN7 NOMINACJE Iza Mączka opuściła dom Wielkiego Brata!

red.

Wideo

Źródło: TVN

Zobacz galerię (50 zdjęć)
Big Brother 2019. Trwa nowa edycja popularnego programu na antenie TVN7! Kto zamieszkał w domu Wielkiego Brata? Gdzie można oglądać Big Brothera? Kto jet nominowany? Kto już opuścił dom Wielkiego Brata?

Big Brother: Wspominamy najpopularniejszych uczestników prog...

BIG BROTHER 2019 UCZESTNICY

 • Łukasz Darłak [opuścił dom Wielkiego Brata 28 kwietnia 2019 / wszedł ponownie do domu Wielkiego Brata 12 maja 2019]
 • Radosław Palacz
 • Igor Jakubowski
 • Magda Wójcik
 • Oleh Riaszeńczew
 • Bartłomiej Boruc
 • Izabela Mączka [opuściła dom Wielkiego Brata 2 czerwca 2019]
 • Magda Zając [weszła do domu Wielkiego Brata 2 kwietnia 2019 / opuściła dom Wielkiego Brata 26 maja 2019]
 • Kasia Olek [opuściła dom Wielkiego Brata 19 maja 2019]
 • Justyna Żak [opuściła dom Wielkiego Brata 9 maja 2019]
 • Paweł Grigoruk [wszedł do domu Wielkiego Brata 30 kwietnia 2019 / opuścił dom Wielkiego Brata 9 maja 2019]
 • Angelika Głaczkowska [weszła do domu Wielkiego Brata 14 kwietnia 2019 / opuściła dom Wielkiego Brata 5 maja 2019]
 • Jakub Pyśk [wszedł do domu Wielkiego Brata 14 kwietnia 2019 / opuścił dom Wielkiego Brata 2 maja 2019]
 • Klaudia Marchewka [opuściła dom Wielkiego Brata 14 kwietnia 2019]
 • Karolina Wnęk [opuściła dom Wielkiego Brata 7 kwietnia 2019]
 • Maciej Borowicz [opuścił dom Wielkiego Brata 1 kwietnia 2019]
 • Tomasz Urban [opuścił dom Wielkiego Brata 31 marca 2019]
 • Marlena Klimczyk [opuściła dom Wielkiego Brata 28 marca 2019]
 • Natalia Wróbel [opuściła dom Wielkiego Brata 24 marca 2019]
 • Daniel Barłóg [opuścił dom Wielkiego Brata 23 marca 2019]
 • Agnieszka Raczyńska [opuściła dom Wielkiego Brata 18 marca 2019]

Big Brother 2019. Daniel Barłóg opuścił dom Wielkiego Brata

Źródło:
TVN

Big Brother 2019 NOMINACJE Kto jest nominowany?

W niedzielę 2 czerwca odbyły się jedenaste nominacje. Najwięcej głosów zebrali tym razem Łukasz Darłak, Igor Jakubowski i Oleh Riaszeńczew. Wyniki głosowania telewidzów poznamy 9 czerwca podczas programu Big Brother Arena w TVN7.

Big Brother 2019. Kto odpadł? Iza Mączka opuściła dom Wielkiego Brata

Dom Wielkiego Brata opuścili już Natalia Wróbel, Tomasz Urban, Karolina Wnęk, Klaudia Marchewka, Łukasz Darłak i Angelika Głaczkowska, Kasia Olek, Magda Zając i Iza Mączka, którzy odpadli po głosowaniu telewidzów. Z własnej inicjatywy z programem pożegnali się Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk. Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali karnie usunięci z domu Wielkiego Brata za łamanie regulaminu.

Big Brother 2019. Czy miłość Madzi i Oleha ma szanse przetrwać?

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Nowi uczestnicy. Łukasz Darłak wraca do domu Wielkiego Brata

W programie, w trakcie jego trwania, pojawiali się też nowi uczestnicy - Magda Zając, Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk i Paweł Grigoruk, prywatnie partner innej uczestniczki Justyny Żak "Juszes". Prawdziwą sensacją był jednak powrót do domu Wielkiego Brata Łukasza Darłaka, który wcześniej odpadł w głosowaniu telewidzów. Od 12 maja znów jest pełnoprawnym uczestnikiem programu.

Paweł Grigoruk, nowy mieszkaniec domu Wielkiego Brata

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Poznaj wszystkich uczestników show [zdjęcia]

Big Brother 2019. Iza Mączka opuściła program

O kontrowersjach związanych z odejściem z programu „Big Brother” rozmawiali Iza Mączka i Bartek Jędrzejak. Jak po 11 tygodniach uczestniczka programu odnajduje się w prawdziwym świecie? – Marzę o spotkaniu ze swoją rodziną, marzę o tym, żeby iść do fryzjera, ponieważ moja głowa jest takim poligonem eksperymentalnym wielu osób, i mam nadzieję, że w końcu zjem pizzę – zdradziła Iza. W studiu powiedziała także, kto jej zdaniem wygra program.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Magda Zając opuściła program

26 maja dom Wielkiego Brata opuściła kolejna osoba. Tym razem padło na charyzmatyczną Magdę Zając. W rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem opowiedziała, jak wspomina miniony czas. Jaka była jej relacja z Igorem? Uczestniczka zdradziła również, co planuje zrobić w najbliższej przyszłości. – Nie wiem co ze studiami – wyznała. Kto jej zdaniem jako ostatni opuści „Big Brothera”?

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Kasia Olek opuściła program

Katarzyna Olek odpadła z programu „Big Brother”. – Jestem w szoku, jak bardzo byłam cicha i stłamszona przez grupę – powiedziała. – My siebie nawzajem musimy obgadywać, bo nie ma nic ciekawszego do roboty – dodała. Czy czuła się niechciana w domu Wielkiego Brata?

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Angelika Głaczkowska opuściła program

Zgodnie z decyzją widzów program „Big Brother” opuściła Angelika Głaczkowska. Czy spodziewała się tego? Jak wyglądało codzienne życie pod okiem kamer? O tym była uczestniczka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. - Osoby, które dołączyły do programu później są z jednej strony najmocniejszymi, a z drugiej najsłabszymi ogniwami - wyjaśniła.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Łukasz Darłak opuścił program

Łukasz Darłak odpadł z "Big Brothera". – Było bardzo fajnie – powiedział w „Dzień Dobry TVN”. Dlaczego nie chciał sprzątać w programie? – Chciałem, żeby tę grupę łączyło coś więcej niż grafik sprzątania – wyjaśnił. Czy jego zachowanie było szczere? Odpowiedź znajdziecie w materiale wideo!

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Klaudia Marchewka opuściła program

Kolejną osobą, która pożegnała się z domem Wielkiego Brata była Klaudia Marchewka. Jak wspominała udział w show? – Miałam zupełnie inne wyobrażenie – zdradziła. – Wydawało mi się, że jestem silniejsza – dodała. Co jeszcze powiedziała? Zobaczcie materiał wideo!

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Maciej Borowicz i Karolina Wnęk opuścili program

Kolejny tydzień w domu Wielkiego Brata za nami. W niedzielę 7 kwietnia dom opuściła Karolina Wnęk. Jak wspomina pobyt w programie? – To świetna przygoda, super doświadczenie – wyznała. Obecny również w studiu "Dzień Dobry TVN" był Maciej Borowicz, który opowiedział o tym, dlaczego musiał pożegnać się z programem "Big Brother". Czy czegoś żałuje?

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Tomasz Urban opuścił program

31 marca z programem „Big Brother” pożegnał się Tomasz Urban. Jak wspomina swój udział w domu Wielkiego Brata? Jakie relacje łączyły go z innym mieszkańcem domu Wielkiego Brata - Łukaszem Darłakiem, z którym był nominowany? - Nie przypadł mi do gustu na samym początku - powiedział. Nie podobało mu się również to, że Łukasz początkowo okłamał wszystkich na temat swojej orientacji.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Marlena Klimczyk opuściła program

Marlena Klimczyk jest jedną z uczestniczek „Big Brothera”, która na własne życzenie rozstała się z programem. Dlaczego podjęła taką decyzję? – Tęsknota za dziećmi, za bliskimi. Nie na wszystko byłam gotowa – przyznała. - Po wyjściu od razu włączyłam telefon, który mi się zawiesił. Była masa wiadomości, a żadnej negatywnej - powiedziała. Jak radziła sobie bez kontaktu z przyjaciółmi i rodziną? - Nie odczułam tak bardzo braku telefonu, ale jest to duże doświadczenie tym bardziej w czasach, kiedy każdy z tego korzysta - dodała.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Daniel Barłóg i Natalia Wróbel opuścili program

Natalia Wróbel jest pierwszą uczestniczką, która opuściła program decyzją widzów po nominacjach. Wcześniej z domu Wielkiego Brata na własne życzenie wyszedł Daniel Barłóg. – Nie mogłem być sobą – skomentował swoją decyzję o odejściu z programu.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Agnieszka Raczyńska opuściła program

Agnieszka Raczyńska jako pierwsza opuściła dom Wielkiego Brata. Na co liczyła biorąc udział w programie „Big Brother”? – Ktoś kiedyś powiedział, że jak zaoferują ci miejsce w statku kosmicznym, to wsiadaj, nie pytaj o miejsce – powiedziała. – Miałam nadzieję, że wyniosę z tego jakieś przyjaźnie, znajomości – zaznaczyła. – Chciałam siebie sprawdzić – dodała. Psycholog Małgorzata Ohme analizuje zachowania uczestników. Co zaobserwowała?

Źródło:
TVN

Wielki Brat jest... kobietą! Kim jest Agnieszka Barjasz?

Ogromnym zaskoczenie było także, że Wielki Brat to tak naprawdę Wielka Siostra, bo w rolę gospodarza domu wcieliła się córka Krystyny Czubówny, Agnieszka Czubówna-Barjasz.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019 Nowa edycja w TVN 7

„Big Brother” to program telewizyjny typu reality show, stworzony w Holandii w 1997 roku. W latach 2001-2002 odbyły się trzy polskie edycje programu. Po dziesięciu latach program powróci na antenę - będzie emitowany na kanale TVN 7. Pod Warszawą powstał już nowy dom Wielkiego Brata, w którym niebawem zamieszkają uczestnicy. Prowadzącą nowej edycji będzie Agnieszka Woźniak-Starak. - Jak tylko zobaczyłam informację, to zaczęłam sprawdzać, czy jest już prowadzący - mówiła w wywiadzie nowa prowadząca i dodała, że czeka na kontrowersje.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019 Gdzie oglądać na żywo?

Nowa edycja Big Brothera wystartowała 17 marca 2019 r. Kolejne odcinki będą pokazywane od poniedziałku do piątku o godz. 20. O 23:15 emitowany będzie Big Brother Extra, w którym będzie można zobaczyć materiały, które nie zmieściły się w poprzednich odcinkach.

Big Brother 2019 ONLINE Transmisja w internecie na player.pl

Ale to nie wszystko! TVN 7 będzie trzy razy dziennie łączyć się na żywo z domem Wielkiego Brata - pobudka (o godz. 9:50), Big Brother - Popołudnie (godz. 13:35) oraz Big Brother: podwieczorek (godz. 16:40). Mają być to krótkie, kilkuminutowe wejścia na żywo. W każdą niedzielę obejrzymy zaś podsumowanie całego tygodnia.

Życie uczestników domu Wielkiego Brata będzie można także śledzić na żywo w internecie - za pośrednictwem serwisu player.pl

Big Brother 2019 NA ŻYWO Godziny transmisji

 • od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 - główny program „Big Brother”, podsumowanie wydarzeń całego dnia
 • od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 - „Big Brother Nocą”, program z komentarzami dziennikarzy i celebrytów, na bieżąco omawiających wydarzenia z odciętego od świata domu
 • w soboty o godz. 20:00 - “Big Brother Raport”, program z udziałem gości specjalnych, poświęcony nominowanym do opuszczenia domu Wielkiego Brata
 • w soboty po godz. 23:00 - „Big Brother Nocą+”, kulisy, ciekawostki, kontrowersje
 • w niedziele o godz. 20:00, - „Big Brother Arena”, program, w którym poznamy wyniki głosowania telewidzów i dowiemy się, kto odpadnie z programu

Big Brother powraca! Pamiętasz jeszcze legendy programu?

Martyna Wojciechowska nie chciała prowadzić programu "Big Brother"

telemagazyn.pl/x-news

Big brother zwycięzcy poprzednich edycji

Kto wygrał poprzednie edycje Big Brothera? Poniżej lista zwycięzców wszystkich polskich edycji Big Brothera:

 1. Janusz Dzięcioł,
 2. Marzena Wieczorek,
 3. Piotr Borucki,
 4. Jolanta Rutowicz,
 5. Janusz Strączek.
 6. Jarosław Jakimowicz (Big Brother VIP)

Big brother dawni uczestnicy

A jak swój udział wspominają uczestnicy pierwszej edycji Big Brothera? Po zakończeniu reality show część z nich stała się celebrytami, niektórzy prowadzili własne programy telewizyjne, a zwycięzca pierwszej edycji został nawet posłem na Sejm. Z czasem ich gwiazdy przygasły, ale przy okazji nadchodzącej nowej edycji Big Brothera przypomnieli o sobie w programie Dzień Dobry TVN. Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Piotr Gulczyński opowiedzieli o tym, jak zmieniło się ich życie po programie.

ZOBACZ TEŻ: Klaudiusz Sevkovic z Big Brothera wygrał w Sądzie Apelacyjnym proces o zniesławienie

Nie chciał jej rolnik, który szukał żony. Zobacz zdjęcia wys...

Komentarze 12

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Big Brother dostępny tylko tutaj 24/7 90 dni:

http://player-big-brother-2.lnfo.pl/

D
Dzik25

Niech ktoś mi powie jak mozna rozpoznac muchy tej samej plci bo jakis burak w big brader jego tata takie muchy miał na kotlecie ale chyba nie schabowym tylko z maki uklepany hehe hehe sam nie rozpoznaje ludzi a co muchy hehe cwaniak bo hetero ale nie wie co ma kobieta pomiedzy nogami konczace się na slowo...................... niu? pozdrawiam

G
Gość

Kara

Czy zauwazyliscie jak tam jest slodko!!! Az sie zygac chce...... Madzia kocha wszystkich , moze .....bo nie rozumie wiele rzeczy :))) Nastepna Iza, omg , wszystkich glaszcze i pociesza. Moze taktyka a moze wybrali takich bez charakteru .

G
Gość

poziom programów takich jak ten jest ponizej kupy

M
Macgyver

Zapewne pare osób ma jakies wartoś, ale generalnie fabryka pod nazwa tv mieli wszystkich równo ! Agnieszka która odpadła ma zapewne dobre wartości dlatego odpadła, bo takich tam nie trzeba ! Tam jesteś jak guma do żucia, gdy tracisz smak to ciebie wypluwają:) Gdyby sie rozebra lub pokażą tyłek jak kolega to ona by została zapewne w tej karuzeli beznajdzinosci :) oczywiście jakieś tam głosowanie widzów to ściema i mamienie naiwnych !

S
Sławomir

Przez 17 lat polskie społeczeństwo chyba stało się prawie w całości przebojowe i fit co widzimy w składzie big brothera. Sami modele i modelki o sylwetkach sportowców i oczywiście nietuzinkowym hobby. Brak zwykłych ludzi którzy zaburzyliby ten idealny wizerunek. Przynajmniej jeśli chodzi o skład to nowa edycja big brothera wypada dużo mniej ciekawie niż pierwsza.

G
Gulczas

Brakuje tylko islamisty z maczetą

B
Browman

Żenada

G
Gość

Czy prowadząca ten cyrk Agnieszka Szulim -Stark dalej bierze narkotyki ??

B
Brunesku

A casting to na wyspach był że wszyscy prawie z Wielkiej Berty :d

...

Agnieszka Woźniak-Starak- no dziennikarka która oprócz notorycznego: yyyy...aaaa....eee.... mhyyy... nie potrafi sie normalnie wypowiedzieć

k
koko

Będzie klapa.
Kto dziś ogląda pitolenie?