Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 25

Najnowsza -

©Jarosław Pabijan

Biało-czerwony Teterow! Patryk Dudek wygrał Grand Prix Niemiec – czwartą rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, który umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji przejściowej. Na podium stanął także Fredrik Lindgren. Pozostali Polacy – Maciej Janowski i Paweł Przedpełski – nie zdołali awansować do półfinałów. Piąty turniej tegorocznego sezonu zaplanowano na 25 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim.

• Finał. Dudek, Zmarzlik, Lindgren, Lambert

Dudek po raz trzeci wygrywa turniej Grand Prix! Drugi Zmarzlik, który umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji przejściowej. Na podium stanie także Lindgren.

• 2. półfinał: Lindgren, Zmarzlik, Bewley, Holder

Zmarzlik dwukrotnie był w potężnych tarapatach i wydawało się, że za chwilę spadnie z motocykla. Dwukrotny indywidualny mistrz świata pokonał jednak trudności i obok Lindgrena awansował do finału.

• 1. półfinał: Dudek, Lambert, Woffinden, Madsen

Dudek był zaciekle atakowany przez dwóch Brytyjczyków, ale od trzeciego okrążenia prowadził z bezpieczną przewagą. Lambert po raz pierwszy w karierze pojedzie w finale turnieju rangi Grand Prix.

• Bieg 20. Dudek, Lambert, Bewley, Janowski

Wyścig mający słodko-gorzki smak dla kibiców Biało-Czerwonych. Dudek wygrał fazę zasadniczą, natomiast Janowski po raz pierwszy w tym sezonie nie zdołał wywalczyć awansu do półfinałów.

• Bieg 19. Holder, Zmarzlik, Thomsen, Vaculik d

Długo zapowiadało się na to, że Zmarzlik zakończy bieg na trzeciej pozycji. Na początku trzeciego okrążenia lider Stali Gorzów wyprzedził Thomsena.

• Bieg 18. Woffinden, Doyle, Fricke, Przedpełski

Wygrana Woffindena, który musiał się sporo napocić, aby utrzymać za plecami Doyle'a. Z grona uczestników 18. biegu tylko Woffindena zobaczymy w półfinałach.

• Bieg 17. Madsen, Lindgren, Michelsen, Huckenbeck

Madsen i Michelsen toczyli kapitalną walkę o prowadzenie. Zwycięsko z tej batalii wyszedł ten pierwszy. Michelsen na dystansie dał się jeszcze objechać Lindgrenowi.