reklama

Bezpłatne testy na celiakię, konsultacje z dietetykami i lekarzem oraz degustacje bezglutenowych smakołyków. Za nami weekend z firmą Schär

Akcja specjalna Schär
W sobotę, 16 listopada, firma Schär zorganizowała wydarzenie dla osób pragnących dowiedzieć się więcej na temat możliwych konsekwencji zdrowotnych wynikających z trwałej nietolerancji glutenu. W jednym z centrów handlowych w Warszawie każdy zainteresowany mógł nie tylko wykonać bezpłatne testy w kierunku celiakii, ale także porozmawiać z dietetykami i lekarzem oraz skosztować przysmaków z szerokiego wachlarza produktów marki. Chętnych nie brakowało. Szczegóły w artykule poniżej.

W miniony weekend w centrum handlowym Westfield Arkadia osoby zmagające się z takimi dolegliwościami, jak przewlekłe bóle brzucha, nawracające biegunki, zaparcia, zaburzenia wzrostu lub nudności, mogły sprawdzić, czy chorują na celiakię. Firma Schär zorganizowała bowiem wydarzenie - akcję społeczną, podczas której wszyscy zainteresowani mogli wykonać bezpłatne testy, dające wskazówkę co do ewentualnej dalszej diagnostyki. Impreza miała charakter pionierski, gdyż dotąd żadna firma nie umożliwiła skorzystania z darmowych testów w kierunku celiakii na taką skalę.

Oferta produktów bezglutenowych marki Schär

Schär oferuje największy i najatrakcyjniejszy na świecie wybór produktów dla wszystkich na diecie bezglutenowej m.in.:

  • różne rodzaje pieczywa,
  • makarony, pizzę i gotowe dania śródziemnomorskie,
  • mieszanki mąk i ciasta,
  • przekąski np. bezglutenowe batoniki zbożowe z czekoladą mleczną, z nadzieniem karmelowym lub z nadzieniem z fig i śliwek, czekoladowe muffinki, babeczki bezglutenowe z konfiturą morelową, herbatniki z gorzką czekoladą, krakersy i inne.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie