Bez prądu w mazowieckim. Gdzie 14.04 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

N360
N360
Planowane wyłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie nie będzie prądu
Planowane wyłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie nie będzie prądu istockphoto.com/TebNad
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim (14.04)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat makowski

Obiecanowo
14.04 od godz. 11:15 do 14:30


Leśniewo, Malechy
14.04 od godz. 8:00 do 11:00


Krasnosielc, ul. Sadowa 31a., Nowy Sielc, od 16 do 38, od 131 do 162.
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Wymysły, od 9 do 14., Nowy Sielc, od 1 do 14., Krasnosielc, ul. Baśniowa 1., ul. Wschodnia od 2 do 14, złącza kablowe.
20.04 od godz. 14:00 do 18:00


Krzyżewo-Marki
21.04 od godz. 8:30 do 12:30


Kobylin
22.04 od godz. 8:30 do 12:30


Krasnosielc, ul. Sadowa 31a., Nowy Sielc, od 16 do 38, od 131 do 162.
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


Wymysły, od 9 do 14., Nowy Sielc, od 1 do 14., Krasnosielc, ul. Baśniowa 1., ul. Wschodnia od 2 do 14, złącza kablowe.
22.04 od godz. 14:00 do 18:00


Młynarze, również Letnisko., Ślubów, ul. Wesoła, Cicha, Mirabelki., Ślubów 1 do 12.
15.04 od godz. 9:00 do 12:00


Łazy, OŚRODEK WYPOCZYNKOWY., Nadkole, również Letnisko i Kolonie.
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ciechanowski

Ciechanów ulica Szymanowskiego 37, 39
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat gostyniński

Modrzew odbiorcy zasilani ze słupa nr 6
14.04 od godz. 11:30 do 14:30


Gostynin ul. Targowa 7,7a, 7b, 7c
14.04 od godz. 8:00 do 11:00


powiat mławski

Zgliczyn Pobodzy , Zgliczyn-Glinki
14.04 od godz. 8:20 do 10:20


powiat płocki

Ciachcin , Ciachcin Nowy , Drwały
14.04 od godz. 8:00 do 14:00


Stary Duninów , Wola Brwileńska.
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


Stare Budy, ul. Jesienna, ul. Kaska
15.04 od godz. 10:00 do 14:00


Płock

Płock ulica Bałtycka
14.04 od godz. 9:00 do 12:00


powiat płoński

Ciemniewo , Kondrajec
14.04 od godz. 8:00 do 14:00


Adamowo
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sochaczewski

Złota
14.04 od godz. 8:00 do 14:00


Wesoła, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 8
14.04 od godz. 9:00 do 12:00


Kromnów, od nr 1 do nr 3, Gorzewnica, od 6 A do 9A
15.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grodziski

Osowiec, ul. Akacjowa, ul. Sarmacka
15.04 od godz. 8:00 do 11:00


Holendry Baranowskie
16.04 od godz. 10:00 do 14:00


Kozerki, ul. Wenus, ul. gen. G. Orlicz-Dreszera, Kałęczyn, ul. Znajoma, ul. Osiedlowa, ul. Radziejowicka 221,223,225,227
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Przeskok, Chlebnia
15.04 od godz. 8:00 do 10:00


Kozery, ul. Główna, ul. Boczna, ul. Edukacyjna, Wólka Grodziska, ul. Wspólna
19.04 od godz. 8:00 do 10:00


Milanówek, ul. Marii Konopnickiej 59, ul. Grudowska 69,71
19.04 od godz. 10:00 do 14:00


Kozery, ul. Główna, ul. Boczna, ul. Edukacyjna, Wólka Grodziska, ul. Wspólna
19.04 od godz. 18:00 do 20:00


Janinów, ul. Radziejowicka od nr 60 do nr 139A, ul. Egipska, ul. Turecka, ul. Duńska 3,3A,4,8, ul. Norweska, ul. Belgijska, Adamowizna, ul. Sarnia, ul. Niedźwiedzia 35,35A, ul. Radziejowicka od nr 60 do nr 139A
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Kozerki, ul. Wenus, ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
21.04 od godz. 8:00 do 10:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Górna 2, 5, 7, 13, 15, ul. Podgórna 4, 13, 9A, 10, 6, 8, 3, 5, 5A, 12, 14,, ul. Leśna 14, 16, 18, 23, 15
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Kozerki, ul. Wenus, ul. gen. G. Orlicz-Dreszera
21.04 od godz. 18:00 do 20:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Słowackiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do nr 19,19A, ul. Willowa od nr 2 do nr 28 oraz nr 5 i 15, ul. Rozkoszna 2,4,4A,6, ul. H. Skarbka 1,1A,3,4,5,11
22.04 od godz. 8:00 do 9:30


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Słowackiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do nr 19 , 19A, ul. Willowa od nr 2 do nr 28 oraz nr 5 i 15, ul. Rozkoszna 2,4,4A,6, ul. H. Skarbka 1,1A,3,4,5,11
22.04 od godz. 18:00 do 20:00


Władków, Jaktorów-Kolonia, Chylice, ul. Alpejska 88, 93C,97,101A, 101B,103, 103A,103B, ul. Francuska, ul. Stanisławskiego 9,20,22
23.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przysuski

Dębowa Góra, Rowiska Nowe
15.04 od godz. 8:00 do 11:00


Lipiny, od 3 do 19, Krzywda, od 14do 19
15.04 od godz. 8:00 do 15:00


Zastawie
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Janówek, od 1 do 43 , 53, 54, 55 oraz działka 154, 252,
23.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat garwoliński

Żelechów, ul. Podole, ul. Gościnna, ul. Kościelna, ul. Chmielnik, Ojrzanów, ul. Krakowiańska Krakowiany
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Ciosny, Okniny-Podzdrój
20.04 od godz. 7:00 do 9:00


Ciosny, Okniny-Podzdrój
20.04 od godz. 13:00 do 15:00


Wilkowyja, od 105 do 172
14.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wilkowyja, od 1 do 26
15.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wilga
16.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wilkowyja, od numeru 105 do numeru 172
19.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wilkowyja, od numeru 1 do numeru 26
20.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wola Życka, od numeru 42 do numeru 75, Dębówka, numer 54
20.04 od godz. 10:00 do 14:00


Ewelin, od numeru 1 do numeru 7
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Garwolin, ul. Jana Pawła II od 1 do 33a, ul. Młyńska od 17 do 28
21.04 od godz. 10:00 do 13:00


Osiedle Wilga, ul. Poziomkowa, ul. Krótka, ul. Konwaliowa, ul. Margarytki, ul. Jodłowa, ul. Kukułek, ul. Rumcajsa, ul. Koźlarzy, ul. Lipowa
22.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wilga, ul. Warszawska od numeru 1 do numeru 20, ul. Polna numery 2,4, ul. Górna, ul. Dolna, ul. Za Jazem, ul. Ostrówek, Osiedle Wilga, ul. Sosnowa
23.04 od godz. 8:30 do 12:30


powiat węgrowski

Adamów, nr 1 - 24
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Majdan, Gruszczyno, Błotki, Zgrzebichy, Stoczek, Drgicz, Żulin, Kalaty, Huta Gruszczyno, Grygrów
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


Drgicz
14.04 od godz. 10:00 do 14:00


Zając, nr 58,59,59A,60,95.
15.04 od godz. 9:00 do 13:00


Sadoleś
19.04 od godz. 8:00 do 12:00


Węgrów, ul. Tadeusza Kościuszki 163 ( dawny GS ), Meblocross.
19.04 od godz. 8:30 do 14:30


Turna, od nr 46 do nr 50.
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Sekłak
21.04 od godz. 8:00 do 12:00


Wola Korytnicka, od nr 1 do nr 24.
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Nadkole, Letnisko.
21.04 od godz. 9:00 do 9:30


Nadkole, Letnisko.
21.04 od godz. 12:30 do 13:00


Sekłak
22.04 od godz. 8:00 do 12:00


Pierzchały, Kolonia od nr 52 do nr 58.
23.04 od godz. 8:30 do 12:30


Grębków, ul. Nadrzeczna od 2 do 15, działka 152
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Grębków, ul. Zachodnia od 1 do 4, działka 150
16.04 od godz. 12:00 do 14:00


Majdan, ul. Równa od Zagórskiej kierunek Wiązowna, ul. Zagórska od Równej do nr 22, ul. Trasa Lubelska od Równej 7 do nr 67A + nr 77;
19.04 od godz. 10:00 do 14:00


Majdan, ul. Równa 20 Hotel i od 95 do 101
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat żyrardowski

Kuklówka Radziejowicka, ul. Szkolna
20.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat nowodworski

Jesionka, ul. Długa, ul. Lipowa, ul. Wspólna
20.04 od godz. 8:00 do 16:00


Aleksandrów, Aleksandrów od nr domu 2 do nr domu 24, Osówka od nr domu 143 do nr domu 144
15.04 od godz. 8:00 do 15:00


Aleksandrów, Aleksandrów k. Osówki od nr domu 25a do nr domu 112
15.04 od godz. 8:00 do 15:00


Nowy Modlin, 49
21.04 od godz. 8:00 do 12:00


powiat białobrzeski

Niedabyl, Pietrusin
14.04 od godz. 7:30 do 14:30


Niedabyl, Stromiec
14.04 od godz. 8:00 do 9:00


Stromiecka Wola
15.04 od godz. 8:00 do 9:00


Stromiec, ul. Białobrzeska, Hydrofornia , Oczyszczalnia , Piekarnia ,Stacja paliw ,Folwark Rosa-bud 1-44
15.04 od godz. 8:00 do 15:00


Niedabyl, Pokrzywna, Pietrusin
15.04 od godz. 14:00 do 15:00


Przybyszew, ul. Władysława Rosłońca, ul. Rynek, ul. Spacerowa, ul. Kościuszki
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pnie, Kolonia Pnie, Stanisławów, Biejków, Promna, ujęcia wody, Wojciechówka
17.04 od godz. 8:00 do 9:30


Pnie, Kolonia Pnie, Stanisławów, Biejków, Promna, ujęcia wody, Wojciechówka
17.04 od godz. 16:00 do 19:00


Przybyszew, ul. Przybyszkowice, ul. Rynek, ul. Kościelna, ul. Podwale, ul. Gościniec
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Dąbrówka, 2,1,5,7,28,29,32,13,6,11,9,3,2,5., ul. Tadeusza Kościuszki od 34 do 77., ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa
23.04 od godz. 9:00 do 13:00


Dąbrówka, ul. Mazowiecka 6, 6a, 8a, 12a;
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


Dąbrówka, od 12 do 23
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat lipski

Lipsko, ul. Solecka Lipsko ul. Solecka od nr domu 117 do nr domu 119 oraz nr domu 90A,, ul. Stadionowa Stadionowa od nr domu 3 do nr domu 37
14.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pawliczka, Pawliczka od Nr domu 32 do Nr domu 48
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pawliczka, Pawliczka od Nr domu 49 do Nr domu 76
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Kawęczyn, Padarz, Bramka, od numeru 13 do numeru 89
19.04 od godz. 10:00 do 14:00


powiat zwoleński

Zwoleń, ul. Puławska nr 90.93.135, ul. Słoneczna od 50 do 74, Atalin, nr 37 .38, Zielonka Nowa, nr 259
16.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat grójecki

Krężel, Janów, Wygodne
14.04 od godz. 8:00 do 12:00


Krześniaków
15.04 od godz. 8:00 do 11:00


Jeziora, Śreniawa
15.04 od godz. 8:00 do 13:00


Krześniaków, Wichradz, Warka, ul. Wichradzka
15.04 od godz. 11:00 do 14:00


Miedzechów, Nowy Miedzechów
16.04 od godz. 8:00 do 11:00


Budy Opożdżewskie, Brzezinki, Krześniaków
20.04 od godz. 8:00 do 11:00


Dębnowola
20.04 od godz. 8:00 do 15:00


Budy Opożdżewskie, Brzezinki, Krześniaków
20.04 od godz. 11:00 do 14:00


Kociszew, Wola Krobowska
21.04 od godz. 8:00 do 12:00


Dąbrówka Nowa
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat ostrowski

Zastruże, Palczew
19.04 od godz. 8:00 do 11:00


Kiełczew
14.04 od godz. 8:00 do 12:00


Kiełczew
15.04 od godz. 8:00 do 12:00


Przyborowie, od 7 do 39.
15.04 od godz. 9:00 do 12:00


Kiełczew
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Brudki Stare
16.04 od godz. 8:30 do 9:00


Brudki Stare, Majdan Suski, Przedświt, Ulasek, Plewki
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Brudki Stare
16.04 od godz. 13:00 do 13:30


Ostrów Mazowiecka, ul. Widnichowska 7,9, sklep Bartek.
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Jelenie
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Nieskórz, od numeru 90 do 112.
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Brokowska od Warszawskiej., ul. Leśna, ul. Poprzeczna, ul. Leopolda Staffa
23.04 od godz. 9:00 do 13:00


Radom

Radom, ul. Tytoniowa nr 10; Hrtownia AGA;
14.04 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Tadeuszowska od nr 3 do 29 i od nr 4 do 20b;
14.04 od godz. 8:00 do 11:00


Radom, ul. Wesoła od nr 3 do 25 i od nr 2 do 28;
14.04 od godz. 11:00 do 14:30


Radom, ul. Złota od nr 1 do 37 i od nr 2 do 34;
15.04 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Stefana Okrzei od nr 1 do 25 i od nr 4 do 36;, ul. Puławska nr 3;, ul. Odrodzenia nr 15;
16.04 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Średnia od nr 33 do 57 i od nr 40 do 82;
16.04 od godz. 8:00 do 14:30


powiat przasnyski

Połoń, 88, od 90 do 93.
14.04 od godz. 8:00 do 12:00


Połoń, od 75 do 78.
14.04 od godz. 11:00 do 15:00


Karwacz, od 1 do 30, od 50 do 54.
15.04 od godz. 14:00 do 18:00


Przasnysz, ul. Szpitalna 8, 12, 14, 16, 13, 15, 17, 19, 46, 48, 21., ul. Stanisława Chełchowskiego 3, 3A, 5.
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Przasnysz, ul. Leszno, ul. Wiejska, ul. Chabrowa, ul. Okopowa, ul. Ruda, ul. Sienna, ul. Poziomkowa, ul. Rumiankowa, Sierakowo
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrołęcki

Przytuły Stare, 19, 25.
14.04 od godz. 8:30 do 12:30


Pełty, od 17 do 28
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


Łęg Starościński, od 56 do 67 oraz 85.
15.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wolkowe, od 50 do 58.
15.04 od godz. 9:00 do 13:00


Dłutówka, od 52 do 61., Adamczycha
16.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wolkowe, od 50 do 58.
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Dęby, 49a, 50.
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Dylewo, ul. Chabrowa od 2 do 19., ul. Sportowa 10., ul. Sosnowa 1 do 16., ul. Spokojna 21., ul. Poprzeczna od 4 do 36., ul. Ostrołęcka 7a., ul. Wodna od 1 do 12., ul. Szkolna od 2 do 18., ul. Krótka od 1 do 14., ul. Księdza Mieszki od 1 do 14.
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Dobrołęka, 45, 46, 47., Żerań Mały, 1., Żerań Duży, 1., Żebry-Perosy, 1, 2, 3.
20.04 od godz. 8:30 do 12:30


Krysiaki, od 22 do 26; od 40 do 44.
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Krysiaki, od 22 do 26; od 40 do 44.
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Wydmusy, od 53 do 61.
22.04 od godz. 8:00 do 11:00


Rzekuń, ul. Leśna, ul. Wiolinowa, ul. Kawaleryjska 10, 16, 26, 28, 31,27 oraz działka nr 475.
22.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wolkowe, od 163 do 168.
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


Wolkowe, od 163 do 168.
23.04 od godz. 9:00 do 13:00


Olszewo-Borki, ul. Armii Krajowej od 1 do 24., ul. Kolejowa 58, ZK10zE4214.
23.04 od godz. 12:00 do 15:00


Ostrołęka

Ostrołęka, ul. Bojowników, ul. płk. Stefana Chomicza, ul. Podchorążych
19.04 od godz. 8:30 do 11:30


Ostrołęka, ul. Kasztanowa 5., ul. Jarzębinowa 21., ul. Jodłowa od 1 do 19., ul. Bukowa od 3 do 14.
23.04 od godz. 8:00 do 12:00


powiat pułtuski

Zimna Woda, od nr 1 do 39 oraz nr 43 i 49
14.04 od godz. 8:30 do 12:30


Wielgolas, ul. Brzozowa 1, Budy Wielgoleskie, 94, 95, 96
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Zawady, 66, 67, 68
15.04 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Pogodna, ul. Faszczycka od nr 37 do nr 40M
15.04 od godz. 10:00 do 14:00


Izabelin C, ul. Jakuba Przyłuskiego 7 i 9, ul. Sierakowska 16, ul. Zakątna ,7,10,11,12, ul. Józefa Chłopickiego 13,13B,15,16,18,19,20,24,26,28
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Plantowa, ul. Bieniewicka od nr 1 do nr 71, ul. Aksamitna od nr 3 do nr 16
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Modlińska od nr 15 do nr 20, ul. Klonowa od nr 1 do nr 12, ul. Nadrzeczna 5 i 7, ul. Piaskowa od nr 1 do nr 37, ul. Passowska 22,26,28,28A,30,32
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Bajkowa 11
23.04 od godz. 10:00 do 14:00


Kiełpin, ul. Rolnicza 240E, 244, 248, 248A, 248B, 248C, 250, 250B, 252, stacja benzynowa, stacja ładowania autobusów
14.04 od godz. 8:00 do 12:00


powiat siedlecki

Kaczory, od nr 6 do 19 ZK nr 3285, 06z05728
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk, ul. Ogrodowa od 3 do 53,, ul. Osiedlowa od 3 do 5,, ul. Południowa od 2 do 10, od 18 do 27, od 50 do 64 parzyste,, ul. Wolności 1, 2.
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat miński

Wiśniew, ul. Siedlecka 14,15, 20, ( Urząd Gminy, Poczta, Straż Pożarna , Policja , Sklep ABC , Kościół, Hurtownia,+ ZK nr 4471, 06z06498, 06z06499 06z06640,, ul. Batalionów Chłopskich nr 6A, ul. Stefana Skoczylasa od nr 1 do 9, ul. Sanitariuszek od nr 2 do 16 (Ośrodek Zdrowia) + ZK nr 06z08325, 06z03575, 2101 przepompownia, ul. Tadeusza Kościuszki Kosciuszki od nr 1 do nr 98 w tym szkoła, ul. Bankowa nr 1, 5, 16, 18,
20.04 od godz. 7:00 do 9:00


Wiśniew, Hydrofornia + przepompownia, ul. Szkolna 3, 11, 21, 26, +ZK nr 06z06692, 06z08238, i 3902, ul. Tadeusza Kościuszki od nr 106 do 123,, Ciosny, Baranek, Borki-Sołdy, Borki-Paduchy
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Wiśniew, ul. Siedlecka 14,15, 20, ( Urząd Gminy, Poczta, Straż Pożarna , Policja , Sklep ABC , Kościół, Hurtownia,+ ZK nr 4471, 06z06498, 06z06499 06z06640, ul. Batalionów Chłopskich nr 6A, ul. Stefana Skoczylasa od nr 1 do 9, ul. Sanitariuszek od nr 2 do 16 (Ośrodek Zdrowia) + ZK nr 06z08325, 06z03575, 2101 przepompownia, ul. Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 98 w tym szkoła, ul. Bankowa nr 1, 5, 16, 18,
20.04 od godz. 13:00 do 15:00


Budy Kumińskie, od 10 do 19 oraz działki 166, 232, 241
15.04 od godz. 8:00 do 11:30


Budy Kumińskie, od 1 do 9 oraz działka 255
15.04 od godz. 11:30 do 14:30


Mińsk Mazowiecki, ul. Budowlana 9, 9b, 9c,, ul. Olsztyńska 37, 39, 41, 43,, ul. Szczecińska 8 A.
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Choszczówka Stojecka, ul. Warszawska 14, 16.
29.04 od godz. 12:00 do 15:00


powiat wyszkowski

Dalekie, 1 do 21.
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


Wyszków, ul. Przemysłowa nr 8,10,18,22,24A,26,28,30,32,34,36,38(KOMGAZ),42,44,52.
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


Olszanka, 76B,77, 86, 86B, 88, 94, 96, 98,110, 112, 112A, 120 do 144D parzyste., ul. Lazurowa bez numerów., ul. Perłowa 1 do 6, 12, 16, 18., 38, 40 ,40A, 56C, 72 do 82 parzyste., ul. Żytnia 160 do 204C parzyste., ul. Perłowa 13, 15, 17., Rybienko Stare, ul. Szmaragdowa 3, 5, 6, 10, 12, 13, 17., ul. Żytnia 160 do 204C parzyste., ul. Diamentowa4 do 8, 12 do 16.
15.04 od godz. 9:00 do 13:00


Drogoszewo, ul. Powstańców 52, 58, 70 do 83.
19.04 od godz. 8:00 do 12:00


Wyszków, ul. 1 Maja 9B. od 10 do 40., 22 , 23 A.
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Wyszków, ul. Pułtuska 44,45., ul. 11 Listopada 17, 25, 27, 29, 31, 35, 39.
20.04 od godz. 9:00 do 11:00


Świniotop, Letnisko.
21.04 od godz. 9:00 do 9:30


Świniotop, Letnisko.
21.04 od godz. 12:30 do 13:00


Olszaki, od nr 1 do nr 15, 1b.n., od nr 16 do nr 28, Remiza, Wieża.
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wołomiński

Stary Kraszew
15.04 od godz. 9:00 do 12:00


Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3., ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., Wola Rasztowska, ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa, Gazowa.
16.04 od godz. 7:30 do 9:00


Ślężany, ul. Ślężańska, ul. Lipowa
16.04 od godz. 8:30 do 11:00


Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3., ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., Wola Rasztowska, ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa, Gazowa.
16.04 od godz. 13:00 do 14:00


Urle, cała miejscowość.
20.04 od godz. 8:00 do 12:00


Cięciwa, ul. Brzozowa 2,3, 6,10, 15, 19, 22, 25,29,, 9c, 10, działka 150,, Olesin, działki 80, 540,
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Radzymin, al. Aleja Jana Pawła II od 46 do 64, ul. Gen. Józefa Hallera od Jana Pawła II do Świerkowej
14.04 od godz. 9:00 do 13:00


Czarna, ul. Witosa 52, 46, 57, 50, 50A, 50B, 48, 59, 61, 63, 65, 69, 73, 73A, 77, 79, 83, 83A, 85, 91, ul. Czarnieckiego 120, 118, 114A, 25, 114, 112, 23, 116, 112B, 21, 19, 108, 106, 17, 104, 102, 100, 98, 96, 94, 92, 90, 11, 88, 86, 84, 82, 9, 7, 78, 5, 3, ul. Radzymińska 25, 23, 21, ul. Nauczycielska 5, 8, 6, 4A, 4, 2, 1, 3, ul. Plażowa 2, 3, 4, 17
15.04 od godz. 8:00 do 12:00


Marki, ul. Okólna od numeru 49A do 49Z, 57, od numeru 55 do 55Y, od numeru 47CC do 47CS
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Radzymin, al. Aleja Jana Pawła II 46A, 51, 51, 49,E, 46C, 46B, 46, 44, ul. Wierzbowa 4, 3, 6, 7, 5, 9, 8, 10
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Kobyłka, ul. Czarnoleska 16, 18/2, 18/1, 18A/2, 18A/1, 19, 21, 23, 20, 20A, 27, 24, 22, 29, 31, 33, 28A, 17, 14, 15, 11B, 11A, 11, 9, 12, 10, ul. Urszulki 25, 27, 29, 31, 23/2, 23/1, 21/2, 21/1, 19/2, 19/1, 17/2, 17/1, 15/2, 15/1, 13/2, 13/1, 11/1, 11/2, 9/1, 9/2, 7/1, 7/2, 3
19.04 od godz. 8:00 do 12:00


Wołomin, ul. Chrobrego 1, 3, 6, hydrofornia
20.04 od godz. 8:00 do 12:00


Wołomin, ul. Chrobrego 1, 2A, B, C, 8, 8A, 10, 12, ul. Królowej Jadwigi 11
21.04 od godz. 8:00 do 12:00


Wołomin, ul. Kościelna 68, 58, 64, 66, 60, 62, ul. Mieszka I 9, ul. Poprzeczna numer 6 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Królowej Jadwigi
22.04 od godz. 8:00 do 12:00


powiat sokołowski

Budy Kupientyńskie
15.04 od godz. 10:00 do 13:00


Karlusin, nr 40,66,72,74,80,84,135,137,139,141,145.
22.04 od godz. 8:30 do 12:30


Suchodół Szlachecki
22.04 od godz. 11:30 do 14:30


powiat otwocki

Józefów, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od Nadwiślańskiej do Wyszyńskiego 99a i 116B;, ul. Zaciszna, ul. Skośna od Nadwiślańskiej do Skrajnej;, ul. Nadwiślańska 211, ul. Owalna 38
15.04 od godz. 0:00 do 0:00


Anielinek, Stara Niedziałka, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Mazowiecka 1, 2, 3, 4, działki od 63 do 65 oraz od 78 do 99,, Niedziałka Druga, ul. Mińska od 1 do 4, 71, ul. Olszowa, ul. Malinowa 2, 4, Jakubów, ul. Mińska od 45 do 63 nieparzyste, od 70 do 98 parzyste, 102 Stacja Diagnostyczna,, ul. Nowa 1 i od 2 do 98, parzyste, od 3 do 41 nieparzyste,, ul. Spacerowa 21, 22,
15.04 od godz. 6:30 do 9:00


Anielinek, Stara Niedziałka, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Mazowiecka 1, 2, 3, 4, działki od 63 do 65 oraz od 78 do 99,, Niedziałka Druga, ul. Mińska od 1 do 4, 71, ul. Olszowa, ul. Malinowa 2, 4, Jakubów, ul. Mińska od 45 do 63 nieparzyste, od 70 do 98 parzyste, 102 Stacja Diagnostyczna,, ul. Nowa 1 i od 2 do 98, parzyste, od 3 do 41 nieparzyste,, ul. Spacerowa 21, 22,
15.04 od godz. 17:00 do 19:00


Otwock, ul. Komunardów od Jaracza do Turystycznej,, ul. Wojska Polskiego od Komunardów do Zielnej bez 12,, ul. Poselska 1,2, ul. Brzozowa od nr. 1B do Komunardów
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Karczew, ul. Jana Kochanowskiego od Wyszyńskiego do Popiełuszki nr nieparzyste
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Józefów, ul. Szczygla 6, 7 (serwis sam. cięż.), 8, 9, 13, 15, 16, 17;, ul. Wilgi 10, ul. Słowicza 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, 10a, 12, 14, 15, 18;, ul. Reymonta 16, 18, 22, 42, ul. Olszowa 2a, 3a, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26;, ul. Wiązowska od wiaduktu do nr 61/62, 32, ul. Pstrągowa, ul. Żurawia, ul. Nadświdrzańska, ul. Karasia, ul. Dolna, ul. Jesiotrowa od Wiązowskiej do rzeki;, ul. Rybacka od Wiązowskiej do rzeki, ul. Żabia od Stadionu do Wiązowskiej
22.04 od godz. 9:00 do 12:00


Augustówka, ul. Kolejowa od numeru 87 do numeru 135, ul. Wrzosowa, ul. Krótka, ul. Olszowa, ul. Młoda
22.04 od godz. 10:00 do 14:00


Augustówka, ul. Kolejowa od numeru 1 do numeru 26, ul. Gocławska od numeru 1 do numeru 17, ul. Osiecka od numeru 1 do numeru 38
23.04 od godz. 10:00 do 14:00


powiat pruszkowski

Owczarnia, ul. Cykady
16.04 od godz. 9:00 do 13:00


Piastów, ul. Żbikowska 2,3,5,10,11,13,15,17,17A,21,21A, ul. Józefa Sułkowskiego od nr 19 do 27, ul. Jarosława Dąbrowskiego 19,21,21A,23,25,32A,32,26,28,40
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Michałowice, ul. Szara 3, 3A, 20
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


Kanie, ul. Nadarzyńska 23, 26, 28, 25, 27, 29, 32, ul. Słoneczna, ul. Promienna
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Brwinów, ul. Szkolna 18
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Jasna 11,11B, ul. Helenowska 12,79, al. Wojska Polskiego 64
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


Domaniewek, Gołaszew, ul. Długa, ul. Rzeźbiarska, ul. Gołaszewska, Koszajec, Krosna-Wieś, ul. Słoneczna, Krosna-Parcela, ul. Nadrzeczna, Płochocin, ul. Urocza
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat legionowski

Michałów-Reginów, ul. Warszawska 110i, 110J, 116, 118, 120, 122, 124
15.04 od godz. 8:00 do 12:00


Michałów-Reginów, ul. Warszawska 110i, 110J, 116, 118, 120, 122, 124
16.04 od godz. 8:00 do 12:00


Michałów-Reginów, ul. Warszawska 64, 64A, 66, 70, 70A, 70B, 72, 74, 76, 78, 80, 80A, 82, 84, 86
19.04 od godz. 8:00 do 12:00


Jachranka, 41G, 41N, 41M, 41K, 43C, 43E, 43D, 43i, ul. Dosińska 72, 72C, 74, 76
20.04 od godz. 8:00 do 12:00


Chotomów, ul. Ogrodowa 68-71, ul. Letnia, ul. Malinowa
21.04 od godz. 8:00 do 12:00


Serock, ul. Czesława Miłosza 23, ul. ks. Mariana Batogowskiego, ul. Aleksandra Fredry
22.04 od godz. 8:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Majówka 2021

Koronawirus groźny tylko w pomieszczeniach

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie