Beata Szydło: Rząd walczy z dopalaczami tylko na papierze...

  Beata Szydło: Rząd walczy z dopalaczami tylko na papierze [VIDEO]

  TVN24/x-news

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Beata Szydło

  Beata Szydło ©TVN24/x-news

  Beata Szydło skrytykowała w Słubicach pomysły PO na walkę z handlem dopalaczami. - Dzisiaj słyszymy bardzo dużo zapowiedzi pani premier, jakie będzie podejmowała decyzje. Słyszymy o tym, że prawo jest bardzo dobre. Przypomnę, że prawo, które zostało zmienione przez PO, pozwala dzisiaj osoby, które zostały zatrzymane, handlarzy dopalaczami zwalniać za kaucją - stwierdziła kandydatka PiS na premiera.
  Beata Szydło

  Beata Szydło ©TVN24/x-news

  - Tej walki w tej chwili nie ma, a sytuacja jest naprawdę zła - oceniła. - Musi być wprowadzone przede wszystkim skuteczne prawo. Ta walka musi być prowadzona rzeczywiście, a nie na papierze - dodała.


  TVN24/x-news


  Premier Ewa Kopacz, minister zdrowia Marian Zembala, minister sprawiedliwości Borys Budka, minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska, minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki, rzecznik praw dziecka Marek Michalak, a także przedstawiciele różnych organizacji pozarządowych podpisali Pakt Społeczny Przeciw Dopalaczom. W ten sposób rozpoczęła się kampania, która ma zwiększyć świadomość zagrożeń związanych z ich zażywaniem.


  AIP

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo