Autonomia, czyli najlepszy czas na zakup samochodu

Materiał informacyjny Volkswagen Financial Services

Czas pandemii pokazał, że posiadanie własnego auta to najlepszy sposób na przemieszczanie się nie tylko do pracy, ale także na wakacjach. Dzięki ofercie Autonomia, Volkswagen Financial Services zadba o to, by poniesione wydatki na samochód nie nadwyrężyły naszego budżetu.

Volkswagen Financial Services wprowadził na rynek Autonomię - ofertę finansową, która pozwala na leasing samochodu na idealnych warunkach. Wśród nich są m.in. spłata pierwszych rat za klienta, ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC na pierwszy rok za 1 zł i ubezpieczenie od utraty pracy. Trudno jest znaleźć na rynku równie atrakcyjną propozycję.

Oferowana przez Volkswagen Financial Services Autonomia, pozwala na zakup na kredyt lub w leasingu używanego auta z Grupy Volkswagen. Każde z oferowanych aut jest wcześniej sprawdzane pod względem technicznym, ma udokumentowane przeglądy i naprawy przeprowadzane w ASO, a także gwarantowany przebieg. Dzięki temu za ratę wynoszącą kilkaset złotych miesięcznie możemy przez kilka lat cieszyć się ze sprawnego, całkiem młodego i dobrze wyposażonego pojazdu.

Przedsiębiorcy wiedzą, jak w chwili obecnej ważne są finansowe oszczędności. Dlatego też w leasingu Autonomia oferowanym przez VWFS można wybrać jedną z promocyjnych ofert dla firm. Pierwsza z nich, to ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, NNW, a także pomoc Assistance na pierwszy rok za symboliczny jeden złoty. Posiadając flotę kilku czy kilkudziesięciu takich pojazdów można oszczędzić nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Alternatywnie można wybrać ofertę na wybranego, używanego osobowego Volkswagena. Wystarczy tylko wpłacić 10% wartości auta, a dwie pierwsze raty zostaną spłacone za klienta. Dodatkowo w tej ofercie, bez dodatkowych opłat, możesz otrzymać ubezpieczenie od utraty pracy. W takim przypadku każdy, kto wziął w leasing osobowego Volkswagena, może liczyć przez okres do 6 miesięcy na świadczenie równe racie leasingu.

Kłopot z głowy mogą też mieć klienci wybierający ofertę z promocyjnym pakietem przeglądów. Dzięki nim bezgotówkowo i za bardzo atrakcyjną stawkę można mieć przeglądy w każdej z Autoryzowanych Stacji Obsługi marki.

Michał Dyc, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej w Volkswagen Financial Services:

Wszystkie rozwiązania zaproponowane w ramach Programu Autonomia tworzą wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla klientów marek samochodowych Grupy Volkswagen. W leasingu i kredycie z rynkową wartością końcową klienci co miesiąc spłacają w ratach zakładaną utratę wartości auta w okresie umowy, a nie jego całą wartość. Na koniec umowy można po prostu zwrócić pojazd i wybrać nowszy model.

Dodaj ogłoszenie