Arka Gdynia 1 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec spotkania!

• Zamieszanie w polu karnym Arki, niedokładnie wybija Kamil Mazek, wręcz podaje piłkę do Mateusza Grzybka, a ten pewnie pokonał Daniela Kajzera i zapewnił swojej drużynie remis.

• GOOOOOOOL! MATEUSZ GRZYBEK!

• Żółtą kartkę otrzymuje Deja.

• Rafał Wolsztyński za Maćka Rosołka.

• Żebrowski uderza z kilku metrów prosto w ręce Budziłka!

• Radwański uderzał z dystansu, ale odważna próba była bardzo niecelna.

• Mazek podaje do Marcusa, ten oddaje piłkę Rosołkowi, ale 19-latek zamiast natychmiast strzelać, wdaje się w drybling i ostatecznie zostaje zablokowany!

• Żyra za Boneckiego.

• Żółta kartka dla Mateusza Grzybka.

• Bonecki z rzutu wolnego nad bramką Kajzera.

• Kacper Śpiewak w miejsce Patryka Czarnowskiego.

• Kapitalny rajd napastnika Arki zakończony pięknym strzałem. Mamy trafienie dla Arki!

• GOOOOOOOL! MACIEJ ROSOŁEK!

• Piłka na 11. metrze spadła przed nogi Czarnowskiego. Strzał ponad poprzeczką bramki Arki!

• Druga zmiana w zespole Arki. Mazek zastępuje Stępnia.

• Błyskawiczna kontra Słoni kończy się celnym strzałem Marcina Wasielewskiego. Broni Kajzer.

• Strzał Łabojki, odbija go obrońca Termaliki, po czym dośrodkowania z rzutu rożnego nie wykorzystał głową Memić.

• Radwański zagrał piłkę w kierunku Gergela, ale najlepszy snajper Fortuna 1 Ligi źle przyjął sobie piłkę w polu karnym Arki i akcja nie została zakończona strzałem.

• 5 minut gry za nami po zmianie stron i obraz gry się nie zmienia.

• Schodzi Łukasz Wolsztyński, wchodzi Marcus da Silva

• Zaczynamy II połowę

• Koniec pierwszej połowy spotkania.

• Memić z kartką na koniec pierwszej połowy.

• Arka w ataku nie potrafiła stworzyć zagrożenia, dobrze ustawili się teraz podopieczni Mariusza Lewandowskiego.

• Jovanović z żółtą kartką.

• Goście znów próbują przejąć inicjatywę, ale w ich grę wkradła się niedokładność.

• Żółtą kartkę otrzymuje Łabojko.

• Teraz znakomite uderzenie Wolsztyńskiego, ale Budziłek jeszcze lepiej interweniuje!

• Podanie do Rosołka, który wychodzi sam na sam z Budziłkiem, ale napastnik Arki fatalnie przestrzelił i posłał piłkę obok bramki.

• Po chwili przewagi jednych i drugich wracamy do stanu z samego początku spotkania. Dużo walki w środku pola, niewiele celnych podań.

• Radwański strzela dwa metry obok lewego słupka bramki Arki.

• Ciekawe rozegranie piłki przez Termalicę. Po serii podań prostopadłe zagranie Stefanika w kierunku Boneckiego jest minimalnie za mocne.

• Nieco zamknięta teraz Arka na własnej połowie. Goście jakby złapali wiatr w żagle.

• Pierwsza dobra okazja! Posłana piłka ze skrzydła w pole karne i znajdujący się w świetle bramki Czarnowski minął się z futbolówką. Wystarczyło delikatnie przeciąć tor lotu, aby zdobyć bramkę. No nic, goście próbują dalej.

• Akcja Słoni, kilka celnych podań na jeden/dwa kontakty i już byli z piłką w polu karnym, ale dobrze interweniował Memić.

• Inicjatywę w spotkaniu przejmują Arkowcy. To oni częściej są przy piłce i - co ważniejsze - są z nią na połowie rywali.

• Dwa przewinienia w ataku piłkarzy Arki i bez dobrej sytuacji gospodarze.

• Chaotyczny początek meczu, zawodnicy mają problem, by piłka choć przez chwilę turlała się po murawie.

• Zaczynamy spotkanie!

• Jesienią Arka była jedyną drużyną, która ograła "Słonie". W 5. kolejce gdynianie wygrali w Niecieczy 1:0 po trafieniu Rafała Wolsztyńskiego. Do tej pory żółto-niebiescy mierzyli się z Termalicą 14 razy. Korzystniejszy bilans posiada zespół z Małopolski, który wygrał aż 9 spotkań. Trzy razy triumfowała Arka, a dwa pojedynki kończyły się remisami.

• Spotkanie żółto-niebieskich z Termalicą pierwotnie miało odbyć się 28 marca. Na prośbę gości zostało jednak przełożone z powodu powołania Marcina Grabowskiego na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski.

• Drużynę z Niecieczy zaatakował koronawirus. Z tego powodu "Słonie" nie grały od miesiąca. Długa pauza sprawiła, że na koncie mają cztery mecze mniej od rywali, ale wciąż są liderem tabeli. Termalica przewodzi ligowej stawce z dorobkiem 47 punktów. Arka do tej pory zgromadziła 39 "oczek" i jest szósta.

• Po długiej przerwie na boiska Fortuna 1 Ligi wraca lider z Niecieczy. W zaległym spotkaniu 22. kolejki "Słonie" zmierzą się z zaangażowaną w grę na dwóch frontach Arką.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!