Adam Buksa się nie zatrzymuje! Kolejny dublet reprezentanta Polski [WIDEO]

Krzysztof Kowalski
Twitter New England Revolution
Adam Buksa nie zwalnia tempa. Napastnik New England Revolution popisał się dubletem w meczu amerykańskiej MLS przeciwko Atlancie United.

Po kwadransie gry na tablicy widniał wynik 1:0 dla Atlanty United. Reprezentant Polski swoim strzeleckim kunsztem wykazał się w 30. minucie. Buksa dostał piłkę od Carlesa Gila i uderzył między nogami bramkarza Bobby'ego Shuttlewortha. Drugiego gola 25-latek strzelił w 55. minucie. Tym razem z pięciu metrów kropnął pod poprzeczkę. Remis uratował gospodarzom Brazylijczyk Luiz Araujo.

Buksa rozegrał całe spotkanie. W trwającym sezonie MLS na koncie ma już sześć trafień. Reprezentant Polski w tygodniu strzelał też w Pucharze Stanów Zjednoczonych. W spotkaniu z FC Cincinnati (5:1) zdobył dwie bramki.