6 sytuacji, w których pożyczki do wypłaty mogą cię uratować

Materiał partnera zewnętrznego Szybka Gotówka

Każdy z nas był w sytuacji, gdy pilnie potrzebne są pieniądze. Dobrze, jeśli możesz poprosić o zaliczkę od szefa albo pożyczyć od znajomych, ale nie zawsze jest to możliwe. Szybkagotowka.pl pomoże ci wydostać się z finansowego dołka i rozwiązać problemy. Przeprowadziliśmy wywiady z naszymi klientami i poprosiliśmy ich, żeby opisali przypadki, w których pożyczka przed wypłatą naprawdę im pomogła.

Pożyczka na naprawę komputera

Jacek, freelancer, lubi pracować w coworkingu. Mówi: «Kończyłem herbatę i miałem już wyjść. Wstałem, żeby pójść po kurtkę i przypadkowo przewróciłem kubek prosto na laptopa. Dobrze, że wszystkie projekty są zapisywane online, bo myślałem, że będę musiał kupić nowy komputer. W serwisie powiedzieli, że wystarczy wymienić płytę główną. Ponieważ jeszcze nie dostałem pieniędzy za projekt, zaciągnąłem pożyczkę w Szybkiej Gotówce. Serwis naprawdę mi pomógł, ponieważ udało mi się dostarczyć projekt na czas, zdobyć za to pieniądze i spłacić pożyczkę».

Pożyczka pomogła zarobić więcej

Kuba jest studentem, który sam płaci za naukę. Oto jego historia: «Staram się zarabiać przy każdej okazji. Latem dostałem pracę w firmie dostarczającej jedzenie. Przewoziłem zamówienia na rowerze i zbierałem na opłatę za pierwszy semestr. Ale w porze deszczowej nie można pracować na rowerze. Zastanawiałem się, jak rozwiązać problem z pracą, ponieważ zarabiałem dobre pieniądze i wcale nie chciałem tracić dochodów. Dobrze, że znalazłem serwis Szybka Gotówka. Daje nowym pożyczkobiorcom do 6 tysięcy złotych na 2 miesiące bez odsetek. Za te pieniądze kupiłem używany samochód, naprawiłem go i kontynuowałem pracę. Okazało się, że samochodem szybciej dostarczam zamówienia, to oznacza większe zarobki. W ciągu 2 miesięcy byłem w stanie spłacić pożyczkę i jednocześnie pozostawać na plusie».

Nieoczekiwany remont w domu zawsze jest nieprzyjemny

Andżelika jest gospodynią domową, mieszka z mężem i wychowuje małe dziecko. Mówi: «Mój mąż dobrze zarabia i udało nam się kupić mieszkanie bez hipoteki. Za ostatnie pieniądze zrobiliśmy remont, ale sąsiedzi z góry nas zalali. Drogie tapety pod sufitem pożółkły i się odkleiły. Niestety, sąsiedzi wynajmowali mieszkanie i jak tylko złożyliśmy skargę, natychmiast się wyprowadzili. Ponieważ wyczerpaliśmy całą naszą poduszkę finansową, musieliśmy szukać, gdzie wziąć pożyczkę. W bankach wszystko za długo trwało, ale chwilówki wydawały się nam dobrym rozwiązaniem. Wzięliśmy pożyczkę, kupiliśmy tapety i ponownie je przykleiliśmy. A kiedy mój mąż otrzymał wypłatę, zwróciliśmy pożyczkę. To za bardzo wygodne, że bez wychodzenia z domu można uzyskać pożyczkę».

Szybka Gotówka pomoże, jeśli nagle zachorujesz

Michał pracuje w budowlance. Mówi, że jest już zahartowany i nigdy nie choruje, ale ostatnio pojawiła się nieprzyjemna niespodzianka: «To było po Bożym Narodzeniu, kiedy sporo wydałem na prezenty dla krewnych i przyjaciół. Nagle zachorowałem. Zlekceważyłem katar, co spowodowało w konsekwencji zapalenie zatok. Ostatecznie lekarz zdiagnozował zapalenie oskrzeli. Pilnie potrzebowałem pieniędzy na leki i nie miałem skąd ich wziąć. Zdecydowałem, że organizacje mikrofinansowe są tym, czego potrzebuję. Otrzymałem pierwszą pożyczkę bez odsetek, kupiłem leki i szybko wyzdrowiałem. Z kolejnej wypłaty zwróciłem pożyczkę. Jestem pewien, że jeśli w moim życiu znowu stanie się coś nieoczekiwanego, ponownie zwrócę się do Szybkiej Gotówki».

I znowu Szybka Gotówka pomogła w pracy

Justyna jest grafikiem. Opowiedziała nam swoją historię: «Ostatnio pracuję jako ilustrator. Mam stary tablet graficzny. Ale teraz coraz częściej proszą mnie o rysowanie ilustracji w określonych programach, które są dostępne tylko na iPadzie. Było mi smutno, że powinnam długo oszczędzać na nowy tablet, a przecież muszę za coś żyć. W czarny piątek zobaczyłam, że jest prawie dwa razy tańszy niż zwykle. Mogłam go kupić z moich oszczędności, ale wtedy zostałabym bez grosza. Postanowiłam wziąć pożyczkę w Szybkiej Gotówce. Zajęło mi to tylko 15 minut. A po 20 minutach otrzymałam już fakturę zakupu tableta! Chociaż nie jestem zwolenniczką pożyczek, mikropożyczka jest najlepszym rozwiązaniem! Tablet zwrócił się w ciągu dwóch tygodni! Zwróciłam pożyczkę na czas i teraz zarabiam więcej ».

Utrata portfela nie jest katastrofą

Pracownik magazynu Wojtas opowiedział nam smutną historię ze szczęśliwym zakończeniem: «Uwielbiam Rammsteina i zawsze marzyłem o bilecie na ich koncert. Program był super, ale na końcu zrobił się tłum przy wyjściu. Kiedy wydostałem się wreszcie ze stadionu, odkryłem, że nie mam portfela. Miałem w nim prawo jazdy i dowód osobisty. Pieniędzy było niewiele, ale to były ostatnie, dobrze, że karta do bankomatu została w domu. Naprawdę nie chciałem opowiadać znajomym o moich kłopotach i pożyczać od nich pieniędzy, więc wziąłem pożyczkę w Szybkiej Gotówce. Tydzień później otrzymałem wypłatę i spłaciłem dług. Byłem bardzo zdenerwowany, że musiałem wyrabiać nowe dokumenty. Ale dwa tygodnie po stracie na jednej z lokalnych grup na Facebooku zobaczyłem ogłoszenie, że szukają właściciela. Na zdjęciu był mój portfel i dokumenty. Zadzwoniłem na numer z ogłoszenia i spotkałem się z dziewczyną, która dała mi dokumenty i portfel, w którym były pieniądze! Ogólnie jesteśmy teraz parą i zamierzamy się pobrać!»

Jak widać, brak pieniędzy czy nieoczekiwane spadki finansowe nie są katastrofą. Wszystko można rozwiązać za pomocą organizacji mikrofinansowych. Szybka Gotówka udziela pożyczek na okres dwóch miesięcy. Pierwsza pożyczka to nawet 6 tysięcy. bez odsetek. W sumie możesz uzyskać do 15 tysięcy złotych. Pożyczkę możesz wziąć na stronie szybkagotówka.pl, a decyzję otrzymasz w ciągu 15 minut od wypełnienia wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji pieniądze niezwłocznie trafią na twoje konto bankowe.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie