5 nowości serialowych, które koniecznie musisz zobaczyć!

Materiał informacyjny
Ostatnie kilka tygodni to idealny czas na zapoznanie się z nowościami serialowymi. Na szczęście platformy streamingowe nie zawodzą, regularnie racząc nas kolejnymi propozycjami. Co warto obejrzeć w najbliższych miesiącach? Podpowiadamy.

Najlepsze seriale 2020
Ubiegły rok był bardzo mocny pod względem cieszących się niezwykłą popularnością seriali, takich jak ostatni sezon znanej na całym świecie Gry o Tron, czy adaptacja naszego rodzimego Wiedźmina. Spokojnie, najbliższe miesiące również trzymają wysoki poziom. Wśród nowości serialowych znajdują się zarówno produkcje fantasy, sci-fi, kryminały, jak i komedie. Dzięki temu każdy widz z łatwością znajdzie wśród nich coś dla siebie. Świeże tytuły szykują przede wszystkim Netflix, HBO oraz Amazon Prime Video, jednak ciekawe propozycje można znaleźć również wśród innych dostawców video. Nie sposób opisać ich wszystkich, dlatego postanowiliśmy wybrać 5, które wywołują największe emocje.

1. Nowy papież – to produkcja HBO, na którą z pewnością czekali wszyscy fani pierwszego sezonu serialu Paolo Sorrentino „Młody papież”. Zdobył on doskonałe opinie zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Nowy sezon opowiada o losach konfliktu pomiędzy starym – wybudzonym ze śpiączki Piusem XIII – oraz nowym papieżem, czyli przedwcześnie wybranym Janem Pawłem III.

2. Drakula – ten mini serial to wielka gratka dla wszystkich miłośników Księcia Ciemności. Tym razem został on ożywiony dzięki producentom BBC i Netflixa. Produkcja będzie liczyła zaledwie 3 odcinki, jednak ma się w niej znaleźć rozszerzona historia Drakuli, częściowo oparta na powieści Brama Stokera, a częściowo będąca zupełnie nową wizją reżyserów.

3. The Outsider – czyli propozycja dla fanów kryminałów. Jest to nowy serial oparty na prozie S. Kinga o tym samym tytule. Scenariusz opowiada historię zabójstwa małego chłopca, którego sprawcę bardzo trudno znaleźć. W serialu, tak jak w książkach Kinga, pojawiają się wątki science fiction. Fani autora na pewno nie będą zawiedzeni.

4. Avenue 5 – to coś dla osób lubiących lżejsze kino. Nowa komedia science fiction wyprodukowana przez HBO z pewnością stanie się sposobem na umilenie wieczoru lub na spokojny, leniwy weekend. Opowiada historie pracowników i pasażerów międzygwiezdnego liniowca Avenue 5. Okazuje się jednak, że luksusowa podróż wokół Saturna nie przebiega tak, jak powinna, co staje się przyczyną wielu pomyłek i zabawnych sytuacji.

5. House of the Dragon – na koniec spin-off, który ma być nawiązaniem do bijącej rekordy popularności Gry o Tron. Choć finałowy sezon, który mieliśmy okazję zobaczyć w ubiegłym roku, mógł być nieco rozczarowujący, wiele osób z niecierpliwością czeka na powrót do serialowej rzeczywistości. Spełnieniem tych życzeń może okazać się spin-off HBO, którego pełny sezon ma się ukazać pod koniec tego roku. Będzie on opowiadał historię rodu Targaryenów. Czy odniesie sukces zbliżony do Gry o Tron? Przekonamy się niedługo.

Gdzie oglądać seriale?
Znając tyle obiecujących tytułów, warto zastanowić się, w jaki sposób je obejrzeć, tak by nie stracić fortuny? Powszechnie wiadomo, że korzystanie z platform streamingowych jest odpłatne, a dodatkowo często wiąże się z koniecznością zużywania transferu danych – tym bardziej, że coraz częściej oglądamy na naszych smartfonach. Jednak jest na to sposób. Klienci Orange Flex mogą dokupić w aplikacji pakiet Video Pass, który umożliwia korzystanie z największych serwisów streamingowych bez zużywania własnego pakietu GB. Video Pass jest dostępny w opcjach na 1 / 7 / 30 dni.

Dodaj ogłoszenie