3 liga kobiet: Start Jarosław wygrał ósmy mecz z rzędu i został mistrzem jesieni

micz
Drużyna z Jarosławia to jedyna ekipa w 3 lidze kobiet, która jesienią nie doznała porażki Profil Startu Jarosław na facebook.com
Start Jarosław pokonał na wyjeździe 5:0 Grodziszczankę Grodzisko Dolne i zapewnił sobie zaszczytne miano mistrza jesieni 3 ligi podkarpackiej kobiet. Jarosławianki w dziewięciu meczach odniosły 8 zwycięstw. Punkty straciły tylko raz, remisując na inaugurację w meczu z DAP Dębica.

Wydawało się, że może dojść do niespodzianki w meczu lidera, Startu Jarosław z Grodziszczanką. Jarosławianki do przerwy remisowały w Grodzisku Dolnym 0:0. Po przerwie jednak ruszyły do ataku i zaaplikowały gospodyniom aż 5 goli.

Nie było niespodzianki w Boguchwale, gdzie Izolator rozgromił ostatnią w tabeli Sitowiankę.

WYNIKI 9 KOLEJKI

Olimpia Pysznica - DAP Dębica 1:1 (0:1)
Bramki:
Drąg 46 - Pyskaty 18

Korona Tuchla - PGE Sanovia Lesko 2:1 (2:1)Wojciechowska 15, Gonciarz 25 - Podkalicka 5

Izolator Boguchwała - Sitowianka Budy Łańcuckie 8:0 (7:0) Witalec 7 i 22, Turczyn 15, Czarnik 25, Kondracka 29, Brzuszek 36, Panek 40-samobójcza, Karwat 73;

Inter Gnojnica - Sokół II Kolbuszowa Dolna 5:1 (3:1) Róg 1, 24 i 70, Zawiślak 37, Wielopolska 49 - Urban 32;

Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Jarosław 0:5 (0:0) Wajda 50, Socha 54, Bawor 65, Dańczura 72, Niemiec 79.

Na półmetku rozgrywek na prowadzeniu jest Start Jarosław (25 punktów), przed Izolatorem Boguchwała (24 pkt.). Trzecie miejsce zajmuje Olimpia Pysznica (19), czwarte DAP Dębica (16), 5. Inter Gnojnica (15), 6. Korona Tuchla (13), 7. PGE Sanovia Lesko (10), 8. Grodziszczanka, 9. Sokół II Kolbuszowa Dln. (po 3), 10. Sitowianka Budy Ł. (0).