25 października – Miniso i Marvel – nowa linia, nowe produkty, nowe możliwości

Materiał informacyjny
Czy jesteś gotowy na nowe? MINISO x MARVEL – za kilka dni w naszych sklepach zawita wiele nowości. Już dziś zapraszamy Cię na wielkie otwarcie nowej linii produktów licencjonowanych przez MARVEL, które będziesz mógł kupić od 25 października. Licencjonowane produkty będą obejmowały 13 kategorii artykułów użytku domowego, do tej pory na rynku nie było tak dużej różnorodności produktów z wizerunkiem superbohaterów. Na pułkach sklepowych zajedziemy: breloczki, kubki, ręczniki, poduszki, maskotki, perfumy, notesy.

Przyjdź i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. Będziesz miał niepowtarzalną możliwość zakupu produktów na których znajdziesz swoich ulubionych superboheterów.

Rok temu MINISO otworzył swój pierwszy sklep w Polsce, a już za kilka dni rozszerzy dwój asortyment o kilkaset produktów. Japońska marka, która figuruje w 80 krajach 25 października wprowadza do swoich sklepów produkty powstałe we współpracy z MARVELEM. Właściciel praw autorskich udzielił autoryzacji MINISO na pięciu kontynentach. Produkty z superboheterami możemy już spotkać w takich krajach jak: Ameryka, Kanada, Singapur, Indonezja.

Skąd pomysł na współpracę z MARVEL? Odpowiedź jest prosta, wszyscy kochamy bohaterów ratujących Wszechświat. Markę cechuje duża ogromna rozpoznawalność oraz duża wpływowość. Sam założyciel firmy MINISO Ye Guofu, jest fanem filmów Marvela, obejrzał prawie wszystkie produkcje.

Na premierze nowej linii produktów MINISO w Guangzhou w Chinach, które przebiegało pod hasłem „Spotkanie bohaterów”, wystawiono aż 2000 produktów Marvela, w tym Spider-man, Captain America, Iron Man, Hulk, Captain Marvel, Thor i Black Widow. Współpraca MINISO i MARVEL opiera się na trzech głównych filarach: czynnik detaliczny i zapewnienie ogólnej dostępności produktów, wysoka jakość za przystępną cenę, oraz wysoki design i kontrola jakości.

Oprócz nowości w sklepie mamy też dla naszych Klientów wiele innych niespodzianek. Dla wszystkich 100 pierwszych klientów w dniach 25 do 27 października MINISO przygotował bony podarunkowe, dla wybranych Klientów specjalne prezenty, a także spotkanie z Influencerami, którzy tak samo jak Wy są fanami bohaterów MARVEL. Odwiedź nasze social media i dowiedz się więcej. Koniecznie śledź nasze działania na Instagramie, znajdziesz nas dzięki @minisopolska. Powadzimy wiele akcji w których nagradzamy najbardziej aktywnych obserwatorów.

A już od 25 października, zapraszamy do naszego sklepu na ul. Marszałkowskiej 104/122. Pozostałe sklepy MINISO w Polsce wprowadzą licencjonowane produkty MARVEL już w grudniu. Nie może Cię zabraknąć, super produkty z superbohaterami czekają.

http://www.miniso.com.pl/

Advertisement

Dodaj ogłoszenie